O. C. شرکت سود خاموش جعلی coronavirus آزمون, دادستان ها می گویند

یک هانتینگتون بیچ شرکت وعده داده شده خریداران FDA تایید شده coronavirus خانه کیت تست با نتایج در 10 دقیقه.

آن را سخت تن به تن مواد ضد عفونی کننده تایید شده توسط آژانس حفاظت از محیط زیست است که می تواند ویروس را خاموش سطوح به مدت 28 روز.

این حمایت از ادعای خود را با آنچه در آن گفت: یک مطالعه علمی.

اما لس آنجلس شهر Atty. مایک Feuer روز چهارشنبه گفت: آن دسته از مصوبات و حتی مطالعه تمام آثار داستانی با سلامتی ماتریس گروه و اصلی آن مدیران جورج Todt و بری Migliorini. برچسب محصولات, کلاهبرداری Feuer است که به دنبال حکم دادگاه در Los Angeles County Superior Court محرومیت این شرکت از فروش coronavirus صفحه اصلی تست کیت و مواد ضد عفونی کننده محصولات. مقامات شرکت نمی بازگشت تماس های تلفنی به دنبال نظر.

تبلیغات

Feuer به طرح دعوی مدعی این شرکت متعهد ناعادلانه جعلی و خطرناک شیوه های کسب و کار را به آن گره خورده در خانه آزمون و متعدد ضد عفونی کننده محصولات و به دنبال جبران کامل برای مصرف کنندگان و مجازات مدنی. Feuer اقدامات به عنوان کیفری از محققان سازمان غذا و داروی آمریکا در حال بررسی سلامتی ماتریس گروه شیوه با توجه به آن coronavirus محصولات.

“این غیر قابل توجیه به سعی کنید به سود حاصل از این بیماری همه گیر در هزینه از سلامت مردم است. ما ادعا این متهمان انجام شده است که فقط درگیر شدن در یک الگوی از ارائه اطلاعات نادرست برای افزایش فروش خود را که شامل ساخت یک مطالعه برای کمک به زمین یکی از محصولات خود را با این ادعا که دولت مصوبات آنها تا به حال هرگز و بیشتر” Feuer گفت. “در طول این بحران بهداشتی ادامه خواهیم داد به خصوص هوشیار در مورد حفاظت از اضطراب عمومی از کسانی که سعی می کنید به استفاده از آنها است.”

Feuer گفت: شرکت بهره برداری مردم از ترس در مورد ویروس های ارائه شده توسط خانه COVID-19 سرولوژی یا آنتی بادی کیت های آزمایش است که به گفته تولید نتایج در 10 دقیقه و که در آن به دروغ ادعا شد مورد تایید FDA برای یک استفاده کنید.

تحت قانون یک تولید کننده در خانه پزشکی و تشخیصی آزمون نمی تواند فروخته شده در کالیفرنیا و یا در هر نقطه دیگری در کشور مگر اینکه آن را تایید FDA. FDA هرگز مورد تایید در خانه سرولوژی آزمون. اما طرح دعوی در دادگاه مدعی Todt و Migliorini ادامه داد: ساخت این ادعاهای دروغین در حالی که فروش آزمون در کالیفرنیا است.

تبلیغات

Feuer گفت: کیت های آزمایش ممکن است قرار داده شده افراد در معرض خطر با منفی کاذب ساخته شده است که مردم فکر می کنم آن را ایمن می تواند در اطراف دیگران است.

این شرکت نیز به فروش می رسد و آگهی COVID-19 ضد عفونی کننده محصولات از 2-بطری اونس مناسب استفاده شخصی به 55 گالن (درامز) در نظر گرفته شده برای مقیاس بزرگ ضد عفونی. Feuer و طرح دعوی در دادگاه ادعا می کنند که شرکت ترویج ضد عفونی کننده با توصیف آن به عنوان یک سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده محصول است.

سلامتی ماتریس گروه قبلا اصرار داشت آن تست کیت کار پس از مدیران شرکت مواجه شد و توسط یک رادیو عمومی ملی خبرنگار در مورد عدم مصوبات.

Feuer گفت: برای تقویت فروش این شرکت گفته متصل غلط سازمان حفاظت محیط زیست تعداد ثبت نام به محصولات خود را ساخته و مطالعات علمی و مقالات سفید برای اثبات ادعای خود. فروش مواد ضد عفونی کننده محصولات است که به شدت تنظیم شده توسط دولت های ایالتی و فدرال. متهمان به فروش می رسد COVID-19 ضد عفونی کننده است که ظاهرا نه ذکر شده با هر دو سازمان حفاظت محیط زیست یا وزارت کالیفرنیا از آفت کش ها و مقررات.

تبلیغات

این شرکت با توجه به کت و شلوار و گفت: آن محصولات را می توان به طور مستقیم به پوست هستند غیر سمی و سازگار با محیط زیست. همچنین شامل در تبلیغات خود یک مقاله پژوهشی ظاهرا نوشته شده توسط استاد پزشکی. اما این بیش از حد یک اثر داستانی گفت: Feuer. کت و شلوار مدعی و پژوهشگر نام و مدارک به سرقت رفته بودند و به اضافه doctored مطالعه به ظاهر که آن را پشتیبانی این شرکت محصولات Feuer به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

Feuer عمل می آید پس از سلامتی ماتریس گروه شد موضوع بررسی توسط ایالات متحده آمریکا مجلس کمیته نظارت و اصلاحات است. Feuer قبلا با ارسال نامه ای خواستار شرکت اثبات آن ادعای تبلیغاتی و اطلاع آن از کالیفرنیا رقابت ناعادلانه و تبلیغات کاذب ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de