نه بیشتر یخ بازداشت شدگان در شفق قطبی تست مثبت برای COVID-19

نه بیشتر مهاجرت و گمرک بازداشت شدگان در یک مرکز در شفق قطبی باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به مه 28, ایمیل, ارسال شده توسط شفق رئیس آتش نشانی به شفق اعضای شورای شهر. که به ارمغان می آورد تعداد کل موارد مثبت در میان بازداشت شدگان جمعیت وجود دارد به یازده.

دو یخ کارکنان در تاسیسات و هفت کارگران با نق گروهی, خصوصی, زندان, شرکت اجرا می شود که شفق قطبی یخ مرکز پردازش نیز آزمایش مثبت برای COVID-19.

نه تن از بازداشت شدگان که به تازگی آزمایش مثبت وارد هم در شفق تسهیلات جایی که آنها باقی می ماند که در یک گروه و جدا از دیگر زندانیان بیشتر جمعیت خوابگاهها با توجه به یک منبع که خواست ناشناس باقی می ماند.

یکی از دو تن از بازداشت شدگان که می خواهم قبلا آزمایش مثبت بوده است قرار دارد با این گروه نه می گوید: منبع. دیگر بازداشت شدگان که تست مثبت آمده بود به شفق قطبی از یک زندان ایالتی در استرلینگ شده است که در یک نقطه داغ برای COVID-19. به عنوان از آوریل 19, او در یک بیمارستان محلی هنوز هم به مبارزه با این ویروس با توجه به مارس 20 گزارش از دفتر کنگره Jason کلاغ.

یخ محلی مقامات کاهش یافته است به نظر جدید موارد مثبت. در اظهارات قبلی, اما آنها گفته ام که شفق قطبی تسهیلات کارکنان است که جدا از هر گونه بازداشت شدگان که تب یا نمایشگاه بیماری های تنفسی.

یخ بازداشت شدگان جمعیت در شفق مرکز 499 نفر از 20 مه با توجه به کلاغ ، ایالات متحده مارشال نیز تا به حال پنجاه و خود زندانیان در این مرکز به عنوان از آوریل 22.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

که در مجموع به خوبی زیر این تسهیلات 1,532 ظرفیت. اما مهاجرت طرفداران حقوق وکلا و سیاستمداران تحت فشار بوده اند برای کلرادو یخ مقامات به ادامه کاهش جمعیت با این استدلال که خطر نگهداری پناهجویان و افراد غیر خشونت آمیز محکومیت های کیفری در این مرکز در طول همه گیر بیشتر آسیب بالقوه از انتشار آنها.

در بیانیه صادر شده در مارس 24 مورد دو تایید بازداشت شدگان موارد در شفق قطبی, کارلوس فرانکو-Paredes, یک دانشگاه کلرادو متخصص بیماری های عفونی گفت: “دو نفر که افتاده ام بیمار به احتمال زیاد این نکته از یک بزرگتر یخ. این واقعیت شده است به طور مداوم درست هر زمان که گسترده تر ویروسی تست انجام شده است.”

در طول همه گیر مدنی-حقوق وکلای ثبت شده اند class-action پرونده های حقوقی علیه هر دو یک کلانتر محلی و مقامات دولتی به دنبال انتشار پزشکی-آسیب پذیر زندانیان. در سطح ملی وکلای مدافع نیز مبارزه در دادگاه فدرال به مشتریان خود به ویژه پزشکی-آسیب پذیر آنهایی که منتشر شده از بازداشتگاه در شفق قطبی. برخی از این دعاوی موفق شده اند در حالی که دیگران نتوانسته اند بر این اساس است که نوع دادخواست واصل شد نه نقلیه مناسب برای داوری در مورد این ادعا است.

در روزهای اخیر فعالان در ارتباط با لغو یخ دنور گروه شده اند کمپینگ در مقابل تسهیلات و گفت که آنها را ترک نخواهد کرد قبل از همه بازداشت شدگان منتشر می شوند.

شفق قطبی یخ تسهیلات نه تنها در دست و پنجه نرم کردن با COVID-19. تادیبی امکانات در سراسر کلرادو شده است ضربه سخت گیر خود را به عنوان نزدیک محله اغلب اجتماعی فاصله غیر ممکن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de