به عنوان بخشی از دولت را تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در مکان عمومی, زمین های بازی در سراسر کلرادو ساخته شد محدودیت. اما این محدودیت ها تبدیل شده اند به طور فزاینده ای بحث برانگیز به عنوان فرماندار Jared پلیس اقامت-در-خانه جهت انتقال به امن تر در صفحه اصلی برنامه و در مدت کوتاهی قبل از روز یادبود کسی در جفرسون کانتی تصمیم به ایجاد یک بیانیه.

یک شبه زرد احتیاط نوار پیچیده شده در اطراف زمین بازی چرخ دنده ها در یک پارک در نزدیکی غرب یکن کریل خیابان و جنوب ماجول خیابان برداشته شد و قطب های کاشته شده در اطراف اسلاید و بالا رفتن دستگاه به نگه داشتن آن در محل بودند repurposed به عنوان برای دارندگان متعدد پرچم آمریکا.

اگر چه این اقدام اعتراض از مهمترین و با اشاره به نوع سرخوردگی بیش از زمین بازی باقی مانده بسته حتی به عنوان بسیاری از کسب و کار هستند مجاز به بازگشایی است که به وضوح در حال رشد در سراسر منطقه مترو به خصوص Jefferson County است. همچنین در Jeffco بازی در منطقه یاد کلمنت پارک در نزدیکی Columbine دبیرستان شده بود محاصره شده توسط زرد نوار احتیاط بیش از هفته های اخیر اما در روز یادبود آن پایین بود, هم, و تجهیزات آن در حال swarmed توسط بچه ها.

بسیاری از قوانین مربوط به رمان coronavirus را تغییر داده اند از اواخر اما نیکی کار متخصص ارشد ارتباطات Jefferson County بهداشت عمومی باعث می شود آن را روشن است که زمین بازی مقررات نیست در میان آنها است.

“زمین بازی بسته تحت فعلی ایالت بهداشت عمومی به منظور زیرا آنها با ترویج جماعت و از آنجا که این امکان پذیر نیست برای ضد عفونی کردن تجهیزات زمین بازی اغلب به اندازه کافی برای به حداقل رساندن ریسک به سطح قابل قبول” کار می نویسد: از طریق ایمیل. “جفرسون کانتی بهداشت عمومی هنوز تایید استفاده و یا باز کردن از زمین های بازی عمومی.”

A wider angle on the Jeffco playground.گسترش

یک زاویه گسترده تر در Jeffco زمین بازی.

عکس از مایکل رابرتز

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

چگونه اغلب زمین های بازی در حال بازگشایی بدون اجازه? کار اذعان می کند که Jeffco مقامات مطمئن نیستند.

“در این زمان ما نمی هر گونه اطلاعات در مورد انطباق یا عدم انطباق عمومی و محلی خود را زمین های بازی و نه ما یک کمپین به طور مستقیم با هدف محدودیت تجهیزات زمین بازی,” او می گوید. “ما در حال کار به طور مداوم و در سراسر کانال های بسیاری برای آموزش و توانمند سازی مردم Jefferson County را انتخاب خواهد کرد که حفاظت از انهایی و عزیزان خود را از COVID-19 در حالی که کمک به سرعت گسترش و حفاظت از جامعه ما است.”

این شامل “تشویق ماسک-پوشیدن اجتماعی فاصله مکرر شستن دست و ماندن در خانه در حالی که بیمار در حالی که در همان زمان افزایش ظرفیت برای, تست, تماس, ردیابی و دیگر مهم بهداشت عمومی اقدامات” او می نویسد.

Westword ارسال Jefferson County بهداشت عمومی عکس در بالای این پست در مه 26, اما زرد نوار احتیاط هنوز به ظهور. همانطور که برای پرچم آمریکا, آنها رفته — در حال حاضر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de