یک تغییر عمده در حال حاضر در جریان ماه گذشته به عنوان coronavirus مرگ و میر افزایش شد در سراسر لس آنجلس و مقامات به شدت در تلاش برای جلوگیری از افزایش موارد است.

در اواسط ماه مارس در حالی که مقامات از مردم خواست در خانه بمانند محدود کردن سفرهای خرید و پوشیدن ماسک, عفونت نرخ در جوامع فقیر برای اولین بار پیشی گرفت و ثروتمند آنهایی که یک بار تجزیه و تحلیل های بخش سلامت داده ها را نشان می دهد.

موارد تایید شده سرانه انشعاب در مارس 17 و فاصله رو به رشد نگه داشته پس. این تجزیه و تحلیل نشان داد این ویروس به طور فزاینده ای ravaging عمدتا سیاه پوست و لاتین در محله با افزایش سطح فقر در حالی که ثروتمند اکثریت سفید قلمرویی است که در ابتدا گزارش برخی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت بسیار کندتر رشد.

میزان عفونت در سراسر جنوب و مرکزی لس آنجلس و Eastside اند به شدت افزایش یافته و در حال حاضر رهبری تمام مناطق در این شهرستان بیش از 600 عفونت در هر 100000 نفر و تحلیل را نشان می دهد.

تبلیغات

مناطق فقیر مانند پیکو-یونیون و Westlake در مرکزی, L. A., و, ورمونت, مربع در جنوب L. A. تمام گزارش های پایین میزان عفونت در اوایل ماه آوریل است اما در حال حاضر رتبه در میان بالا 10 جوامع از بیش از 300 countywide.

این بار در مقایسه با محله ای که در آن بیش از 25 درصد از جمعیت آن زیر خط فقر تعریف شده توسط اداره آمار به عنوان یک خانواده چهار ساخت کمتر از $26,000 یک سال — به کسانی که در آن نرخ فقر کمتر از 5 درصد است.

این تغییر نشان می دهد افزایش می ترسید توسط مقامات بهداشت عمومی به پاس آمد اما تا حد زیادی متمرکز در فقیر ترین و شلوغ ترین محله — مناطق با تعداد زیادی از کارگران ضروری بیشتر شلوغ مسکن و نرخ بالاتر از شرایط بهداشتی اساسی مانند آسم و دیابت و بیماری های قلبی.

در اوایل شیوع, بهداشت مقامات و کارشناسان هشدار داده است که اعداد بالاتر نشان عفونت نرخ در Westside در عمدتا سفید, محله های مرفه مانند Bel-Air, بورلی تاج و برنتوود شد اریب توسط ناهموار تست که نقاب واقعی گسترش COVID-19. این مناطق دیده می شود بخت و اقبال خود را بهبود پس از ماه اجتماعی فاصله اقتصادی و اختلال.

تبلیغات

“ما شاهد یک کاهش در میزان عفونت در عین حال در مرکز و جنوب L. A.,” گفت: جیم Mangia, مدیر اجرایی, St. john’s, خوب, کودک و خانواده, مرکز که در عمل 18 درمانگاه در این مناطق و دیگر عمدتا کم درآمد جوامع از رنگ. “من فکر می کنم آن صحبت می کند به تاریخچه سلامت و نابرابری … عدم دسترسی به اجتماعی فاصله و این واقعیت است که بسیاری از ساکنان ما را به ادامه کار در موقعیت خطر است.”

دیانا یک جوان 19 ساله دانشجوی کالج است که زندگی با پدر و مادر خود را در وستلیک گفت که در اوایل آنها نمی دانستند که هر کسی در محله خود را که آلوده شد.

اما دیانا نگران از شروع. او دفعات بازدید: مقالات در مورد ثروتمند و مشهور شدن دسترسی به آزمایش اولیه به موارد مشخصی در Westside و تماشای بی اراده به عنوان پدر او ادامه داد: برای رفتن به محل کار بسته بندی کالاهای ضروری و بدون دنده محافظ. او فکر آن را تنها یک ماده از زمان قبل از ویروس trickled به محله خود را.

تبلیغات

مطمئن شوید به اندازه کافی دیانا شروع به تجربه علائم در مارس 15; پدر او در 27 آوریل. آنها هر دو تست مثبت و در مارس 5, او در بیمارستان بستری شد به مدت شش روز.

“او با ما تماس بگیرید و آن را احساس می کردم او می گفت او خداحافظی گفت:” دیانا که آیا ارائه یک نام خانوادگی گفت: او می خواست برای حفاظت از پدر و مادر او هستند که در کشور غیر قانونی است.

“من نمی دانم اگر من آن را زنده را از” دیانا به یاد می آورد پدر او گفت: از بیمارستان است.

L. A. County Department of Public Health مدیر باربارا فرر گفت: افزایش نرخ ابتلا به عفونت در جوامع کم درآمد و شکاف در مقایسه با مناطق ثروتمند تلفظ است نمی توان آن را ناشی از افزایش دسترسی به آزمایش به تنهایی. او فکر می کند وجود دارد دیگر عوامل رانندگی را از جمله سطوح بالاتری از قرار گرفتن در میان کارگران خط مقدم.

