وقتی امی Yetman و همسرش, داگ, تخم ایده از نعل اسب در سال 2010 در بازار آنها می خواستم برای ایجاد یک بازار کک با یک ماموریت مخلوط کردن, در می یابد و جدید handmades, با یک حس واقعی از جامعه و حمایت خود را متفاوت فروشندگان. بیش از ده سال است که پشتیبانی است که هنوز چسب برگزاری نعل اسب با هم; بدون آن بازار نیز ممکن است به هر یک از بسیاری از محلی بازارهای کک آمد که قبل یا ظهور تا پس از آن رویداد برای اولین بار.

Yetman چشم انداز است که به طور مستمر در حال تغییر با زمان: او را با شمردن مدل های جدید اضافه شده, صنایع دستی, کارگاه های آموزشی, افتتاح خرده فروشی pop-ups و آزمایش مفهوم ترکیب کشاورزان’ بازار با یک بازار کک در پارک Jefferson.

به جای پرتاب کردن دست او و از دست دادن در صورت COVID-19 خاموش Yetman نه تنها مبارزه با یک نسخه آنلاین از بهار بازار اما همچنان به حمایت خود فروشندگان با ایجاد یک رشد فروشگاه آنلاین محلی وب سایت با لینک های مستقیم به سازندگان و فروشندگان در هر رده. دنبال او و او همیشه در حال شکلگیری کارآفرینی ماجراجویی او به عنوان تجدید همه پرسی درباره کلرادو معماران و طراحان پرسشنامه.

Flea-market innovator Amy Yetman of the Horseshoe Market.گسترش

کک-بازار مبتکر امی Yetman از نعل اسب در بازار است.

عکس حسن نیت ارائه میدهد از نعل اسب در بازار

Westword: چگونه خلاق خود را به زندگی رشد کرده و یا دچار از شما آخرین پاسخ CC پرسشنامه?

امی Bergan Yetman: هرج و مرج و اختلال در چند ماه گذشته نه چپ فضای زیادی برای شخصی من تلاش خلاق. اما ایده های کارآفرینی و تعهد به کمک به حمایت خلاق جامعه و کسب و کار کوچک تنها رشد قوی تر است.

به عنوان یک خلاق چه چشم انداز خود را برای کامل تر دنور (یا کلرادو)?

کسب و کارهای کوچک محلی خرده فروشان محلی و هنرمندان و سازندگان آنچه را شهرستانها غنی و لایه لایه. اما در دنور به نظر می رسد که موفقیت محدود است به کسانی که با اکثر منابع و پول و من آرزو می کنم شهر ما تا به حال تنوع بیشتر و فرصت های در نظر اجاره فضاهای استودیو و فضاهای خرده فروشی. ما خوش شانس بودند که در کوتاه مدت فرصت در اجواتر عمومی بازار و ما حمایت برای خودمان و فروشندگان. بسیاری از فروشندگان ما باید یک خرده فروشی رویا و یا دیگر رویاهای — و هر کس قیمت است و این یک بدشانسی و از دست دادن بزرگ برای این شهرستان است. کارآفرینان و صنعتگران نیاز به فرصت! من امیدوارم که ما آمده ایم از این شهر ما و کشور حمایت از این مفهوم است.

این زمان به چالش کشیدن برای هنرمندان و طراحان در منطقه مترو که قیمت به خارج از شهر توسط gentrification و افزایش اجاره — و در حال حاضر coronavirus تهدید است که wreaking ویران کردن با خلاق معیشت.

چه چیزی می تواند به مردم در مورد آن انجام?

حمایت از حفظ به صورت محلی ساخته شده کالا و محلی خرده فروشان و مغازه ها.

بسیاری از کسب و کارهای کوچک باید چرخد و به صورت آنلاین و در حال نوآوری و انجام کارهای خلاقانه — حمایت از آنها کاملا ضروری است. نه تنها این کمک قرار دادن مواد غذایی بر کسی جدول را, اما آن را نگه می دارد پول در گردش به صورت محلی و در نتیجه حمایت از شرکت های محلی دیگر رستوران ها و کارگران خود را, و غیره.

