احساس چغندر: محیط زیست-رپ DJ Cavem قطره “1 برای هود”

برای بیش از یک دهه DJ Cavem شده در هیپ-هاپ جنگهای صلیبی برای سلامت زمین و اقتصاد ” هود. او در عمل بخشی از محیط زیست اوجی (باغبان آلی) زمانی که او هنوز در دبیرستان و او تنها رشد به نقش. در 33 او در حال حاضر پدر و مادر, شوهر, شهری کشاورز, آشپز, کارآفرین, فعال, MC, DJ و حدود صد چیز دیگر.

او هرگز منحرف از دفاع شهری کشاورزی است. نه یک بار. از او بخواهید در مورد آن, و او شروع به صحبت کردن در مورد کلم پیشگیری از دیابت و طب کل نگر. او فعالیت خود را زندگی است.

در حالی که او اذعان دارد که او می ایستد در شانه ها از افسانه — KRS-One Dead Prez یک قبیله به نام تلاش و تر — او همچنین آگاه بود که او اولین خواننده رپ به استفاده از اصطلاح “محیط زیست هیپ-هاپ” در سال 2007 هر چند او می گوید او هیچ نفس به آن متصل است.

او را به اشتراک گذاشته مراحل با رپ افسانه مانند طالب بیش از حد ، و افزایش ستاره ها در جنبش های زیست محیطی مانند گرتا Thunberg و او را هموار راه را برای افزایش خدمه از کشورهای عضو اکو آگاهانه خواننده های رپ از جمله کلرادو MC و محیط زیست Xiuhtezcatl مارتینز.

“من تکرار خودم” Cavem می گوید. “من دیگر ایجاد وگان رپرهای. من به کمک ایجاد بازاریابی برای وگان روح جشنواره در سراسر کشور.”

سال گذشته او منتشر شد, آلبوم Biomimicz, در, رکورد, برچسب کارخانه بر اساس سوابق — شرکت نام او به معنای واقعی کلمه. این پروژه ادعا می کنند به شهرت است که آن را تنها USDA-گواهی آلبوم در تاریخ موسیقی است. آن می آید با یک مخلوط سالاد کلم و چغندر دانه در بسته و Cavem می گوید که طرفداران بیش از شصت شده است خرید آن را. “من نمی دانم اگر آنها در حال گوش دادن به موسیقی,” او می گوید: “اما آنها هنوز هم سفارش دانه از من است.”

یک موزیک ویدئو برای اولین بار از آهنگ های آلبوم”1 برای هود” در اوایل ممکن است. آهنگ ادای احترام به هیپ-هاپ بزرگان مثل استاد بزرگ فلش و باد از طریق تنوع زیست محیطی و مسائل اجتماعی. بسیاری از الهام بخش برای این ویدئو می آید از بومی و جوانان-رهبری تظاهرات خیابانی بیش از تغییر آب و هوا.

Cavem منتشر شد تصویری در وسط COVID-19 shutdown و ترس آن را ندارد به دلیل آن را نشان داد بسیاری از مردم معترض در محله های نزدیک به هم در خیابان.

اما حتی در این بیماری همه گیر که همه ماندن در یک فاصله فیزیکی پیام او می گوید به عنوان مهم است تا کنون: “من می خواهم به نشان می دهد جامعه است که مهم نیست که یک جنایت, آنها هنوز هم می تواند فروش جوانه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de