اختراع اتاق فروشگاه دسر Reinvents خود را به خدمت با خیال راحت

ایان و استیسی Kleinman کوچک فروشگاه از تعجب و لذت اختراع اتاق دسر مغازه بسته بوده است 17 مارس به عنوان زن و شوهر ساخته شده برنامه ای برای بازگشایی تنها اگر آنها می توانید آن را با خیال راحت و بدون معمولی جمعیت از مشتریان کنجکاو jostling برای مشاهده از نیتروژن مایع بستنی انفجار خامه, عجیب و غریب, آب نبات پنبه و دیگر رفتار های ساخته شده در پشت پیشخوان. و در حال حاضر آن زمان آمده است: اختراع اتاق دوباره باز خواهد شد در ژوئن 7 با یکی سیستم ورود به کنترل تعداد مهمانان در داخل فروشگاه در حالی که ارائه سرگرمی و دسر به گروه های کوچک.

علم جدید از دسر برنامه که آن را “ابتکاری و صمیمی دسر تجربه” را به گروه تا نه مهمان سی دقیقه کلی از اختراع اتاق آشپزی تکنیک های ارائه نمونه از طیف وسیعی از شیرین و خوش طعم تنقلات. این فضا شده است تقسیم به سه ایستگاه: نیتروژن مایع و قند و شکر و شکلات کریستال سازند و glow-in-the-dark دسر (چیزی که ایان است سرهم بند با بیش از گذشته چند ماه). بازگشت به علاقه مندی ها عبارتند از واقعا سرد Cheetos و نیترو فضای فوم اما نیز وجود خواهد داشت درخشان شکلات تروفلی و s’mores بستنی و مغز گردو.

علم دسر ترکیبی از فروشگاه دسر را باز آشپزخانه با Kleinmans’ پذیرایی و تخصص برای ایجاد یک حزب کوچک است که باید احساس بیشتر شبیه به یک رویداد خاص از یک سفر معمولی به فروشگاه بستنی. و اختراع اتاق را نیز تهیه کردن به غذایی خاص نیاز برای کسانی که اجتناب از لبنیات یا گلوتن. بلیط ها $15 در هر و در حال حاضر در دسترس در اختراع اتاق وب سایت در سی و افزایش دقیقه آغاز و در ساعت 11 صبح روز یکشنبه 7. این خواهد بود که یک روز تجربه در حال حاضر با آخرین رزرو در دسترس در 3 p. m.

ایان Kleinman یک بار در رستوران, آشپز, شده است در حال اجرا اختراع اتاق برای بیش از یک دهه برای اولین بار به عنوان یک شرکت غذا و pop-up متخصص قبل از باز کردن اصلی اختراع اتاق دسر فروشگاه در لارنس خیابان در سال 2015. این فروشگاه دسر نقل مکان کرد و به آن خانه فعلی در 4431 غرب 29th, خیابان, در ماه اکتبر سال 2017, که در آن تیم های آشپزی شده است wowing مشتریان بوده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de