Families are welcome at the Horseshoe Market.گسترش

خانواده ها استقبال در بازار نعل اسب.

عکس حسن نیت ارائه میدهد از نعل اسب در بازار

چگونه است که به نعل اسب در بازار هوازدگی COVID-19 مستند?

ما بیشتر احساس متصل به فروشندگان ما از همیشه. کار ما به عنوان مدیران بازار همواره برای ایجاد معتبر و درجه یک از اتفاقاتی که واقعا ویترین برای ما فروشندگان. با زمان ممنوعیت های بزرگ, هوای آزاد, حوادث, ما تا به حال به تکامل و رشد برای کمک به حفظ ماموریت اصلی ما از اتصال مشتریان و فروشندگان! ما انجام می دهند مجازی به بازارهای Instagram (@horseshoemarket) و ما نیز باید جدید ایجاد فهرست آنلاین. این سایت کمک به خدمت که تابع اولیه از ساخت مطمئن شوید که مردم می دانند که در آن برای پیدا کردن و از فروشگاه های محلی سازان و هنرمندان اتصال مردم به طور مستقیم به فروشگاه آنلاین خود را. به کشور ما و دنور بهبود اقتصادی ما متعهد به بودن در خط مقدم کمک به ما محلی صنعتگر جامعه زنده ماندن و رشد!

چه پروژه رویایی خود را?

ساختمان mothership از سازندگان سیستم عامل است که گسترش در سراسر زمین بدانند چگونه مردم را به خرید به طور مستقیم از سازندگان و خرده فروشان محلی و deflating آمازون بادکنک است که ما همه خفه توسط و تحت گیر.

Amy and Doug Yetman suit up for another outdoor market.گسترش

امی و داگ Yetman کت و شلوار برای دیگری آزاد بازار است.

عکس حسن نیت ارائه میدهد از نعل اسب در بازار

که مورد علاقه خود را کلرادو خلاق ؟

من خیلی دوست دارم امیلی Dobkin از Betterish و آنچه او را انجام می دهند و همچنین به عنوان میوه از نیروی کار خلاق و جمعی متعهد به ساخت دنور بیشتر عجیب و غریب و حواس پرت. محلی گیاه گورو رونی بلوم و هدف مربی جکی Carr همه به من الهام به رفتن نگه دارید.

آنچه را در دستور کار خود در حال حاضر و در سال آینده ؟

خواب بزرگ و دیدن کل این بحران به عنوان یک باز از انواع. نعل اسب آغاز شده و از رکود اقتصادی سال 2008 است. گاهی اوقات هنگامی که شما احساس می کنید مانند شما چیزی وجود دارد همچنین یک حس شهامت و بی باکی و داشتن چیزی برای از دست دادن. بنابراین من هیجان زده در مورد آنچه که ایده های خلاق و نوآوری خواهد آمد از این زمان! همچنین امید به سالم ماندن به عنوان یک خانواده در حفظ و مراقبت از بچه های ما و در حال حاضر روی سگ ما و پیدا کردن و حفظ جامعه از طریق این عجیب و غریب بار. و مطمئن شوید که ما صدها نفر از فروشندگان هنوز هم فروش و کار!

Lucky finds are around every corner at the Horseshoe.گسترش

خوش شانس می یابد در اطراف هر گوشه ای در نعل اسب.

عکس حسن نیت ارائه میدهد از نعل اسب در بازار

که آیا شما فکر می کنید خواهد شد (و یا باید) متوجه در محلی هنر جامعه در سال آینده ؟

وجود دارد بیش از حد بسیاری به نام. اما به خصوص امیلی از Betterish و جدید, خلاق, هنر, جامعه, میوه ها از کار.

نگه دارید تا با امی Yetman و نعل اسب در بازار آنلاین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de