آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— Virus گسترش می یابد گرفتن در بسیاری از مناطق ما نزدیک 100,000 مرگ و میر.

— نمایندگان مجلس در ژاپن تایید دیگری coronavirus بودجه.

— اسپانیا آغاز می شود 10 روز سوگواری برای قربانیان ویروس.

— هند پیشی 150,000 ویروس موارد با یک دیگر-بعد بالا.

___

توکیو — ژاپن کابینه تصویب بزرگترین بودجه تکمیلی از 32 تریلیون ین ($296 میلیارد دلار) به صندوق محرک پروژه با هدف نرم اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اضافی بودجه مالی سال 2020 دوم در یک ماه. آن را تا حدودی تامین مالی پروژه ها ارائه پشتیبانی برای کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر شیوع بودجه برای تقویت سیستم های پزشکی و پزشکی کارگران و یارانه ها برای دولت های محلی به مرحله منطقه ای coronavirus اقدامات است. بودجه نیز ارائه خواهد شد پول برای یک ثانیه امکان پذیر است و یا موج سوم از عفونت.

کابینه تصویب به ارمغان می آورد در مجموع محرک اقتصادی به ارزش بیش از 230 تریلیون ین ($2.1 تریلیون دلار).

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که در پایان به یک coronavirus وضعیت اضطراری روز شنبه به امید از سرگیری اقتصاد در حالی که مصرف پیشگیری از بیماری اقدامات است. با نرم های اجتماعی فاصله اقدامات و کسب و کار تعطیلی ژاپن 16,000 تایید ویروس موارد و حدود 800 مورد مرگ و میر بسیار کمتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

او می گوید: ترکیب اندازه بسته محرک حساب برای 40 ٪ از تولید ناخالص داخلی جهان را به شماره 3 اقتصاد است.

“من دفاع از اقتصاد ژاپن به هر قیمتی برابر یک بار-در-یک-قرن بحران” آبه گفت: در جلسه حاکم و مقامات دولتی.

___

ژنو — سازمان بین المللی کار سازمان می گوید بیش از یک در شش جوان مردم را متوقف کرده اند و کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

U. N. کار آژانس در نسخه چهارم آن از یک گزارش در مورد تاثیر این بیماری همه گیر در شغل می گوید: معادل 305 میلیون شغل تمام وقت از دست داده است و با توجه به COVID-19. آن را می گوید تاثیر قوی در آمریکا که سازمان بهداشت جهانی خواستار جدید کانون شیوع.

ILO مدیر کل گای رایدر می گوید کارگران جوان سن 15-28 ممکن است یک زمان سخت تر شدن آموزش مناسب و یا دسترسی به مشاغل است که می تواند به گسترش کار خود را استخدام. سازمان بین المللی کار می گوید نزدیک به یک در چهار دیده می شود ساعت کار خود را کاهش دهد.

___

مادرید — پرچم های در حال پرواز در نیمه کارکنان در بیش از 14,000 ساختمان های عمومی در اسپانیا به عنوان کشور اروپایی دارای آن برای اولین بار از 10 روز ماتم ملی برای قربانیان coronavirus.

پادشاه اسپانیا VI رهبری یک دقیقه سکوت برگزار شد و در ظهر برای بیش از 27,000 زندگی می کند که تایید شده اند به دست داشت به COVID-19 بیماری همه گیر. نخست وزیر پدرو سانچز و دیگر قانونگذاران شرکت از مجلس در حالی که سلامت کارگران و دیگر شهروندان نیز متوقف فعالیت برای احترام به مرده است.

10 روز دوره طولانی ترین ملی عزاداری اعلام شده در اسپانیا پس از احیای دموکراسی در اواخر 1970s.

Felipe VI اسپانیا به عنوان رئیس دولت همچنین برنامه ریزی به ریاست یک مراسم برای احترام به مرده یک بار در این کشور ظهور از آن مستند به قوانین.

