Coronavirus عفونت نرخ در برخی از نقاط L. A. County زندان هستند 40 درصد و یا بالاتر

به عنوان آزمایش های گسترده ای برای رمان coronavirus می شود جریان در قریب به اتفاق لس آنجلس زندان سیستم بالا عفونت نرخ در حال ظهور با نزدیک به 60 درصد از یک گروه از زندانیان تست مثبت است.

در میان 600 زندانی در شمال تادیبی شهرستان در کستیک بودند که بدون علائم و زندگی در جمعیت عمومی 40 درصد مثبت آزمایش نشان می دهد که گله ایمنی “شروع به اثر” کلانتر الکس بیانوبا گفت: در اخبار جلسه چهارشنبه.

در مردان زندان مرکزی نزدیک به 60 درصد در خوابگاه 67 بدون علامت زندانیان آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به بازرس کل حداکثر شکارچی مستقل ناظر برای L. A. شهرستان کلانتر بخش.

اما بیانوبا گفت: تعدادی از زندانیان با علائم COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس رفته پایین قرار دادن زندان “در یک جایی بهتر از ما بودند یک هفته پیش زمانی که ما در جهت مخالف است.”

تبلیغات

Patrisse Cullors, رئیس و بنیانگذار اصلاحات L. A. زندان که تحت فشار قرار دادند تا برای تست در زندان و بیشتر زندانیان منتشر می شود در اوایل به نام کلانتر گله ایمنی نظریه “نادان و فوق العاده خطرناک است.”

“شماره او اعلام کرد در حال هولناک,” او گفت:. “این نشان می دهد وجود دارد شیوع در زندان.”

شکارچی گفت: در هفته گذشته که در زندان هستند و نقض دستورالعمل ها از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری جسمی فاصله و تست در correctional facilities.

“وجود دارد در حال حاضر تمام عیار بیماری همه گیر در یک بیماری همه گیر در زندان,” او گفت:. “بنابراین ما باید در یک محیط که در آن مردم در حال خواب نزدیک به هم. هیچ راهی وجود دارد که خوابیده سر تا پا و یا کم کردن تعداد کمی در حال رفتن به ایجاد یک تفاوت.”

تبلیغات

درصد از جمعیت مورد نیاز برای رسیدن به گله ایمنی بسته در مورد چگونه به راحتی این ویروس در حال گسترش است با توجه به یک مقاله در مورد رمان coronavirus در حال ظهور بیماری های عفونی, مجله آنلاین پست پیش از آن در ماه جولای تاریخ انتشار.

اگر هر فرد آلوده به این ویروس به حدود دو نفر 55 درصد نیاز به در حال حاضر به ویروس و یا واکسینه شده اند برای جلوگیری از گسترش بیشتر. اگر هر فرد به این ویروس به طور متوسط نزدیک به شش نفر از آستانه برای گله ایمنی افزایش به 82 درصد با توجه به این مقاله توسط استیون Sanche ین Ting Lin و چهار دیگر دانشمندان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس.

بیماری های عفونی می تواند به سرعت در حال گسترش در میان تنگ چهارم زندگی در زندان ها و زندان ها. در لامپوک و پایانه جزیره فدرال زندانها در کالیفرنیا مجموع 1800 زندانیان آلوده شده اند coronavirus و 10 فوت کرده اند.

در L. A. زندان های شهرستان بیش از 1000 زندانی در یک جمعیت نزدیک به 13,000 باید آزمایش مثبت همراه با 250 کلانتر کارکنان از جمله برخی از کسانی که کار نمی کنند در زندان. یک زندان پرستار درگذشت ویروس.

تبلیغات

بیش از 5,100 زندانیان و یا نزدیک به 40 درصد از جمعیت زندان هستند تحت قرنطینه.

اما بدون آزمایش از تمام زندانیان از جمله کسانی که بدون علائم مشخص نیست که چگونه گسترده این ویروس در شهرستان برگزار شود.

تست بدون علامت زندانیان به پایان رسید در زنان زندان در هفته گذشته با هدف تست تمام زندانیان در شهرستان سیستم تا اواسط ماه ژوئن دستیار کلانتر بروس چیس گفت: در هفته گذشته. همه زندانیان وارد زندان در حال حاضر تست شده برای coronavirus.

برای ایجاد فاصله فیزیکی در پشت میله های زندان, مقامات شهرستان را کاهش تعداد زندانیان بیش از 20 ٪ از نمونه جمعیت 17,000. اما این زندان هنوز هم برخی از خانه بدون خشونت مجرمین و کسانی که سن و یا موجود شرایط پزشکی آنها را به ویژه آسیب پذیر به ویروس.

تبلیغات

با زندانیان و کارکنان آمدن و رفتن شیوع بیماری در زندان به راحتی می تواند گسترش به عموم است.

این ماه بیانوبا منتشر نظارت تصویری از زندانیان در شمال تادیبی شهرستان آب آشامیدنی از همان ظرف در آنچه که او به عنوان تلاش برای گسترش coronavirus به یک دیگر و به دست آوردن آزادی.

روز بعد از این حادثه در اواخر ماه آوریل یا نه زندانیان بیمار و حذف شدند از خوابگاه با 21 در نهایت تست مثبت برای ویروس, کلانتر, مقامات گفت.

اما منتقدان می گویند این ویدئو را اثبات نمی کند زندانيان قصد. Cullors گفت کلانتر در تلاش بود برای gaslight عمومی توسط سرزنش زندانیان برای گسترش ویروس.

تبلیغات

“حتی یک نفر در داخل می خواهد COVID-19” او گفت:.

در هفته گذشته کلانتر غیر نظامی نظارت کمیسیون, جلسه, Cheryl کوره معاون رئیس سیبیل نام تجاری کمیسیون نهادی بازرسی گزارش بازدیدکننده داشته است او ساخته شده به سه شهرستان زندان ها و مصاحبه های او انجام شده با زندانیان.

در زنان زندان متولی زندانیان است که طبخ و پاک گفت: آنها منتقل آزادانه از قرنطینه مناطق به nonquarantined مناطق بدون هر بهداشتی احتیاطی ساخته شده است که آنها ترس از ابتلا به ویروس.

امنا انجام تمیز زندان امکانات ارائه نمی شد با یک تغییر لباس پس از آن کوره گفت.

تبلیغات

هر چند بسیاری از زندانیان در زندان بودند با پوشیدن ماسک تقریبا هیچ مردان بودند کوره گفت. شمال تادیبی شهرستان تا به حال هیچ روش برای تمیز کردن عمیق با هر زندانی مسئول تمیز کردن خود منطقه زندگی می کنند.

تعقیب, معاون کلانتر گفت: وجود مسائل ساختاری در زندان مانند سه گانه تختخواب های پیچ و مهره ای به طبقه ساخته شده است که اجتماعی فاصله دشوار است.

آن را سخت برای به دست آوردن زندانیان به پوشیدن ماسک و نگه داشتن شش پا از یکدیگر که آنها اساسا در خانه چیس اضافه شده است.

بیانوبا به مبارزه طلبیده بود احضاریه به شهادت در این نشست در مورد شرایط زندان ارسال تعقیب به جای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de