آخرین: مرگ و میر ویروس در ایتالیا پیشی 33,000

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ایتالیا به طور کلی مرگ و میر پیشی 33,000.

— والت دیزنی جهان را به باز کردن دوباره در ماه جولای.

— مسکو به سهولت برخی از مستند اقدامات در ژوئن 1.

— ژاپن تصویب بزرگترین بودجه برای ترکیب $2.1 تریلیون.

___

رم — ایتالیا شناخته شده مرگ و میر در COVID-19 همه گیر در صدر 33,000 روز چهارشنبه با 117 بیشتر مرگ و میر ثبت شده در سراسر کشور از روز قبل.

اما مقامات اذعان دارند که تعداد واقعی مرگ و میر احتمالا هرگز شناخته می شود از آنجا که بسیاری با علائم کروناویروس در مراقبت از خوابگاه و یا در خانه خود درگذشت بدون اینکه آزمایش در چند ماه گذشته ،

لومباردی در شمال منطقه است که ثبت نام بیش از یک سوم از کل کشور شناخته شده و مورد تایید 384 جدید کروناویروس عفونت در شنبه بطور قابل توجهی بیش از 73 ثبت شده در سنگین ترین-آمار منطقه پیمونت همچنین در شمال.

وزارت بهداشت و دیگر مقامات دولتی در حال از نزدیک نظارت بر مناطق برای هر پرش در موارد زیر ممکن است به 18 کاهش بسیاری از مستند محدودیت از جمله اجازه دادن به تمام فروشگاه های خرده فروشی به دوباره باز کردن و کافه ها و رستوران ها به سر در خانه خدمات.

ایتالیایی ها در حال انتظار برای یادگیری اگر آنها قادر خواهند بود به طور آزادانه سفر در میان تمام مناطق شروع در ژوئن 3, و یا تنها در میان برخی از آنها را از نظر سرایت نرخ.

در حال حاضر در حال سفر بین مناطق محدود است به سخت ضرورت است.

ایتالیا ثبت 584 تایید موارد جدید در روز چهارشنبه افزایش به 231,139 تعداد کل شناخته شده عفونت کروناویروس در کشور, با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام.

___

سی ورلد و والت دیزنی جهان را بازگشایی در اورلاندو فلوریدا در ماه های ژوئن و ژوئیه پس از چند ماه بسته بودن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به برنامه های یک شهر وظیفه نیروی تایید چهارشنبه.

طرح خواهد شد در حال حاضر فرستاده شده به فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای تصویب نهایی است.

خواستار طرح برای سی ورلد را به روی عموم باز در ژوئن 11. دیزنی قصد دارد یک لایه بازگشایی با سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات باز در جولای 11, پس Epcot و استودیوهای هالیوود در ژوئیه 15.

هفته گذشته یونیورسال اورلاندو ارائه طرح خود برای بازگشایی در تاریخ 5 ژوئن. این طرح همچنین تایید شده توسط اورلاندو نیروی کار که فرستاده خود را توصیه به فرماندار.

دیزنی معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات جیم مکفی گفت: وظیفه نیروی پارک خواهد باز با ظرفیت محدود اما او مشخص نیست تعدادی از مهمانان که اجازه داده می شود در ابتدا.

دیزنی جهان نیز برنامه های کوچکتر و نرم دهانه قبل از جولای 11, اما هیچ جزئیات ارائه شد.

سی ورلد در حال برنامه ریزی یک کارمند قدردانی رویداد در ژوئن 10 قبل از باز کردن به روز بعد گفت: مدیر عامل موقت مارک سوانسون.

___

مکزیکو سیتی — تنها چند ساعت پس از مکزیک مقامات بهداشتی گزارش تعداد رکورد مرگ و میر و جدید کروناویروس عفونت رئیس آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت: او را از سر خود برنامه سفر هفته آینده پرواز تجاری به ساحل مقصد کانکون.