___

بروکسل — بلژیک موسسه سلامت مشاوره در برابر استفاده از مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین در درمان COVID-19 بيمار پس از مطالعات جهانی پیشنهاد آن بی اثر است.

اعلام کرد: سازمان بهداشت جهانی گفت: آن را به طور موقت رها هیدروکسی کلروکین از آن جهانی مطالعه تجربی COVID-19 درمان است. مقاله منتشر شده در هفته گذشته در مجله لانست نشان داد مردم مصرف هیدروکسی کلروکین بودند در معرض خطر بالاتر مرگ و مشکلات قلبی نسبت به کسانی که نمی شد.

در یک به روز رسانی از راهنمایی بالینی برای بزرگسالان مبتلا به این coronavirus Sciensano گفت: مطالعات متعددی پیدا نکردم هر گونه سود به مواد مخدر و نشان داد که ممکن است اثر مضر.

“به طور کلی بر اساس این های اخیر مشاهدهای یافته است که همه به طور مداوم اشاره به عدم بهره مندی مرتبط با هیدروکسی کلروکین استفاده کنید و احتمالا برخی از اثرات مضر آن تصمیم گرفته شده است نه به توصیه آن خارج از برچسب استفاده برای COVID-19 در بلژیک دیگر جز در حال انجام بالینی ثبت نام محاکمات پس از دقت ارزیابی مجدد از مطالعه مربوط به ریسک/سود” موسسه گفت.

بلژیک یک کشور از 11.5 میلیون نفر جمعیت گزارش شده بیش از 57,000 ویروس موارد و حدود 9000 مرگ و میر.

___

پاریس — دولت فرانسه را متوقف کرده است و استفاده از مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بیماران پس از یک مطالعه نشان می دهد آن کار نمی کند و شمار خطرات بهداشتی.

فرمان پایان دادن به استفاده از آن برای coronavirus در فرانسه منتشر شد چهارشنبه.

سازمان بهداشت جهانی همین پس از یک مطالعه 100000 نفر از بیماران در سراسر جهان منتشر شده در هفته گذشته یافت می شود این دارو بی اثر بود در برابر ویروس ها و به خطر بیشتری از مرگ و ریتم قلب مشکلات.

این دارو شده است محبوب و حساس سیاسی در فرانسه بود که در آن گنجانده شده است در دادگاه از درمان های متعدد و استفاده در بیماران بستری.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند هیدروکسی کلروکین بر اساس تحقیقات اولیه توسط برجسته فرانسوی virologist دکتر Didier Raoult نشان می دهد این کاهش علائم ویروس.

Raoult شانه ای بالا انداخت ارشاد از فرانسه به شورای عالی برای بهداشت عمومی برای جلوگیری از استفاده از مواد مخدر نشان می دهد مهم نیست در حال حاضر که تعداد افراد آلوده است و دیگر در بحران سطح. این شورا توصیه این است که “یک نظر مانند هر دیگر, I don’t care, بسیار,” او گفت: فرانسه LCI تلویزیونی سه شنبه شب.

___

ورشو, لهستان — لهستان است که بلند ترین آن coronavirus محدودیت در زندگی عمومی شروع شنبه.

نخست وزیر Mateusz Morawiecki می گوید محدودیت های در حال برداشته در تعدادی از مشتریان در رستوران ها و کمد مو. باز هوا تجمعات تا 150 نفر خواهد بود مجاز تحت شرایط حفظ فاصله حداقل 2 متر (6 فوت) و یا با پوشیدن ماسک.

محدودیت ها برداشته در تعداد زیادی از مردم حضور انبوه در کلیساها.

وزیر فرهنگ و ارشاد Piotr Glinski می گوید شروع ژوئن 6, سینما, تئاتر, سالن کنسرت می توانید برای باز کردن اما فقط پر کردن 50 درصد از مخاطبان صندلی در حالی که تماشاگران باید پوشیدن ماسک. عروسی احزاب تا 150 مهمان مجاز خواهد بود پس از 6 ژوئن. با اجتماعات بزرگ بهداشت مقامات باید رضایت خود را بدهد.