تبلیغات

“اگر ما دقیق نیست و ما نمی پرداخت مقدار زیادی از توجه به این” فرر گفت: “در این رابطه می تواند تبدیل به حتی بیشتر حتی اگر شما صاف منحنی.”

John Kim, مدیر اجرایی, پیشرفت, پروژه, عمران, حقوق و سیاست عمومی که در حال مطالعه coronavirus روند در L. A. شهرستان گفت: او فکر می کند افزایش فقیر و غیر سفید محله ممکن است نشان دهنده “فاز دوم ویروس.”

این گروه منتشر شده یک مطالعه نشان می دهد که مناطق با درصد بالاتر از سیاه و سفید و یا لاتین ساکنان در حال دیدن بیشتر coronavirus موارد در حالی که مناطق بالاتر از ساکنان سفید کمتر. همچنین آنها دریافتند که محله با بالاتر از نرخ فقر گزارش بیشتر COVID-19 موارد در مقایسه با کمتر از مناطق فقیر.

دکتر Coco Auerswald دانشیار در دانشگاه برکلی دانشکده بهداشت گفت: L. A. شهرستان در اوایل اعداد منعکس روند در سراسر کشور از مردم ثروتمند نفر اول بودن در صف برای تست.

تبلیغات

“ثروتمند و مشهور شدن بودند آزمایش اول بود چرا که آنها وسیله ای برای آزمایش در یک محیط که در آن تست کمیاب بود,” او گفت:.

پس از وقوع شروع تراویس Longcore شده است کار از راه دور از خود بورلی خانه تاج, سفارش مواد غذایی و دیگر اقلام آنلاین.

“وجود دارد که لوکس بودن قادر به ماندن در خانه و شاید در ادامه به ایجاد یک زندگی” گفت: Longcore رئیس جمهور سابق از Bel-Air/بورلی تاج شورای محله. “قادر به پرداخت افراد دیگر را در معرض خطر از رفتن به فروشگاه و خود را در معرض بسیاری از مردم از شما — آن را یک ‘دو آمریکایی’ داستان در آن احترام بگذارند.”

یک دانشیار استاد کمکی در UCLA موسسه محیط زیست و پایداری Longcore گفت: این بیماری همه گیر در معرض این کشور عمیق اقتصادی و نژادی و نابرابری.

تبلیغات

“این فقط گذاشته لخت ساختاری نابرابری از کشور است. می تواند آن را بهتر طراحی شده برای فیله باز نابرابری از کشور به دلیل دو تجربه کاملا متفاوت از” او گفت:.

شهرستان مقامات بهداشت انتخاب رهبران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به دنبال محله عفونت اطلاعات برای کمک به هدف قرار دادن سخت ترین ضربه زمینه را برای افزایش تست و تقویت اطلاعات عمومی در مورد مبارزات با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله. آنها می گویند این خط نیاز به حفاظت از خط مقدم کارگران که در معرض خطر بالاتر عفونت است.

در جنوب L. A. منطقه, عضو شورای شهر Marqueece هریس-داوسون شنیده است نگرانی خود را از ترکیبات که مخربی وجود خواهد داشت نادیده گرفته شده است زیرا این درآمد منطقه با سهم بیشتری از حقوق خود محروم سیاه پوست و لاتین ساکنان.

“من فکر می کنم مردم اینجا آماده برای جامعه بزرگتر را به می گویند:” ما می رویم به دنبال راه های دیگر در حال حاضر آن است که در آن جامعه “و من فکر می کنم مردم اینجا بشود برای یک مبارزه به مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد” هریس-داوسون گفت.

تبلیغات

قبل از رمان coronavirus شناخته شده بود رسیده اند آمریکایی سواحل جنوبی L. A. ساکن Yolanda Davidson-کارتر در توصیف این بیماری به دوستان و شنوندگان از پادکست به عنوان چیزی بیش از آنفولانزای فصلی.

به عنوان اوایل coronavirus اعداد نورد نشان از گسترش در جوامع ثروتمند Davidson-کارتر گفت او احساس آرامش است که این بیماری تا حد زیادی به نظر می رسید به جست و خیز جنوب L. A.

اما او عصبی است که در این شهرستان منتشر شد داده ها نشان داد که مردم تا به حال یک نرخ بالاتر از عفونت و مرگ است.

“من فکر نمی کنم برای یک دقیقه وجود خواهد داشت بسیاری از موارد در جنوب لس آنجلس گفت:” 47 ساله هاید پارک اقامت.

تبلیغات

526728_la-me-overcrowded-housing012_LS.jpg

در مارس مردم خط در خارج از فروشگاه در وستلیک که یکی از لس آنجلس بالاترین coronavirus عفونت نرخ و منجر ملت در سطوح مسکن به سر می برند.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

در اوایل شیوع, کیت های آزمایش آنقدر کمیاب است که سلامت درمانگاه ها و بیمارستان ها در خدمت جوامع کم درآمد تلاش به آنها را دریافت کنید.

