اهل بیت به عنوان برچسب ‘بهبود’ از coronavirus می میرد در پایانه جزیره

یک نهم زندانی مبتلا به کروناویروس در زندان فدرال در پایانه جزیره در سن پدرو درگذشت این هفته پس از آنکه مقامات مرد گفت: قبلا بهبود از بیماری است.

آدریان Solarzano آزمایش مثبت برای این ویروس در مارس 16 و قرار داده شد در انزوا. اداره فدرال زندانها تلقی او را “بازیافت” در مارس 10 بعد از او دیگر نشان داد علائم.

اما پنج روز بعد — on May 15 — Solarzano بود بستری در بیمارستان پس از شکایت از درد قفسه سینه و اضطراب است. او آزمایش دو بار برای COVID-19 و مقامات گفت: هر دو نتایج منفی بودند. اما وضعیت او بدتر شده و او مرده توسط کارکنان بیمارستان در روز یکشنبه ،

ترمینال جزیره است که دوم بالاترین مرگ و میر در میان تمام فدرال زندانها برقرار توده تست در این مرکز ماه گذشته پس از لس آنجلس وزارت بهداشت دستورالعمل.

تبلیغات

Solarzano, 54, خدمت شد و در یک جمله بیش از 20 سال برای اخاذی با تهدید و اتهام مواد مخدر. او تا به حال شده است در این مرکز از ماه اوت سال 2013 است.

مقامات زندان گفت: 42 از نزدیک به 700 زندانی در پایانه جزیره که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس تا به حال هنوز رتبهدهی نشده تلقی شده است “بهبود” از پنج شنبه. حدود 70 درصد از جمعیت زندان دارای آزمایش مثبت بسیاری که بدون علامت. این تسهیلات به طور معمول دارای بیش از 1000 نفر زندانی در آن خوابگاه-مانند تنظیمات.

به زندان فدرال هیئت مدیره را از دست داده و این شیوع در پایین-امکانات امنیتی که caters به کسانی که با نیازهای پزشکی مورد انتقاد قرار گرفته و توسط چند کالیفرنیا اعضای کنگره.

تبلیغات

پس از بازدید از زندان در اوایل این ماه تشکر. Nanette دیاز Barragán وجود دارد گفت: “هیچ فاصله فیزیکی اتفاق می افتد” و توصیف زندانیان به عنوان فریاد برای کمک به. در بسیاری از واحدهای بسیار عفونی زندانیان تنها با عرضه پارچه ماسک, او گفت:.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ثبت شده است یک جفت از کلاس اقدام پرونده های حقوقی به نمایندگی از زندانیان در پایانه جزیره و لامپوک این ادعا مقامات و سنن و شیوع بیماری در امکانات که در آن در مجموع حدود 1,800 زندانیان آلوده شده اند. بیش از 900 زندانی را آزمایش مثبت در لامپوک — ترین در یک زندان فدرال — با 884 تلقی بهبود با توجه به هیئت مدیره از زندان.

“در حالی که بقیه از کالیفرنیا در زمان فوق العاده ای اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش coronavirus اداره زندانها موفق به اقدامات پیشگیرانه به عنوان اساسی به عنوان جداسازی زندانیان بیمار اجازه می دهد اجتماعی فاصله و یا ارائه به اندازه کافی صابون” پیتر Bibring کارکنان ارشد وکیل در ACLU کالیفرنیای جنوبی در بیانیه ای گفت:. “خود را به بی تفاوتی عمدی به خطر ابتلا به بیماری نقض قانون اساسی قرار می دهد و هر دو کسانی که در زندان و اطراف آن جامعه در خطر است.”

تبلیغات

پرونده های حقوقی ادعا می کنند که مقامات در هر دو امکانات اجازه این ویروس به گسترش عدم ارائه تمیز کردن محیط های اولیه بهداشتی لوازم و تجهیزات حفاظت شخصی به زندانیان و کارکنان.

ازدحام بیش از حد باعث می شود آن را غیر ممکن است برای زندانیان اجتماعی را حفظ فاصله و یا اقدامات احتیاطی دیگر اما مقامات حاضر به نظر اکثریت زندانیان برای انتشار به خانه حبس با وجود دستورات را به انجام این کار با توجه به پرونده های حقوقی. امتناع مقدار به بی رحمانه و غیر معمول مجازات ممنوع 8th اصلاح مناسب ادعا می کنند.

در تلاش برای ارائه فضای بیشتر مسئولان زندان منتقل شده اند زندانیان به میدان چادر و انبارها که با عجله تبدیل به زندگی موقت فضاهای دعوی متحده است.

تبلیغات

دو ترمینال جزیره زندانیان نام در طرح دعوی در دادگاه — موریس اسمیت 50 و ادگار Vasquez, 32 — می گویند که در میان شیوع آنها نقل مکان کرد و به یک چنین فضایی یک انبار قدیمی که تا به حال هیچ گرمایش و یا آب گرم برای دوش. انبار نیز “آلوده توسط واقعی دامگاه” از جمله موش راکون گربه وحشی, possums skunks و خفاش ها که پرواز را از طریق سوراخ در سقف دعوی متحده است.

وجود زندانیان در خواب تاشو تختخواب تاشو سه فوت از زمین تا 60 زندانیان به اشتراک گذاری چهار تشناب چهار سینک ظرفشویی و چهار دوش با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

“در چهره یک COVID-19 شیوع ترمینال جزیره بدترین همه جهان” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

هر دو شکایت توجه داشته باشید که مراقبت عمل می کنند که به قانون تبدیل شد مارس 27, به اداره زندانها مقامات صلاحدید گسترده ای برای کاهش جمعیت زندان با آزاد کردن زندانیان به خانه بردهاند. بود که به دنبال یک آوریل 3 یادداشت صادر شده توسط Atty. ژنرال ویلیام بر اصرار این اداره را از جمله اقدامات پزشکی در خطر زندانیان به ویژه در امکانات با شیوع پرونده های حقوقی دولت است.

تبلیغات

حداقل دو نفر از پایانه جزیره زندانی کرده بودند از COVID-19 — اسکات برش 70 و جیمز لینو, 65, هر دو از آنها شرایط بهداشتی اساسی — باید در کوتاه منتشر خواهد شد به خانه حبس طبق بخشنامه طرح دعوی در دادگاه متحده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>