چگونه به جستجو و پیدا کردن یک جدید اجاره در طول coronavirus

این آمار باید به درایو صفحه اصلی ایده این است که پیدا کردن آپارتمان مناسب است مهم تر از همیشه است: “مردم به صرف زمان بیشتری را در آپارتمان خود را در این بیماری همه گیر از آنها به طور معمول باید در یک سال” گفت: فرانسیس ویلیامسون مدیر SEO و محتوا برای Apartments.com. که پیدا کردن مشترک در اخیر جلسه شرکت. “نیست که دیوانه؟”

خبر خوب: حتی در این میان از یک بیماری همه گیر بازار اجاره همچنان ادامه دارد و به بوسیله اسباب گردنده. بنابراین اگر شما در حال فکر کردن در مورد در حال حرکت و یا در حال حاضر به دنبال یک مکان جدید در Southland و یا فراتر از آن در اینجا برخی از راهنمایی است که باید کمک کند.

چگونه من حتی جستجو برای یک آپارتمان جدید در حال حاضر ؟

همانطور که با بسیاری از چیزهای دیگر در این بیماری همه گیر آپارتمان شکار بهترین آنلاین انجام می شود.

آن است که بخشی از اجاره فرایند است که تغییر کرده است بیشتر با صاحبخانه — از یک ساختمان به صاحبان مگا-مدیریت شرکت — ارائه جایگزین امن برای جستجو برای یک مکان جدید.

تبلیغات

محبوب ترین روش های جدید: تورهای مجازی. آنها را به اشکال مختلف از جمله 3-D تورهای مجازی و چت ویدئویی زنده با لیزینگ عوامل راه رفتن در اطراف در فضا. بسیاری از واحدهای در حال حاضر در دسترس برای اجاره ارائه این آنلاین نگاه افزودنیها.

“بسیاری از بازار منتقل شده نسبت به این جهت” گفت: Evan Raciti معاون اجرایی رئیس جمهور از لیست اجاره شرکت RentHop. “بسیاری از فعال صاحبخانه و ماموران در حال گرفتن آن را بر خود قرار داده و تورهای ویدئو آنلاین و مطمئن شوید که آنها قادر به ارسال آنها را به مستاجرها که علاقه مند هستند.”

اگر شما هنوز هم می خواهید برای دیدن یک محل در فرد برخی از صاحبخانه ها باید سیستم به ترک کلید در dropboxes یا با سایت کارکنان.

“این یک راه برای گرفتن اطراف مستند نظم” Raciti گفت. “بنابراین این عوامل نیست در واقع در حال حاضر.”

تبلیغات

می توانید کل فرایند واقعا آنلاین انجام می شود?

برای بسیاری از مکان ها بله — و آن را اثبات موثر تر از شما ممکن است فکر می کنم.

با توجه به Williamson Apartments.com دیده می شود سطح رکورد از کاربران از یک شیب اولیه در اواسط ماه مارس با محتوای دیجیتال ویژگی های از قبیل واحد عکس و پیام آنلاین با آینده نگر صاحبخانه حسابداری عظیم موج.

با توجه به مطالعه انجام شده در این ماه Apartments.com و املاک و مستغلات شرکت تحقیقات کینگزلی همکاران ویلیامسون گفت: 53 درصد از بررسی مستاجران تور یک آپارتمان عملا در طول بیماری همه گیر. و 63 درصد از کسانی که در زمان یک تور مجازی گفت که به اندازه کافی برای آنها را به اجاره یک تصمیم.

تبلیغات

“بخشی که برای من جالب بوده این است که چقدر راحت مردم با این انتقال به صورت آنلاین” ویلیامسون گفت. “من فکر می کنم بخشی از آن است که واقعیت شرایط. اما به نظر نمی رسد مانند شده است وجود دارد مقدار تردید.”

اجاره نیز آغاز کرده است pivoting به دیجیتال به عنوان روش مجازی مشاوره. و حتی قبل از همه گیر تعداد بیشتری از آپارتمان در حال حاضر به تصویب رسید اجاره خریدهای.

“با مردم بودن قادر به دیدن جوامع به همان اندازه و نه رفتن در فرد برای پر کردن برنامه های کاربردی که قصد رفتن از طریق تمام مستاجر سفر آنلاین قطعا افزایش یافته است” ویلیامسون گفت.