وزیر بهداشت Lukasz Szumowski می گوید آرامش بخش از قوانین ممکن است به دلیل COVID-19 انتقال شده است پیشتر با 80 درصد از تخت های بیمارستانی برای coronavirus بیماران خالی است. او می گوید: در بسیاری از لهستان به جز جنوب صنعتی منطقه Silesia, دارای نرخ انتقال R شماره زیر 1 معنی 1 فرد آلوده کمتر از 1 فرد دیگر.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی در صدر بیماری های عفونی متخصص می گوید این کشور ممکن است نیاز به reimpose اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های آن کاسته در ماه آوریل با کروناویروس انتقال خزنده در جمعیت سئول شهری و در جای دیگر در هفته های اخیر.

Jeong Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در طول یک ویروس توجیهی آن را تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار برای سلامت کارگران برای پیگیری گسترش COVID-19 است که همزمان با افزایش فعالیت عمومی در میان آب و هوای گرمتر و کاسته نگرش اجتماعی فاصله.

کره جنوبی گزارش داد 40 نفر در چهارشنبه بزرگترین روزانه پرش در نزدیک به 50 روز به عنوان مقامات درهم برای ردیابی صدها نفر از عفونت های مرتبط با nightspots رستوران و عظیم e-commerce انبار در نزدیکی سئول.

Jeong بر اهمیت اجتماعی دورى و اجتناب از فضاهای شلوغ و گفت: “ما بهترین های ما برای ردیابی تماس و پیاده سازی اقدامات پیشگیرانه اما محدود به این تلاش است.”

کره جنوبی بود گزارش حدود 500 مورد جدید در هر روز در اوایل ماه مارس قبل از مدیریت برای ایجاد ثبات در آن شیوع با تهاجمی ردیابی و آزمایش اجازه داده است که مقامات به آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل و با ادامه مرحله به مرحله بازگشایی مدارس.

اما سئول و شهرهای مجاور ترمیم برخی از کنترل ها در هفته های اخیر با بستن هزاران میله کارائوکه اتاق ها و سایر اماکن تفریحی به سرعت گسترش ویروس. مقامات آموزش و پرورش در سئول می گویند که تاخیر در کلاس دهانه 111 مدارس به علت ویروس نگرانی.

___

بانکوک — تایلند مجلس reconvened پس از یک استراحت تقریبا سه ماه به بحث دولت بسته های مشوق تصویب به مبارزه با COVID-19 عوارض بیماری در اقتصاد است.

بیش از 400 قانونگذاران عینک ماسک صورت و نشست یکی از صندلی جدا به عنوان آنها راه اندازی پنج روز جلسه به بحث سه بسته به مقدار 1.9 تریلیون بات (60 میلیارد دلار) از طریق به اجرا فرامین توسط دولت نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا. یک تریلیون بات (31 میلیارد دلار) خواهد بود بودجه با استقراض که دولت به دنبال تصویب و بانک مرکزی تایلند ارائه می کنند باقی مانده است.

شورای نظامی می گوید این بسته لازم است چون تایلند اقتصاد منقبض 1.8 درصد در سه ماهه اول است و انتظار می رود به کوچک 5-6% برای سال مالی.

محرک بسته شامل درآمد برای افراد و وام و کمک های مالی برای کسب و کار تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

مخالفان انتقاد کرده است دولت برای ارائه ناکافی جزئیات بیشتر در مورد چگونه به صرف پول شارژ عدم شفافیت می تواند منجر به فساد است.

___

نیکوزیا, قبرس — قبرس متعهد به پوشش هزینه های برای هر کسی که تست مثبت برای coronavirus در حالی که تعطیلات وجود دارد.

