بالا بار شاهدانه جام حذفی بازگشت به کلرادو در ژوئن

به بالا بار شاهدانه جام حذفی یک رقابت گسترده برای قانونی ماری جوانا تولید کنندگان استخراج و محصول سازندگان در حال بازگشت به کلرادو در این تابستان. به دلیل COVID-19 وجود دارد نمی توان هیچ رویداد بزرگ و یا دیگر تجمعات به عنوان در سال گذشته اما وجود خواهد داشت قضات…و مقدار زیادی از آنها.

به جای آوردن سی “متخصص” قضات با هم در یک محل که در آن آنها می توانید سعی کنید بهترین است که کلرادو صنعت ماری جوانا را ارائه کرده است, بالا, بار تصمیم گرفت به پرتاب این رویداد برای مردم با توجه به معاون رئیس جمهور از محتوای Jon Cappetta. داروخانه مشتریان خواهد بود مسئول برای انتخاب کلرادو بهترین این سال چیدن مجموعه زیادی از نمونه ها در شرکت گلدان مغازه ها و سپس نمونه برداری از آنها و پر کردن برگه های رای خود را در خانه.

“مردم فقط نمی تواند راه رفتن در اطراف و نمونه محصولات در این سال بود که بزرگترین فرصت برای شاهدانه مارک های داده شده تبلیغات مقررات” Cappetta می گوید. “بنابراین در این سال تصور کنید که شما برای باز کردن یک کوله پشتی در صفحه اصلی و تاپیک سی و ظروف از جوانه های در داخل برای شما نمونه.”

وجود خواهد داشت دو بخش به رقابت در کلرادو در این سال با درمانگاه ها در دنور توزیع محصولات رقیب در ژوئن 1 و 2 ژوئن و پوبلو درمانگاه انجام همان در ژوئن 4 و 5 ژوئن. قضات خواهد شد و سپس تا 23 ژوئیه به رأی که اعلام خواهد شد در تاریخ 25 ژوئیه در طول یک جایزه نشان می دهد پخش آنلاین.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

به دلیل کلرادو ماری جوانا بسته بندی قوانین نمونه نخواهد بود بینام Cappetta یادداشت بنابراین هر کس می دانید که علف های هرز آنها در حال سیگار کشیدن و یا چه خوراکیهای آنها تلاش — چیزی به طور معمول اجتناب قضات در گذشته است. علاوه بر این, تفریحی, داروخانه خرید محدودیت (یک اونس هر روز هر مشتری) را از نظر قانونی محدود کردن قضات به شرکت در فقط دو تا از این سه دسته.

اما کسانی که کوچک امتیازات بود آسان به منظور آوردن جام شاهدانه به کلرادو.

“مهم ترین هدف از شاهدانه جام حذفی نیست و اعطای محصولات آن آوردن صنعت با هم” Cappetta توضیح می دهد. “اینجا جایی است که دنیس پرون و جک Herer دوستانه تبدیل شد…. مطمئن شوید که این است که به عنوان بزرگ به عنوان در فرد است, اما آن را هنوز هم اتصال.”

کلرادو برجسته شاهدانه رویداد در روزهای اولیه قانونی تمام عیار شاهدانه جام حذفی شده است برگزار شد در کلرادو پس از 2015 آخرین بار دهندگان قادر به پیدا کردن یک بازی دوستانه به دولت های محلی به تایید این رویداد است. جام بازگشت به دنور در سال گذشته, اما آن را یک امر خصوصی برای صنعت اعضا.

به عنوان بالا بار انتقال از یک نشریه به یک کسب و کار داشتن درمانگاه ها در کالیفرنیا با یک عرضه اولیه عمومی سهام ارائه — یک پر از دست انداز و تیره تبدیل با توجه به گزارش های رسانه ها — Cappetta معتقد است که مربوط به مخاطبان در بالا بار‘s قوی ترین بازوی جام شاهدانه می تواند باز کردن فرصت های بیشتر.

“هنگامی که ما به طور منظم رویدادهای دوباره ما قادر خواهید بود به انتخاب مردم جنبه این. من فکر می کنم که چیزی از آن بوده است فاقد,” او می گوید. “چگونه شما می توانید استدلال می کنند با این نتایج؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de