در اینجا چیزی است که هم اکنون می توانید بازگشایی در L. A. شهرستان و در اینجا چیزی است که هنوز هم بسته

لس آنجلس گرفته شده است گام دیگری در بازگشایی اقتصاد آن است.

روز سه شنبه مقامات اصلاح بخش بهداشت و درمان به منظور اجازه می دهد در فروشگاه خرید کم ریسک فروشگاه های خرده فروشی و همچنین بازگشایی درایو در فیلم ها و دیگر فعالیت های تفریحی با محدودیت.

شهرستان, کانون شیوع کروناویروس در کالیفرنیا با بیش از 2100 مرگ و میر است که هنوز هم در حال حرکت کندتر از سایر استان ها در بازگشایی امید برای جلوگیری از افزایش بیماری است. اما جدید کاهش stay-در-خانه قوانین نشان دهنده یک تغییر عمده.

تبلیغات

آنچه باز در حال حاضر ؟

این مناطق تحت پوشش اصلاح سفارش صادر شنبه.

 • ایمان مبتنی بر سازمان ها می توانند رزومه خدمات با تعدادی از عبادت محدود به 25 درصد از ساختمان ظرفیت و یا حداکثر 100 نفر هر کدام که کمتر است.
 • تمام موسسات خرده فروشی از جمله کسانی که در محیط داخلی و خارجی مراکز خرید می تواند برای کسب و کار باز در 50 درصد ظرفیت; کک بازارهای مبادله ملاقات و رانندگی-در سینما نیز می تواند از سرگیری عملیات.
 • استخر, وان گرم و سونا که در یک multiunit محل اقامت و یا بخشی از یک انجمن مالکان می توانید باز کنید.
 • در شخص تظاهرات مجاز هستند تا زمانی که حضور محدود به 25 درصد از این منطقه را اشغال حداکثر یا حداکثر 100 شرکت کنندگان هر کدام که کمتر است.

چه محدودیت باقی می ماند?

تبلیغات

این کسب و کار هنوز هم تحت پوشش این شهرستان اقامت در خانه سفارش:

 • کافه ها و کاباره ها
 • ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام
 • سینما
 • زنده, سالن ورزشی, ورزشگاه آرناس, جشنواره, فضاهای, و غیره.
 • بولینگ alleys
 • عمومی piers
 • عمومی, استخر
 • نظافت شخصی کسب و کار مانند مو و ناخن سالن
 • جامعه مراکز

تجمعات مردم نه از همان خانواده هنوز هم ممنوع است به جز ایمان مبتنی بر خدمات و فرد در تظاهرات.

افراد 65 ساله یا مسن تر و همه مردم با شرایط بهداشتی اساسی باید باقی می ماند در خوابگاه خود را به عنوان آنجا که ممکن است کارشناسان بهداشت می گویند. مردم در این دسته بندی باید خود را ترک خوابگاه تنها به دنبال مراقبت های پزشکی و ورزش و یا به دست آوردن مواد غذایی و یا سایر ملزومات. راه دور باید همچنان به عنوان آنجا که ممکن است.

فیزیکی فاصله مورد نیاز پوشیدن پوشش صورت و دیگر پروتکل های ایمنی باید هنوز هم می شود مشاهده کرد.

تبلیغات

“هماهنگی لس آنجلس سلامت سفارشات که از دولت به ارائه تسکین فوری به جوامع ما” کاترین Barger صندلی از لس آنجلس هیئت ناظران در بیانیه ای گفت:. “این گام مهم ما را قادر خواهد ساخت ساکنان و کسب و کار به وضوح بیشتر و قوام به عنوان ما همچنان به برداشتن گام های مثبت به سمت تظاهرکنندگان در لس آنجلس.”

L. A. شهرستان سرپرست هیلدا سولیس اذعان به اهمیت بازگشایی برخی از فعالیت های اما اشاره کرد که در آن “به این معنا نیست رفتن به کسب و کار به عنوان معمول است.”

“تا زمانی که اعضای جامعه پیروی از قوانین ایمنی ما می تواند همچنان به پیشرفت بیشتر,” او گفت:. “ما در خانه از عبادت یک بار دیگر می تواند استقبال مردم در داخل. مراکز خرید و جمعی از بازارهای کک می توانید به کسب و کار. من با افتخار از تمام پیشرفت های ما ساخته شده برای محافظت از عزیزان ما از COVID-19. با توجه به انعطاف پذیری و جمعی قربانی ما آماده برای گام بعدی به بازگشایی اقتصاد ما.”

لس آنجلس مقامات روز سه شنبه گفتند که آنها را بپرسید به دولت اجازه می دهد تا سریعتر بازگشایی رستوران ها و کسب و کارهای دیگر توقیف توسط شیوع کروناویروس.

تبلیغات

در صورت تصویب این شهرستان می تواند اجازه می دهد برخی از فرد ناهارخوری Barger گفت. صاحبان رستوران به امید اجازه داده شود به صندلی بیشتر مراجعان خارج از آنجا که بسیاری می گویند که آنها نمی تواند زنده بماند با بیش از حد سختگیرانه قوانین محدود کننده ظرفیت Barger گفت.

علاوه بر این اگر واریانس طرح تایید آرایشگاه و سالن مو خواهد بود و مجاز به بازگشایی در برخی از ظرفیت عنوان شده توسط دولت دستورالعمل های بهداشتی, اما نه ناخن سالن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de