قبل از همه گیر کرد که هنوز برای ترک مکزیک در یک سفر بین المللی, به طور موثر عمل به عنوان اگر او هنوز هم در مبارزات انتخاباتی متقاطع کشور هر هفته به در آغوش گرفتن و دست دادن با او را تحسین است.

در طول دو ماه اجتماعی فاصله اقدامات لوپز Obrador اتحاد مضطرب در مورد تاثیر بر اقتصاد و سرسختانه حاضر به توقف کلیدی خود پروژه های زیربنایی. یکی از کسانی تولیدی صنعتی مایان فولاد قطار که قرار است به ماهوت پاک کن زدن گردشگران در اطراف جزیره یوکاتان خواهد بود و هدف اول خود را برنامه ریزی سفر از مارس.

“من قصد دارم به مراقب باشید” لوپز Obrador گفت. “اگر شرکت هواپیمایی نیاز شما را به استفاده از ماسک و من قصد دارم به استفاده از آن.” او گفت: پزشکان توصیه که او خود را محدود پرواز و سفر با ماشین به طوری که او برنامه ریزی شده به درایو به پایتخت از سواحل کارائیب با توقف در اپیدمی نقاط از جمله وراکروز و خانه اش در ایالت ایالت تاباسکو.

او گفت که محدود کردن رخدادهای خود را به بیش از 50 نفر و حفظ فاصله سالم. از آن خواهد شد یک تغییر چشمگیر از خود معمول حوادث که در آن جمعیت مطبوعات نزدیک به او به تصویب نامه ها و یا فریاد درخواست.

___

آتن — یونان می گوید ایالات متحده بعید است که به یک لیست از کشورهایی که اجازه خواهد داشت برای از سرگیری پروازهای مستقیم به یونان در هفته های آینده می تواند اضافه شود و بعد از آن در تابستان است.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis گفت: دولت یونان نهایی لیست کشورهایی که اجازه خواهد داشت برای از سرگیری پروازها به مقصد آتن در ژوئن 15 و فرودگاه منطقه ای در تاریخ 1 ژوئیه و در حال حاضر اظهار داشت که آلمان را شامل خواهد شد.

“بعید است که (ایالات متحده) خواهد بود در لیست ما با توجه به داده هایی که ما در حال حاضر,” Mitsotakis گفت یک وب سایت رویداد به میزبانی موسسه بروکینگز و میلر مرکز امور عمومی در دانشگاه ویرجینیا است.

“ما شروع خواهد شد با کشورهایی که مشابه داده های اپیدمیولوژیک با یونان است. و ما انتظار داریم که به تدریج تا سطح شیب دار پرواز مستقیم به ما islands.”

___

مادرید — یک مطالعه علمی می گوید اسپانیا ثبت شده 43,000 مرگ و میر بیش از میانگین در حالی که از آن شده است در چنگال جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

سخت-آمار رسمی کشور COVID-19 مرگ و میر در ایستاده بود 27,118 روز چهارشنبه یکی بیشتر از قبلی روز, با توجه به وزارت بهداشت آمار.

بالاتر مرگ و میر بر اساس به طور متوسط در سال های اخیر بین 15 مارس و آوریل 24, مسلم توسط اسپانیا Carlos III University, که نظارت بر اسپانیا و مرگ و مير. داده ها را فراهم می کند بر اساس تعداد مرگ و میر فرستاده شده توسط سوابق دفاتر در سراسر کشور است. داده ها را شامل نمی شود علت مرگ.

و همچنین تقریبا رسمی coronavirus 27,000 مرگ و میر کارشناسان تخمین می زنند برخی از 9,000 مشکوک اما تایید نشده مرگ و میر ناشی از COVID-19 رخ داده است در خانه های سالمندان. که برگ حدود 7000 مرگ و میر بیش از حد به عنوان غیر قابل توضیح.

