کالیفرنیا نیاز به تست در خانه های سالمندان overruling L. A. شهرستان

کالیفرنیا را وزارت بهداشت صادر شده است دستورالعمل های جدید برای تمام پرستاری ماهر امکانات برای تست همه امکانات خود را به امید کاهش گسترش coronavirus یک حرکت است که overrules تر و سهل انگاری تست سیاست های مجاز توسط لس آنجلس.

خانه سالمندان تبدیل شده اند ground zero برای COVID-19 همه گیر از آنجا که افراد سالمند با شرایط بهداشتی اساسی زندگی در محله های نزدیک ارائه تقریبا زمین مناسب برای پرورش کشنده ویروس جدید. یک بار تجزیه و تحلیل داده ها در اوایل این ماه نشان داد که حدود نیمی از coronavirus مرگ و میر در کالیفرنیا رخ داده در پرستاری ماهر یا امکانات زندگی کمک.

کالیفرنیا جدید تست دستورالعمل های پرستاری ماهر امکانات آمده است که مقامات بهداشتی در کشورهای در سراسر کشور از جمله نیویورک و نیوجرسی فلوریدا و تگزاس به این نتیجه رسیده اند که بهترین راه برای دریافت یک دسته در آشکار تراژدی است برای تست هر دو ساکنان و کارکنان در خانه های پرستاری و منزوی کردن هر کسی که مثبت است به خصوص بدون علامت کارکنان که گاهی اوقات کار در خانه های متعدد و می تواند به راحتی گسترش این ویروس از مرکز به مرکز.

اما شیطان شده است در جزئیات: پیدا کردن به اندازه کافی تست کیت تعیین چگونه اغلب برای تست و تصمیم گیری خواهد شد که برای آن پرداخت.

تبلیغات

مقامات بهداشتی دولت با ارسال نامه ای به تمام پرستاری ماهر امکانات در کالیفرنیا آموزش آنها را برای تست همه ساکنان و کارکنان حداقل یک بار. اگر یک خانه را نشان می دهد هیچ موارد آن باید همچنان به آزمون 25 درصد از ساکنان و کارکنان بهداشت و درمان به صورت هفتگی و اطمینان حاصل شود که تمام کارکنان در حال آزمایش یک بار در هر ماه.

که می رود بسیار بیشتر از راهنمایی از L. A. شهرستان که به عنوان تایمز هفته گذشته گزارش کرده بود دستور خانه با مواردی که آنها می تواند جست و خیز تست کارکنان و آزمون تنها 10 درصد از ساکنان هفتگی.

“ساکنان خانه سالمندان و پرسنل بهداشت و درمان که مراقبت از آنها در میان ما آسیب پذیر برای COVID-19 عفونت” گفت: کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly پس از دولت صادر شده از دستورالعمل های جدید. “تست اجباری را فراهم می کند دانش همه ما باید آگاهانه تصمیم گیری مراقبت.”

تبلیغات

تست بخشنامه می آید که مقامات خواستار سلامت سازمان را بیشتر به کاهش بحران در خانه های سالمندان.

در روز سه شنبه لس آنجلس هیئت ناظران رای دادند به اتفاق آرا به انتصاب مستقل و بازرس کل نگاه به شهرستان نظارت از خانه های سالمندان از جمله شهرستان در بخش بهداشت و درمان را آهسته تست.

“چه شده است خسته کننده ترین برای من این است که وقت و زمان دوباره زمانی که ما گوش به تعداد مرگ که این ویروس وحشتناک باعث شده است که همه راهها به ما پرستاری ماهر امکانات” گفت: سرپرست کاترین Barger قبل از رای گیری.

ده ها هزار نفر از ساکنان مراقبت از سالمند خانه فوت کرده اند این بیماری در ایالات متحده است. نزدیک به یک هزار نفر در شهرستان لا به تنهایی حدود نیمی از COVID-19 مرگ و میر در این شهرستان است.