آن را آسان برای پیدا کردن یک موجود واحد?

بله و تا حدودی به تعجب از کسانی که در این صنعت است.

تبلیغات

با توجه به مطالعه همان ویلیامسون گفت: 40 درصد از افراد مورد بررسی می خواهید به حرکت در عرض شش هفته بیش از دو برابر مقدار از قبل از همه گیر. Raciti است متوجه افزایش در اجاره, لیست احتمالی شاخص که بیشتر مستاجرها به دنبال خارج شدن از زمان توافق نامه.

خیلی از این, البته, رانده شده توسط امور مالی. اما ویلیامسون معتقد است که این می تواند ناشی از اقامت در خانه سفارشات بیش از حد.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم مانند,” اوه, من اینجا نشسته در آپارتمان من و این باعث می شود من آماده برای تغییر,’,” او گفت:.

هر چه علت آن را نگه داشته است در بازار اجاره در حال حرکت حتی به عنوان بسیاری از نقاط دیگر اقتصاد باید screeched را متوقف کند. بیش از دو ماه به بسیاری از خاموش شدن ناگهانی موجودی است ثابت باقی مانده است.

تبلیغات

“این کار در یک نسبتا خوب نرخ” Raciti گفت. “شما شگفت زده می شود. ما شاهد معاملات انجام شدن.”

چه حدود قیمت ؟

با توجه به Raciti واحد قیمت باقی مانده اند به طور کلی ثابت و در واقع می تواند مجموعه ای به رها کردن در آینده نزدیک.

“صاحبخانه همیشه رفتن به سعی کنید به نگه داشتن خود را اجاره رول به دنبال خوب,” او گفت:. “به طوری که آنها نمی خواهید به رها کردن قیمت حق دور.”

به جای شيوع “امتیاز ارائه می دهد” — مانند کاهش سپرده یا اجاره ماه اول — افزایش یافته است به خصوص در انبوه مناطق شهری.

تبلیغات

“اما اگر آن را انجام نمی ترفند” Raciti گفت: “شما در حال رفتن به دیدن یک تقاضا از عرضه بعد از چند ماه و تصور می کنم ما در حال رفتن به شروع به دیدن واقعی ناخالص اجاره شروع به رها کردن همراه با مشوق های در حال افزایش است. به طوری که می تواند یک فرصت خوبی برای افرادی که به دنبال حرکت به شهرستانها.”

چه چیز دیگری باید در نظر بگیرند ؟

برای مستاجران که اجاره نامه تنظیم شده به پایان می رسد به زودی Raciti توصیه می کند به دنبال کوتاه مدت پسوند.

“بسیاری از این است که وابسته به وضعیت فعلی خود را, اما بسیاری از صاحبخانه ها در حال حاضر بیشتر مایل به انجام در کوتاه مدت پسوند در اجاره” او گفت:. “بنابراین اگر شما می خواهید به خودتان را به یک زمان کمی برای فکر کردن در مورد که در آن شما می خواهید به سرزمین من می گویند رسیدن به صاحب خانه خود را و می گویند” می تواند ما را سه ماه دیگر تمدید?’

تبلیغات

“خودتان را چند ماه برای دریافت بیشتر دید که در آن بازار است و شما بیرون آمدن از آن پیدا کردن “من بازار خیلی بیشتر به نفع مستاجران’ و شما می توانید خودتان یک معامله بهتر.”

برای کسانی که آماده به حرکت در حال حاضر ارزش آن ممکن است گسترش جستجوی خود را در منطقه نگاه کنید به بیشتر مناطق حومه اگر ممکن است یک روند ویلیامسون گفت: توسعه در ماه های اخیر.

“جالب است برای دیدن” او گفت:. “شاید به این دلیل که بیشتر مردم علاقه مند به بودن در جایی دیگر و یا به دلیل شغل نامشخص و یا مردم پناه همه گیر خارج از خانه خود را در بازار. اما آن را قطعا یک تغییر است که ما دیده ایم.”

اما هر آنچه که شما انجام, اقامت و خوش بینانه است. چرا که حتی در یک زمان که در آن تقریبا همه چیز را به صورت آنلاین انجام می شود و چشم نهان وجود دارد هنوز هم جهان از گزینه های در دسترس برای اجاره آماده به پیدا کردن یک محل جدید قبل از این بیماری همه گیر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de