ترین اخبار استرالیا پارسیان کوچک مقالات برای رفتن دیجیتال-تنها

کانبرا استرالیا (AP) — استرالیا بزرگترین روزنامه, ناشر, اخبار Corp. روز پنجشنبه اعلام کرد که بسیاری از آن برون شهری و منطقه ای mastheads در سراسر کشور را تبدیل به دیجیتال-تنها در ماه آینده با توجه به همه گیر و سیستم عامل های دیجیتال خود را به اشتراک گذاری محتوا.

اخبار Corp. استرالیا اجرایی رئیس Michael Miller توصیف تغییر است که اثر را در تاریخ 29 ژوئن به عنوان قابل توجه و گفت: مشاغل از دست خواهد رفت. او نمی گویند که چگونه بسیاری از.

“COVID-19 نهفته است پایداری از جامعه و منطقه ای چاپ و نشر. با وجود مخاطبان از اخبار Corp. دیجیتال mastheads رشد بیش از 60 درصد استرالیایی ها تبدیل به اعتماد منابع رسانه ای در اوج دوران اخیر COVID-19 مستندات چاپ تبلیغات هزینه که منجر اکثر ما درآمد شتاب کاهش آن” میلر در بیانیه ای گفت.

بسیاری از اخبار Corp. چاپ mastheads به چالش کشیده شد و این دو تاثیر coronavirus مستند به همراه tech سیستم عامل های مانند گوگل و Facebook نه remunerating ناشران محلی برای محتوای ساخته شده mastheads ناپایدار میلر گفت.

“این طرح قابل توجه است. آنها شامل تغییرات اساسی به ما چگونه کار کسب و کار ما است اما آنها لازم است” میلر گفت.

برخی از mastheads یا روزنامه عناوین ناپدید می شوند اما اخبار خود را منتشر خواهد شد در منطقه ای در بخش های دیگر mastheads, او گفت:.

Paul Murphy, مدیر اجرایی استرالیا اتحادیه روزنامه نگاران — رسانه, سرگرمی و هنر داد — گفت: او می دانست که 150 سرمقاله شغل از دست رفته خواهد بود.

“ما در حال حاضر دیده می شود بیش از یک صد عنوان در سراسر کشور در زمینه های منطقه ای و محلی خبری” مورفی گفت. “این واقعا بر مقیاس مقابله با بحران های منطقه ای و محلی نگاری در این کشور است که آورده شده است به یک سر با این بیماری همه گیر.”

اخبار Corp. به حالت تعلیق عملیات چاپ به صورت 60 مقالات محلی در استرالیا در اوایل ماه آوریل به عنوان درآمد حاصل از تبلیغات از بین رفت با توجه به همه گیر.

دولت اعلام کرده است که گوگل و Facebook خواهد بود مجبور به پرداخت برای محتوای اخبار در استرالیا.

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون تجارت ناظر را منتشر خواهد کرد در ماه جولای پیش نویس قوانین برای این سیستم عامل برای پرداخت غرامت عادلانه برای روزنامه نگاری محتوای siphoned از اخبار رسانه ها است.

اخبار Corp. منتشر پرفروش ترین روزنامه ها در بسیاری از استرالیا بزرگترین شهرستانها.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>