فرناندو سیمن سر از اسپانیا اورژانس پزشکی در پاسخ گفت: بسیاری از مرگ و میر اضافی به احتمال زیاد قرار داده می شود به افرادی که درگذشت در خانه یا بیمارستان و بدون آزمایش شده است یا کسانی که در اثر بیماری های دیگر و یا افرادی که برای درمان به بیمارستان به دلیل غرق شد.

اسپانیا رسما ثبت 231 عفونت های جدید از شنبه, 37 بیشتر از روز قبل برای رسیدن به تقریبا 237,000. مادرید و بارسلونا حدود 75 درصد از موارد جدید.

___

سائو پائولو — Sao Paulo, دولت, کانون شیوع کروناویروس در برزیل خواهد بازگشایی برخی از آن بسته کسب و کار شروع ژوئن 1 با وجود رشد تعداد تایید COVID-19 موارد است.

رژیم صهیونیستی. João Doria گفت: ماندن در خانه توصیه های خود باقی خواهد ماند تا ژوئن 15 برای دولت است که خانه را به 46 میلیون نفر است اما برخی از فعالیت های اقتصادی خواهد شد در کمتر از مناطق آسیب دیده از جمله سائو پائولو شهر به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله دستورالعمل مورد احترام هستند.

بیش از 6400 نفر کشته شده اند به دلیل جدید کروناویروس در سائو پائولو دولت حدود یک چهارم از همه از برزیل و میر. کارشناسان و حتی برخی مقامات گفته اند که نشان دهنده معنی داری undercount به دلیل ناکافی تست.

Doria گفت: سائو پائولو مناطق که کاهش روزانه را افزایش می دهد در COVID-19 موارد و به اندازه کافی در دسترس تخت های مراقبت ويژه می تواند بخشی از بازگشایی فروشگاه ها و مراکز خرید و ادارات و نمایندگی خودرو و املاک و مستغلات brokerages. سائو پائولو هرگز تحمیل مستند بنابراین غیر ضروری و صنایع و عمران و ساخت و ساز بودند هرگز بسته شده است. Doria گفت: این تصمیم بر اساس علمی دستورالعمل.

Doria شده است اغلب به طور خاص برای انتقاد رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro که مخالف فرمانداران’ محدودیت در فعالیت است.

___

BURLEY, آیداهو — مقامات بهداشتی می گویند ده ها تن از کارگران در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در جنوب غربی آیداهو باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

جنوب مرکزی بهداشت عمومی منطقه گفت: 44 کارکنان در Ida-گوشت گاو در شهرستان های کوچک از Burley آزمایش مثبت است.

مقامات می گویند هیچ یک از کارگران بستری شده اند و هیچ مرگ و میر مرتبط با شیوع.

این دومین کارخانه فرآوری مواد غذایی در منطقه به آمار coronavirus در روزهای اخیر.

حدود 50 نفر از کارگران با سیب زمینی محصولات شرکت در مراسم چیزهای مواد غذایی در این نزدیکی هست جروم هفته گذشته آزمایش مثبت است.

این گیاه به طور موقت تعطیل با وجود دستور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آوریل نیاز به پردازش گوشت گیاهان به باز بماند نگرانی بیش از رشد coronavirus موارد و تاثیر آن در کشور عرضه مواد غذایی.

“این یک کشتارگاه و تهمت موظف است که کشتارگاه ها باز بماند اما ما تصمیم به نزدیک ما به همه سالم” گفت: Ida-گوشت گاو مدیر عامل Allan بخش است.

“ما فکر می کنیم می خواهم آن را 10 روز به همراه تعطیلات آخر هفته طولانی و همه سالم است. و ما امیدوار به خوب خدمه آمدن صبح روز دوشنبه به کشتن گاو.”

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل می گوید حمایت خود را از مارس 23 تماس بگیرید جهانی آتش بس برای مقابله با COVID-19 همه گیر شده است ترجمه شده به “اقدام عملی” و در برخی از موارد طرفین باید با بهره برداری از بحران به مرحله اقدام نظامی است.

