تظاهرات توده ای در هنگ کنگ به عنوان سرود قانون مورد بحث

هنگ کنگ (AP) — هزاران نفر از معترضان فریاد دموکراسی شعارها و توهین در پلیس در هنگ کنگ قبل از قانونگذاران بعد جمعه بحث لایحه جرم سوء استفاده از چینی سرود ملی در نیمه مستقل شهرستان.

پلیس فراوان در خارج از قوه مقننه ساختمان و مطرح پرچم هشدار معترضان برای متفرق کردن. در منطقه کسب و کار مرکزی آنها گلوله فلفل توپ در تظاهرات و جستجو چند نفر.

در منطقه کسب و کار مرکزی پلیس فلفل توپ در تظاهرات و جستجو چند نفر. بیش از 50 نفر در جاده خلیج, خرید, منطقه گرد شده بودند و به نشستن در خارج از یک مرکز خرید در حالی که پلیس ضد شورش گشت و هشدار داد روزنامه نگاران برای جلوگیری از فیلمبرداری در حالی که brandishing اسپری فلفل.

حداقل 16 نفر که اکثر آنها نوجوان بودند دستگیر و به اتهام در اختیار داشتن آیتم های مناسب برای مقاصد غیرقانونی مانند بنزین بمب و پیچ گوشتی. سه نفر از افراد بازداشت شده متهم شدند برای رانندگی خطرناک است.

قانونگذاران به بحث لایحه که آن را غیر قانونی به توهین و یا سوء استفاده “مارس از داوطلبان” در نیمه مستقل شهرستان چینی. کسانی که گناه می تواند تا سه سال زندان و حداکثر جریمه HK$50,000 (US$6,450).

این لایحه پیشنهاد شد در ژانویه 2019 پس از هنگ کنگ تماشاگران jeered در این سرود در مشخصات بالا, بین المللی, مسابقات فوتبال در سال 2015. سال گذشته فیفا جریمه هنگ کنگ فدراسیون فوتبال پس از طرفداران هو چینی سرود ملی در مقدماتی جام جهانی بازی.

هنگ کنگ شد و در بازگشت به چین از حکومت استعماری بریتانیا در سال 1997 تحت “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که وعده آزادی یافت نمی شود در سرزمین اصلی. ضد چین ضریب اطمینان افزایش یافته است به عنوان ساکنان دیدن پکن در حال حرکت به ساییده شدن این حقوق.

تظاهرات توده ای در سال 2014 شناخته شده به عنوان چتر انقلاب و به دنبال آن دولت چین تصمیم به اجازه مستقیم انتخابات شهرستان, رهبر, تنها پس از آن را به نمایش نامزدها. در پایان این طرح به صورت مستقیم در انتخابات کاهش یافته بود.

قانون پیشنهادی در هنگ کنگ در سال گذشته که اجازه هنگ کنگ از ساکنان را به سرزمین اصلی چین برای محاکمه تعیین ماه از تظاهرات که در زمان درگیر درگیری بین مردم و پلیس است. این قانون خارج شد.

چین تشریفاتی مجلس در حال حاضر جلسه در پکن منتقل شده است به تصویب یک امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ با هدف منع secessionist و فعالیت های خرابکارانه و همچنین دخالت خارجی و تروریسم است. هنگ کنگ خود دولت شده است قادر به تصویب چنین قانونی با توجه به مخالفان در شهر پکن پیشرفته این قانون خود به خود پس از تظاهرات سال گذشته است.

مخالفان سرود لایحه می گویند آن است که یک ضربه به آزادی بیان در این شهر در حالی که مقامات پکن قبلا گفته است که قانون را پرورش میهنی روح و سوسیالیستی در این کشور ارزش های اصلی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de