این قبرسی دولت ایران را پوشش اسکان و مواد غذایی و نوشیدنی و دارو برای COVID-19 بيمار و خانواده خود را. بیماران نیاز به پرداخت برای تاکسی سوار شدن به فرودگاه و پرواز برگشت به صفحه اصلی.

100 تخت بیمارستان تهیه خواهد شد به طور انحصاری برای مسافران خارجی که تست مثبت است. برخی از 112 واحد مراقبت های ویژه مجهز به 200 ماسک خواهد بود این سایت متعلق به بیماران بدحال.

500 اتاق “قرنطینه-هتل” برگزار خواهد شد به طور انحصاری بيماران اعضای خانواده و دیگر مخاطبین.

تعهد آمد و در پنج صفحه نامه ای به دولت های هواپیمایی و تور اپراتورهای ترسیم دقیق سلامت و بهداشت پروتکل های قبرس تصویب به خواستگاری بازدید کنندگان برای گردشگری متکی به کشور است.

گردشگری به طور مستقیم به حساب 13 درصد از قبرس اقتصاد است. این کشور انتظار دارد که به اندازه از دست دادن 70 درصد از 2.6 میلیارد یورو در گردشگری-تولید درآمد این سال است.

نامه امضا شده توسط قبرس خارجی در امور حمل و نقل و گردشگری وزرای دارای این کشور دارای یکی از بالاترین coronavirus نسبت سرانه در اروپا پس از آزمایش بیش از 10 درصد از جمعیت آن است.

بین المللی سفر هوایی به قبرس آغاز می شود ژوئن 9 از 19 کشور با مسافران مورد نیاز برای انجام یک COVID-19 آزمون سه روز قبل از خروج. که اندازه گیری برداشته خواهد شد 20 ژوئن برای 13 کشور از جمله آلمان و فنلاند و اسرائیل و یونان و نروژ است.

___

دهلی نو — هند coronavirus caseload پیشی گرفته است 150,000 با یکی دیگر از تک بعد از بیش از 6 ، 000 گزارش روز چهارشنبه.

سنبله می آید به عنوان نخست وزیر نارندرا دولت آماده مجموعه ای جدید از دستورالعمل چهارم فاز دو-ماه-پیر مستند در سراسر کشور پایان یکشنبه.

وزارت بهداشت گزارش 151,767 موارد در روز چهارشنبه افزایش 6,387 با 4,337 مرگ و میر — پرش از 170 در 24 ساعت گذشته.

بسیاری از موارد متمرکز در پنج از هند 28 متحده است. افزایش نیز گزارش شده است که در برخی از کشور فقیرترین ایالت های شرقی به عنوان کارگران مهاجر از بازگشت به روستاهای بومی از شهرهای بزرگ آغاز کرده اند پس از رسیدن به خانه در قطار ویژه.

هند کاسته مستند محدودیت های این ماه اجازه می دهد مغازه ها به بازگشایی و تولید را از سر گرفت. برخی از قطار و پروازهای داخلی آغاز به کار کرد و دوباره.

مترو خدمات مدارس و کالج ها و هتل ها و رستوران ها توقیف در سراسر کشور.

___

لاس وگاس — نوادا, رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak می گوید قمار را بازگشایی ژوئن 4, استقبال گردشگران برای بازگشت به glitzy قمار مکه از لاس وگاس.

این فرماندار دموکرات می گوید نوادا به استقبال بازدید کنندگان از سراسر کشور به لاس وگاس. Sisolak بسته قمار 10 هفته پیش به عنوان بخشی از یک گسترده ای خاموش به سرعت گسترش coronavirus.

قمار به طور معمول قرعه کشی میلیون ها نفر از گردشگران به لاس وگاس و قدرت دولت در اقتصاد است. فرماندار گفت: او را نیز اجازه می دهد در فرد مذهبی خدمات به 50 نفر شروع جمعه.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de