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داده شورای امنیت سازمان ملل روز چهارشنبه که “غیرنظامیان در خشونت در حال حاضر چهره جدید و مرگبار تهدید از COVID-19.”

وی با اشاره به جنگ زده لیبی که در آن U. N. ماموریت مستند حداقل 58 کشته و 190 زخمی بین 1 آوریل و مارس 18.

U. N. رئیس گفت: جلسه شورای حفاظت از غیرنظامیان در درگیری که به عنوان بیماری همه گیر “شدت گرفتن باعث عظیم انسان درد و رنج و استرس اضافی به نظام سلامت” مردم در حال حاضر ضعیف سال از جنگ “به ویژه آسیب پذیر است.”

___

واشنگتن — ارتش ذخیره شناسایی کرده رزرو سرباز که در اثر عوارض ناشی از COVID-19.

آن را می گوید Sgt. سیمون Zamudio جمعه درگذشت و او را عضو سوم از ارتش ایالات متحده به مرگ از COVID-19.

Zamudio اختصاص داده بود به 371st تئاتر جنبش کنترل عنصر در فورت Sheridan, ایلینوی, که ارتش ذخیره پدر و مادر واحد 646th منطقه ای گروه پشتیبانی در مدیسون ویسکانسین.

او از Carpentersville ایلینوی با توجه به ستوان سرهنگ سیمون B. پوسته پوسته شدن یک سخنگوی ارتش ایالات متحده رزرو فرمان. Zamudio که داوطلب خدمت سربازی در ارتش ذخیره در سال 2015 و ارتقا به رتبه گروهبان ماه گذشته بود و نه در وظیفه فعال در زمان مرگ او پوسته پوسته شدن گفت.

___

برلین — آنگلا مرکل می گوید هنوز هم وجود دارد یک نیاز بزرگ برای مسئولیت شخصی با آلمان آرامش بخش برخی از محدودیت.

آلمان بیش از 180,000 موارد coronavirus و نسبتا کم تعداد مرگ و میر در 8,400.

تعداد روزانه موارد جدید حذف شده است. مرکل می گوید برای حفظ منافع “جامعه خواهد شد که به افزایش هوشیاری و نه کاهش آن. ما باید دوباره روشن همه گیر نیست رفته در آن موجود است اما این ویروس هنوز وجود دارد.”

مرکل می گوید: این بدان معناست که مردم نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که با استفاده از حمل و نقل عمومی و در تماس نزدیک دنبال پروتکل های بهداشت و حفظ فاصله اجتماعی.

مرکل می گوید آن را آغاز همه گیر و خاطر نشان کرد: “ما هیچ واکسیناسیون ما هیچ دارو اما ما باید بهتر کنترل و من می خواهم برای تشکر از مردم برای آن.”

___

ژوهانسبورگ — سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: “ما برای یک مدت طولانی و طولانی” به عنوان کمبود تست مواد و دنده محافظ باقی می ماند در تامین کوتاه مدت.

جان Nkengasong می گوید: قاره آفریقا از 1.3 میلیارد نفر از مردم انجام شده است کمتر از 2 میلیون coronavirus آزمون در حالی که هدف آن به حداقل 13 میلیون نفر است. فقط بیش از 100 روز گذشت از آفریقا اولین ویروس مورد اعلام شد و بیش از 119,000 موارد تایید شده است.

سازمان بهداشت جهانی آفریقای رئیس Matshidiso Moeti می گوید: افزایش آزمایش نشان داد یک افزایش بزرگ در موارد در 54 کشور قاره و رد این ایده از یک “اپیدمی خاموش.” نسبت بالایی از موارد شده است بدون علامت یا یک فرم خفیف COVID-19, Moeti گفت.

وجود دارد کمبود, دنده محافظ , با بیش از 3,400 سلامت کارگران آلوده به هفته گذشته است.

