بدون پرداخت کاهش کالیفرنیا مقامات منتخب در میان بحران بودجه باعث coronavirus

در حالی که بسیاری از کارمندان دولت در صورت تهدید از 10 درصد کاهش پرداخت با توجه به کسری بودجه دولت سوخت coronavirus بحران های شهروندان’ پنل در روز پنج شنبه تصمیم به قطع حقوق از قانونگذاران و دیگر ایالت مقامات منتخب.

اما این تصمیم با یک entreaty از Tom Dalzell رئیس دولت شهروندان جبران کمیسیون که به نام در کالیفرنیا 132 انتخاب مقامات وزارت امور خارجه به هر یک از در نظر گرفتن کمتر پرداخت که دولت ادعا با تحول اقتصادی ناشی از COVID-19 همه گیر و اقامت در خانه دستور اجرا به سرعت گسترش ویروس.

“من مصرانه از قانونگذاران و قانون اساسی افسران … به هر طور جدی در نظر گرفتن داوطلبانه تسلیم برخی از بخشی از حقوق و دستمزد خود را در به رسمیت شناختن بودجه مشقات و سختی های بسیاری کالیفرنیا به خصوص کسانی که بیکار” Dalzell گفت: در جلسه روز پنجشنبه.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اوایل این ماه اعلام کرد که به دنبال کاهش 10 ٪ در حقوق رتبه و فایل کارکنان دولت به عنوان به خوبی به عنوان خود را پرداخت شروع 1 جولای به عنوان بخشی از یک طرح به آدرس انتظار $54.3 میلیارد دلار کسری بودجه برای سال مالی شروع آن روز.

تبلیغات

پنج شنبه رای به حفظ سطح حقوق و دستمزد برای مقامات منتخب ارسال پیام اشتباه گفت: Jon Coupal رئیس Howard جارویس مالیات دهندگان Assn.

“این یک سوال از نوری که با تمام درد بودن و تحمیل شده بر افراد و کسب و کار کوچک آن را بعید است که بالاترین پرداخت قانونگذاران در آمریکا [تا همین اواخر] نیست, های, در, درد,” Coupal گفت: پس از تصمیم گیری.

به عنوان یک نتیجه از این کمیسیون رای کالیفرنیا 120 قانون گذاران خود را ببینید پایه حقوق باقی مانده در $114,877 که اخیرا بالاترین حقوق و دستمزد پایه پرداخت به نمایندگان مجلس در هر استان در کشور است. نیویورک ضربه خود را به قانونگذاران’ پرداخت به $120,000 سالانه در ماه ژانویه است.

اگر چه کمیسیون کاهش نمی دهد فرماندار سالانه حقوق و دستمزد $209,747 او نشان داد که او را به طور داوطلبانه نگاهی به 10 درصد کاهش شروع ژوئیه 1. دیگر مقامات منتخب نمی شد فورا در دسترس برای پاسخ به Dalzell تماس به صورت داوطلبانه حقوق و دستمزد کاهش است.

تبلیغات

در حالی که Newsom دفتر در حال مذاکره با اتحادیه های کارگری به منظور کاهش پرداخت از کارمندان برای دولت, حقوق مقامات منتخب در حال تنظیم سالانه این کمیسیون که ایجاد شد تحت اندازه گیری رای گیری تایید شده توسط رای دهندگان در سال 1990.

این کمیسیون قادر به بالا بردن حقوق و دستمزد پنج شنبه به دلیل دیگری رای گیری از 2009 ممنوع حقوق و دستمزد را افزایش می دهد هنگامی که وجود دارد, کسری, به عنوان در حال حاضر وجود دارد.

تمام چهار نفر از اعضای کمیسیون که منصوب فرماندار گفت: آنها درک می کنند که دولت با آن مواجه است اقتصادی و بودجه مشکل است.

کمیسر لورا Horrocks گفت: در طول پانل teleconferenced جلسه که او را حمایت کاهش پرداخت اما افزود: “ما نمی دانیم که در دراز مدت اثرات جایی که ما می رویم اقتصادی است.”

تبلیغات

Dalzell گفت: دولت مالی تصویر ترسناک است.

“ما در حال مواجهه با یک بحران مالی است که قطعا بیشتر از مشکلات بازار سهام از سال 2008” Dalzell گفت. “وجود دارد عدم قطعیت در بودجه در هر سطح از دولت است.”

او گفت که به دلیل مقننه است و نه ملاقات به عنوان اغلب به عنوان آن را به طور معمول با توجه به همه گیر قانونگذاران در حال گرفتن کمتر از $206 دیم آنها دریافت برای هر روز مجلس است در جلسه.

“آنها هنوز هم هزینه های نگهداری مسکن در ساکرامنتو برای زمان بسیار کمی آنها در اینجا,” او گفت:. “به طوری که آنها در حال حاضر در حال ساخت یک فداکاری بزرگ.”

تبلیغات

Dalzell همچنین گفت که پول ذخیره شده از برش حقوق قانونگذاران ناچیز است و در مقایسه با کلی بودجه دولت ،

“من علاقه مند به بی معنی حرکت نمادین” او گفت:.

این کمیسیون اقدام پنج شنبه نیز حفظ سطح حقوق و دستمزد فعلی برای معاون فرماندار دادستان کل خزانه دار, کنترل, دولت, بیمه, کمیسر, سرپرست آموزش عمومی و اعضای هیئت برابری.

کمیسیون برش مقامات منتخب’ پرداخت 18 درصد در سال 2009 پس از فرماندار و نماینده مجلس furloughed کارکنان دولت برای جلوگیری از کسری بودجه در طول رکود اقتصادی ،

تبلیغات

که در سال قانونگذاران به چالش قانونی بودن برش حقوق خود را اواسط دوره استدلال این تغییرات باید اعمال می شود تنها به کسانی که به دنبال واژه اما دولت دادستان کل حکومت در برابر قانونگذاران.

قانونی رهبران نشانه های هفته گذشته که آنها را از هر گونه تصمیم گیری از شهروند پنل.

“هر چه شهروندان جبران کمیسیون تصمیم می گیرد که چه مجلس هم گفت:” کتی تالبوت سخنگوی مجمع سخنران آنتونی رندن (D-لکوود).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de