تبلیغات

به عنوان خانه های پرستاری در ایالات متحده برای اولین بار شروع به دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس در اوایل فوریه ترین آزمایش شد تنها ساکنان که نشان داد علائم. اگر آنها کسی بود, مثبت, خانه های آنها را قرنطینه از دیگر ساکنان و همچنین ممنوع بازدید از دوستان و خانواده.

به عنوان شیوع ضرب مشخص شد که حداقل برخی از آنها در حال برانگیخته توسط کارکنان — چه کسی می تواند انتخاب کنید تا این ویروس در صفحه اصلی در اتوبوس و یا در یکی دیگر از خانه های سالمندان که در آنها کار کرده است. بنابراین امکانات شروع به تست علامتی کارکنان به عنوان به خوبی.

سپس در اواخر ماه آوریل به عنوان COVID-19 کشته و نزدیک 300 در L. A. شهرستان خانه های پرستاری — نسبتا متوسط تلفات در مقایسه با که در آن می ایستد در حال حاضر در لس آنجلس سلامت مدیر باربارا فرر اعلام کرد یک مهاجم جدید برنامه برای تست هر کس داخل خانه های پرستاری در تلاش به نوبه خود تیره و تار جزر و مد.

این حرکت لازم بود چون تا به حال تبدیل شدن به حذف این ویروس پخش شد توسط افرادی که تا به حال هیچ علائم فرر گفت.

تبلیغات

بنابراین در هفته گذشته طرفداران برای سالمندان شوکه شده بودند که این بار گزارش داد که L. A. شهرستان مقامات بهداشت بودند هنوز هم در تعهد خود را برای تست هر کس در خانه های سالمندان پس از اتمام فرایند تنها در حدود یک سوم از این امکانات در این شهرستان است.

آنها نیز تعجب به یاد بگیرند که مقامات شهرستان فرستاده بود نامه مشاوره خانه با تایید موارد به آزمون تنها یک نمونه کوچک از ساکنان نیست — کارکنان — بر اساس این هفته.

فرر در دفاع از این تغییر سیاست به عنوان یک “حرکت عاقلانه” است که اجازه این شهرستان به تمرکز تلاش ها در امکانات با بدترین شیوع بیماری های, اما بسیاری از منتقدان بودند unimpressed.

تبلیغات

“وجود دارد بدون شک بیشتر افرادی که فوت کرده اند چرا که انفعال” دکتر گفت: Michael Wasserman, رئيس جمهور از کالیفرنیا Assn. مراقبت های طولانی مدت پزشکی که نشان دهنده پزشکان و پرستاران و دیگران کار در دراز مدت مراقبت از امکانات.

“این شرم آور است که این شهرستان را یک قدم به عقب بر تست در زمانی که ده ها تن از ساکنان خانه سالمندان در حال مرگ هستند از coronavirus تقریبا هر روز” گفت: Michael Connors سخنگوی کالیفرنیا طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است.

در جلسه توجیهی روزانه در چهارشنبه فرر گفت: شهرستان خواهد مطابق با راهنمایی های جدید از دولت است.

او همچنین اشاره کرد که از 30 بهداشت و درمان کارگران که درگذشت COVID-19 در L. A. County, 22 بودند کارکنان پرستاری ماهر امکانات — تا کنون بیشترین تلفات در میان متخصصان مراقبت های بهداشتی.

تبلیغات

فرر آمد زیر آتش این هفته از محلی رهبران سیاسی برای وزارت او را از دست زدن به از شیوع کروناویروس.

سرپرست مارک ریدلی-توماس گفت: بالا بودن نرخ مرگ در خانه سالمندان است “به طور مستقیم در نتیجه” از بی توجهی و عدم نظارت مناسب از خانه های سالمندان که predates این بیماری همه گیر.

“از رنج و بدبختی کم کیفیت مراقبت” در خانه های پرستاری تمام شده است باید خطاب قبل از بحران آغاز شد, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>