Hard-خط سابق شهردار تهران به نام ایران مجلس

دبی, امارات متحده عربی (AP) — رییس مجلس انتخاب یک شهردار سابق تهران وابسته به سپاه پاسداران به عنوان سخنران بعدی پنجشنبه جامد سخت-خط کنترل از بدن به عنوان تنش بین ایالات متحده و جمهوری اسلامی باقی می ماند بالا بیش از آن سقوط ایران.

محمد باقر باقر قالیباف را فرض قدرت می آید پس از یک رشته شکست خورده ریاست جمهوری مناقصه و 12 سال به عنوان رهبر ایران در شهر, که در آن او ساخته شده و بر روی تهران مترو و پشتیبانی از ساخت و ساز مدرن و پیشرفته افزایش می یابد.

بسیاری از به یاد داشته باشید باقر قالیباف برای حمایت خود را به عنوان یک انقلابی گارد کلی برای خشونت سرکوب دانشجویان در ایران در سال 1999. او همچنین گزارش دستور داد زنده گلوله استفاده می شود در برابر دانشجویان ایرانی در سال 2003 در حالی که خدمت به عنوان کشور رئیس پلیس.

“وقت آن است که برای تشکر از همه نمایندگان و همه کارگران در مجلس مجموعه, کارشناسان مدیران, نیروهای امنیتی و خدمات” Qalibaf گفت: امیدوار کننده به یک سخنرانی در روز یکشنبه ،

Qalibaf نامزدی دریافت 230 رای از 264 نمایندگان مجلس حاضر در مجلس در دور اول رای گیری تلویزیون دولتی گزارش شده است. مجلس 290 کرسی است.

Qalibaf, 58, جایگزین علی لاریجانی که به عنوان مجلس سخنران از سال 2008 تا زمانی که این ممکن است. آیت الله علی خامنه ای منصوب لاریجانی به عنوان مشاور و عضو کشور را تشخیص مصلحت نظام روز پنج شنبه در تلویزیون دولتی گزارش شده است.

به عنوان سخنران Qalibaf منجر به یک بدن است که می تواند بحث ایران بودجه سالانه و فشار برای استیضاح وزرای دولت. اما قوانین تصویب شده توسط مجلس شورای اسلامی باید با تصویب 12 عضو شورای نگهبان و خامنه ای نگه می دارد و حرف آخر را در همه امور از دولت است.

موقعیت نیز قرار می دهد Qalibaf بر روی ایران عالی شورای امنیت ملی این کشور در بالاترین سطح بدن که در دسته دفاعی و هسته ای مسائل. که طول می کشد در جدید اهمیت به آمریکا برگشت و چشم پوشی از برنامه هسته ای ایران اواخر روز چهارشنبه و به عنوان تنش میان دو کشور بالا باقی می ماند.

آموزش دیده و خلبان Qalibaf خدمت در گارد شبه نظامی در این کشور خونین سال 1980 جنگ با عراق است. پس از جنگ او به عنوان رئیس گارد ساخت و ساز بازوی خاتم al-Anbia برای چندین سال پیشرو تلاش برای بازسازی.

Qalibaf سپس به عنوان رئیس گارد نیروی هوایی که در سال 1999 او همکاری امضا نامه ای به رئیس جمهور اصلاح طلب محمد خاتمی در میان تظاهرات دانشجویی در تهران بیش از دولت بسته شدن یک روزنامه اصلاح طلب و متعاقب آن نیروی امنیتی کشته و زخمی شدند. در این نامه هشدار خاتمی گارد اقدام یک جانبه مگر اینکه او موافقت کرد برای قرار دادن پایین تظاهرات.

خشونت در اطراف تظاهرات دیدم چندین کشته و صدها نفر زخمی و هزاران نفر بازداشت شده است.

Qalibaf سپس به عنوان رییس پلیس نوسازی نیروی و اجرای کشور را 110 شماره تلفن اضطراری. اما به بیرون درز ضبط یک جلسه بعد بین Qalibaf و اعضای گارد داوطلب بسیج نیروی گنجانده شده است او مدعی است که او دستور تیراندازی تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل تظاهر کنندگان در سال 2003 و همچنین ستایش از خشونت استفاده می شود در ایران در سال 2009 جنبش سبز و تظاهرات.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران اشاره کرده و در سال 2003 حادثه در جریان یک بحث در سال 2017 انتخابات ریاست جمهوری.

“وجود دارد یک بحث است که شما می گفتند که دانش آموزان باید پس از آن ما می گیره و حمله به آنها و پایان کار” روحانی گفت: در زمان.

به عنوان شهردار Qalibaf مواجه فساد از جمله بیش از 3.5 میلیون دلار اهدا به یک بنیاد اجرا شده توسط. او همچنین با استفاده از خود را برجسته برای سفر به مجمع اقتصاد جهانی و حتی ستایش شهر نیویورک در مصاحبه با فایننشال تایمز بدون شک بالا بردن ابرو در میان جناح های تندرو.

Qalibaf زد شکست خورده انتخاباتی در سال 2005 2013 و 2017, آخرین که او را دیدم برداشت در حمایت از آزمون ابراهیم Raisi در حال حاضر سر از کشور به قوه قضائیه. با وجود که دیپلمات های ایالات متحده پیشنهاد Qalibaf لذت می برد از حمایت خامنهای با نفوذ و پسر مجتبی با توجه به دیپلماتیک کابل منتشر شده توسط ویکی لیکس.

با وجود برنده شدن در رای گیری شمارش آرای هنوز هم ممکن است در صورت سوء ظن از دیگر نمایندگان مجلس به خصوص بیش از جاه طلبی های خود نوشت: Jason برادسکی سیاست مدیر واشنگتن-بر اساس گروه متحد در برابر ایران هسته ای.

“برخی از جناح نظر پیشنهاد خود را با سوء ظن داده شایعات Qalibaf می خواهد به استفاده از speakership به عنوان وسیله ای برای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2021,” برادسکی نوشت. “همچنین به دلیل قبلی خود را در مبارزات انتخاباتی مواجه خاموش در برابر روحانی Qalibaf خواهد ریاست بیش تر مبارز مجلس است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de