___

مسکو — شهردار مسکو اعلام کرد کاهش مستند محدودیت در این شهر در ژوئن 1, با استناد به کاهش از شیوع کروناویروس در پایتخت روسیه.

در سخنرانی خود در کنفرانسی تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه شهردار سرگئی سوبیانین می گوید: مردم می توانند پیاده در زمان تعیین شده باقی مانده پس از تحت اقامت در خانه سفارش از مارس 30. او همچنین اعلام کرد قصد دارد برای بازگشایی غیر از فروشگاه های مواد غذایی و خدمات مانند لوندرس خشک و پاک کننده ها و مغازه های تعمیر.

مسکو با مجموع 171,443 تایید coronavirus موارد حساب برای کمی کمتر از نیمی از روسیه caseload از 370,000. آن را حدود 55 درصد از این کشور به ویروس مرگ و میر.

سوبیانین می گوید: تعدادی از عفونت های جدید در شهر و بستری شدن در بیمارستان شده است رفتن به پایین در دو هفته گذشته. روز چهارشنبه در مسکو مقامات بهداشتی اعلام کرد 2,140 موارد جدید است که بیش از دو برابر کمتر از دو هفته پیش.

روسیه coronavirus آمار مطرح کرده اند چند سوال را در میان کارشناسان نشان می دهد که این اعداد ممکن است بالاتر است.

مقامات روسیه اختلاف که نقطه اثر از کشور مستند اقدامات است.

___

اسلام آباد, پاکستان, پاکستان, است, توقف استفاده از بحث مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بیماران پس از یک مطالعه جدید پیشنهاد آن کار نمی کند و شمار خطرات بهداشتی.

ظفر میرزا در توییتر اعلام کرد یک مکث در استفاده از هیدروکسی کلروکین پس از سازمان بهداشت جهانی نشان داد آن را به طور موقت رها کردن مالاریا مواد مخدر از آن جهانی مطالعه تجربی COVID-19 درمان است.

مقامات می گویند دستورالعمل رفته بود به تمام بیمارستان ها را در انتظار قرار داده استفاده از مالاریا دارو برای آزمایش های بالینی.

مقامات گزارش داده اند بیش از 59,000 موارد و 1,225 مرگ و میر پس از اولین مورد گزارش شده در فوریه.

___

توکیو — ژاپن کابینه تصویب بزرگترین بودجه تکمیلی از 32 تریلیون ین ($296 میلیارد دلار) به صندوق محرک پروژه با هدف نرم اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اضافی بودجه مالی سال 2020 دوم در یک ماه. آن را تا حدودی تامین مالی پروژه ها ارائه پشتیبانی برای کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر شیوع بودجه برای تقویت سیستم های پزشکی و پزشکی کارگران و یارانه ها برای دولت های محلی به مرحله منطقه ای coronavirus اقدامات است. بودجه نیز ارائه خواهد شد پول برای یک ثانیه امکان پذیر است و یا موج سوم از عفونت.

کابینه تصویب به ارمغان می آورد در مجموع محرک اقتصادی به ارزش بیش از 230 تریلیون ین ($2.1 تریلیون دلار).

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که در پایان به یک coronavirus وضعیت اضطراری روز شنبه به امید از سرگیری اقتصاد در حالی که مصرف پیشگیری از بیماری اقدامات است. با نرم های اجتماعی فاصله اقدامات و کسب و کار تعطیلی ژاپن 16,000 تایید ویروس موارد و حدود 800 مورد مرگ و میر بسیار کمتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

او می گوید: ترکیب اندازه بسته محرک حساب برای 40 ٪ از تولید ناخالص داخلی جهان را به شماره 3 اقتصاد است.

“من دفاع از اقتصاد ژاپن به هر قیمتی برابر یک بار-در-یک-قرن بحران” آبه گفت: در جلسه حاکم و مقامات دولتی.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de