در حالی که آزمایش در جوامع کم درآمد بهبود یافته است به طور قابل توجهی از آن هنوز به مناطق ثروتمند به گفته مقامات بهداشت شهرستان.

در وستلیک دیانا و پدر او تا به حال می خواستم برای دریافت تست شده زمانی که آنها برای اولین بار مریض شدم اما آنها نمی دانند که به کجا برود. آنها تا به حال شنیده ام از یک درایو تست سایت در این نزدیکی هست اما خانواده خود را نمی کند ، بنابراین آنها نیست تست شده تا پس از 29 آوریل زمانی که شهردار اریک Garcetti اعلام کرد که تمام ساکنان می تواند دسترسی رایگان تست.

تبلیغات

دیانا پدر از بیمارستان مرخص شد و در حال حاضر دوره نقاهت بعد از ویروس هر دو آنها را منزوی در یکی از اتاق خواب خود را. وجود دارد پنج نفر زندگی می کنند در آپارتمان دو خوابه و آن را به چالش کشیدن برای قرنطینه. او شگفتی اگر پدر او را بستری می توانست مانع او شده بود و آزمایش هر چه زودتر.

سنت جان رفت از تست چند ده نفر در روز در ماه مارس به بیش از 500 است. اما Mangia نگرانی که پیشرفت می تواند حیف و میل اگر کشور بازگشایی بیش از حد به سرعت.

بسیاری از محله های فقیر در حال حاضر رنج می برند بالاترین نرخ ابتلا به عفونت تمایل به بزرگتر مهاجرت جمعیت با سهم بیشتری از ساکنان زندگی در شرایط شلوغ گفت: USC جامعه شناسی پروفسور مانوئل پاستور.

تبلیغات

برخی از این مناطق نیز منجر ملت در ازدحام از جمله پیکو-یونیون و Westlake که در آن بیش از یک سوم از واحدهای مسکونی طبقه بندی شده به عنوان شلوغ — معنی وجود دارد بیش از یک نفر در هر اتاق به جز دستشویی و حمام. اخیر بار گزارش که در لس آنجلس پنج از 10 بیشتر شلوغ ZIP کد در ایالات متحده و مقامات بهداشت عمومی گفت: مسکن از جمله شرایط می تواند سرعت بخشیدن به گسترش ویروس.

آن محله را نیز دیده ترین COVID-19 مرگ و میر در لس آنجلس. به عنوان از آوریل 26, ویروس تا به حال به کشته شدن 71 نفر در وستلیک و 56 در پیکو-یونیون و هر دو دارای نرخ مرگ و میر در میان بالا 10 در شهرستان است.

عضو شورای هریس-داوسون گفت: این شهرستان اقامت در خانه سفارش شده است به خصوص به چالش کشیدن برای ساکنان خود را در منطقه از آنجا که بسیاری از ضروری مقدم کارگران که اصلا گزینه ای برای کار از راه دور.

“شما نمی توانید در خانه بمانند و شما در یک متراکم وضعیت مسکن. بنابراین شما باید یک فرد در خانواده است که رفتن به کار و زمانی که آن شخص به خانه آنها واقعا نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله. من فقط فکر می کنم که نمی توان اعلام کرد به اندازه کافی” او گفت:.

تبلیغات

هیلدا لوپز, 46, پوشاک کارگر از Koreatown گفت: این ویروس به نظر می رسید مانند یک دور تهدید تا زمانی که او برادر بیمار در ماه مارس در نهایت فرود در بیمارستان و در پزشکی ناشی از کما به مدت 21 روز. لوپز گفت: او برادر Alejandro Valeriano, 44, مرخص شد در ماه مه و با تکیه بر یک مخزن اکسیژن و درمان فیزیکی برای کمک به او راه رفتن به طور معمول دوباره.

از آن پس آن را احساس به عنوان اینکه موج دوم ویروس به هدف خود جامعه لوپز گفت.

او می داند که بسیاری از دوستان و آشنایان که آسیب دیده اند و در حال حاضر از جمله مادرانی مثل او که فقط می خواهید برای خانواده خود فراهم. لوپز نداشته مداوم کار از اوایل فوریه از دست رفته دو پرداخت اجاره بها و نگرانی او را اخراج شود به زودی اگر او نمی پیدا کردن کار.

“من از خودم چرا بسیاری وجود دارد بیشتر بیماری که در آن ما هستند” لوپز گفت. “گاهی اوقات من به برادر من: این ویروس ایجاد شده برای از بین بردن ما هستند.”

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان Alejandra ریس-Velarde و فرشته جنینگز کمک به این گزارش.

Destiny VanSciner, 32, left, gets an oral swab test for the novel coronavirus at a walk-in coronavirus testing site in South Los Angeles.

سرنوشت VanSciner, 32 چپ یک سواب دهانی آزمون برای رمان coronavirus از پزشک پرستار Anniesatu Newland در یک پیاده روی در coronavirus تست سایت در سنت جان خوب کودک و خانواده مرکز در جنوب لس آنجلس است.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de