L. A. قلمرو مذهبی اسقف اعظم می تواند رزومه روزانه جرم برنامه ریزی اعترافات هفته آینده

به عنوان رول کالیفرنیا بازگشت coronavirus مربوط به محدودیت در خانه از عبادت قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک لوس آنجلس منتشر کرده است دستورالعمل برای بازگشایی کلیساها برای نماز خصوصی و عمومی جرم به عنوان اوایل هفته آینده.

تحت هدایت منتشر شد سه شنبه parishes باید دریافت های منطقه ای خود را به تایید اسقف برای بازگشایی پس از ملاقات با معیارهای ایمنی برای جلوگیری از ازدحام و تماس فیزیکی به عنوان آنجا که ممکن است.

“همانطور که ما وارد این لحظه مهم است به یاد داشته باشید که coronavirus است که هنوز هم در خارج وجود دارد آن است که هنوز هم مسری است و هنوز هم خطرناک است,” اسقف اعظم جثه H. گومز نوشت: در نامه ای به parishes. “ما نیاز به ادامه با احتیاط و احتیاط و نگرانی برای حفاظت از آسیب پذیر ترین محله های کشیش نشین. اجازه دهید ما همچنان به دعا و ایستاده همراه با مردم ما را به عنوان ما شروع به بازگشایی کلیساها ما و جامعه ما است.”

کلیساها در قلمرو مذهبی اسقف اعظم — را پوشش می دهد که لس آنجلس ونتورا و سانتا باربارا شهرستان — بسته شده اند پس مارس 24 در میان شیوع کروناویروس.

تبلیغات

حتی با دستورالعمل جدید اولین جمعه که توده ها می تواند رزومه خواهد بود ژوئن 7, مقامات گفت.

“وفادار باقی خواهد ماند توزیع از هر گونه تعهد برای حضور در جمعی در چهار شنبه به دلیل تداوم محدود حضور و غیاب” با توجه به دستورالعمل.

تحت دولت جدید دستورالعمل های منتشر شده در اوایل این هفته در خانه از عبادت باید حد مجموع حضور و غیاب به 25 درصد از یک ساختمان ظرفیت و یا حداکثر 100 نفر هر کدام که کمتر است.

تبلیغات

L. A. قلمرو مذهبی اسقف اعظم ایده این است برای باز کردن کلیساها به تدریج اجازه می دهد شخصی و خصوصی نماز.

برای انجام این کار کلیساها را باید عمیق تمیز و باید ضد عفونی کننده دست برای همه بازدید کنندگان و گام به حداقل رساندن نقاط تماس — مانند از بین بردن hymnals از pews و نگه داشتن آب مقدس ظروف خالی است.

بازدید کنندگان باید از پوشیدن چهره و پوشش با توجه به قلمرو مذهبی اسقف اعظم و شستشو و بهداشتی کردن دست خود را.

تبلیغات

کلیسا, کارکنان و یا داوطلبان نیز باید در دست برای باز کردن درب برای بازدید کنندگان اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله در حال مشاهده و پیگیری که چگونه بسیاری از مردم در داخل را به مطمئن شوید که اشغال است در مجاز محدودیت.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم را بازگشایی برنامه اجازه می دهد کشیش به رزومه ارائه روزانه توده و برنامه ریزی اعترافات با سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل در اوایل ژوئن 3. کلیسا دیگر فعالیت ها مانند غسل تعمید و تایید و جشن های مذهبی برای خانواده ها مانند عروسی و مجالس ترحیم و quinceañeras همچنین می توانید محل که در آن نقطه.

کلیساها نیاز به به روز رسانی برنامه های عملیاتی خود را برای منعکس کردن نیازهای اضافی — مانند تعیین درب های مختلف به عنوان ورودی و خروجی جایگزین کر با یک کانتور و همراهی رد مردم در گروه های کوچک تر پس از جرم اجتماعی را حفظ فاصله و داشتن کشیش بهداشتی دست های خود را قبل و بعد از دادن صمیمیت و همدلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de