DCPA رنج می برد بیشتر اخراج و لغو از طریق بهار 2021

حتی به عنوان کلرادو به تدریج بازگشایی هنرهای نمایشی سازمان هنوز در حال کوبیده با این بیماری همه گیر.

در مه 28, دنور مرکز هنرهای نمایشی تئاتر شرکت اعلام کرد که این امر می تواند دور انداختن بقیه آن 2020/2021 فصل است. می آید که در بالا از اعلام لغو 25 دیگر DCPA نشان می دهد, دو, جمع آوری اعانه, صدها نفر از کلاس ها و ده ها تن از حوادث.

اخیرا لغو پخش شامل عصبانی و خشن & شرمانه زرق و برق دار, کودکان, A Christmas Carol, اما, در بالا, اتاق, نور, تا آسمان, Mojada مار زنگی کیت و کسانی که ترس از Virginia Woolf?, همه که قرار بود به تولید DCPA ساکن شرکت.

“ما DCPA تئاتر شرکت فصل برنامه ریزی شده بود به اجرا در سپتامبر 18 سال 2020 از طریق 13 ژوئن 2021 می گوید:” DCPA مدیر ارتباطات و امور فرهنگی سوزان Yoe. “تیم ما از هنرمندان کار کرده اند در حال حاضر به آماده شدن برای فصل پیش رو آن را به عنوان به طور معمول طول می کشد به شش ماه برای طراحی قالب, ساخت و تمرین ما نشان می دهد.”

همه این به این معنی بیشتر کاهش در یک سازمان است که در حال حاضر دیده می شود اخراج و از دست رفته بیش از نیمی از بودجه خود را برای کارکنان در سال 2020 است.

“ما قبلا اعلام کرده بود 55 درصد کاهش در هزینه های نیروی انسانی که در زمان ما از طریق پایان سال مالی” در ژوئن 30, یادداشت Yoe. “کسانی که کاهش در حال حاضر تمدید شده است به ما کامل FY21 فصل [از طریق 30 ژوئن 2021].این کاهش هزینه ها از طریق اضافی اخراج تمدید furloughs و کاهش ساعت کار می کنند.”

مشترکین به 2020/21 فصل داده خواهد شد و شانس خود را برای دریافت اعتبار درخواست بازپرداخت را انجام دهید و یا اهدا ارزش خود را بسته است.

“من می گویند که ما واقعا خوشبین هستند که ما می داد تصمیم ما در ما اکتبر جلسه هیئت مدیره و با در نظر بگیرید با اضافه کردن چند عنوان در بهار” می افزاید: Yoe. “اما با عدم اطمینان از زمانی که تئاتر را مجاز به بازگشایی زمانی که مردم احساس اعتماد به نفس در بازگشت و چه اقدامات ایمنی مورد نیاز خواهد بود, آن را سخت بدانید.

بازدید دنور مرکز وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de