قاضی خواسته خواهد شد که به حکومت ویرجینیا absentee ballot طرح خلاف قانون اساسی

یک قاضی فدرال در الکساندریا خواسته خواهد شد که به حکومت شنبه که ویرجینیا اضطراری رای گیری غایب طرح خلاف قانون اساسی است در حالی که دادستان کل علامت شاه ماهی می گویند دعوی در دادگاه است که یک جمهوری خواه تلاش برای وادار کردن ساکنان به رای دادن در فرد در طول COVID-19 همه گیر و یا رای نمی در همه.

طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در الکساندریا توسط پنج ساکنان کانتی فیرفکس و یکی از Prince William County, نام ویرجینیا دولت هیئت مدیره از انتخابات و چند تن از مقامات انتخابات به عنوان متهمان.

آنها استدلال می کنند که هیئت مدیره از انتخابات ” طرح اضطراری موجب شده توسط رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اجرایی سفارش 56, unconstitutionally وسیعتر که می تواند بازیگران غیابی در ژوئن 23 اولیه انتخابات.

شاکیان توماس Curtin, Donna Curtin سوزان A. خوشه کلی Pinzon تام Cranmer و Carol D. فاکس استناد به اطلاعات ارسال شده در گروه ویرجینیا از انتخابات سایت: “رای گیری غایب در ماه ژوئن انتخابات به شدت تشویق. رای دهندگان ممکن است را انتخاب کنید دلیل ‘2A من از کار افتادگی و یا بیماری’ به صورت رای گیری غایب در ژوئن 2020 انتخابات با توجه به COVID-19.”

کت و شلوار مخالف “اجازه می دهد افراد بدون معلولیت یا بیماری به رای غایب حتی اگر آنها در واقع نه بیمار یا معلول.”

در چهارشنبه شاکیان را بپرسید ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Rossie Alston به اعطای یک دستور مقدماتی — که جلوگیری از یک دادگاه مدنی حاکم ویرجینیا طرح خلاف قانون اساسی است و نیاز به هیئت انتخابات به تحقیق که آیا برخی از افرادی که دریافت رای غایب هستند و در واقع بیمار یا معلول.

“این جمهوری خواه تراز فعالان می خواهید به نیروی بیشتر ویرجینیایی به رای فرد در طول COVID همه گیر و یا نیروی ویرجینیایی به سادگی به رای نیست چرا که آنها از ترس برای ایمنی خود و ایمنی دیگران” با توجه به انتشار اخبار از شاه ماهی ،

شاه ماهی را مخالفت با داشتن Alston تصمیم بلافاصله چالش شاکی ادعا که قاضی در نهایت حکومت را به نفع خود و گفت: با توجه به بد تعبیر کردن ویرجینیا قانون انتخابات.

شاه ماهی گفت: قانون ویرجینیا است که در همراهی با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را راهنمایی برای حفظ سلامت و ایمنی از رای دهندگان انتخابات مقامات و نظرسنجی کارگران است.

“صدور دستور مقدماتی که شاکیان به دنبال خواهد عواقب فاجعه بار با ساخت رای گیری سخت تر محرومیت دهها هزار نفر از ویرجینیایی که ترس است که سلامت و ایمنی خود را می تواند به خطر بیافتد اگر آنها رای دادند در فرد و یا کسانی که نگران آلوده کردن دیگران در انتخابات” با توجه به این شاه ماهی انتشار اخبار.

شاه ماهی را گفت: بیش از 66,000 غیابی در حال حاضر فرستاده شده به ویرجینیایی.

کت و شلوار می پرسد قاضی به اطلاع رسانی است که تنها افرادی که در واقع بیمار یا معلول ممکن است که دلیلی برای به دست آوردن یک رای گیری غایب.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de