پارکینگ پرداخت می گرداند ژوئن 1; لذت بردن از آن كم متر نرخ

بله هر کس می خواهد به دانستن زمانی که میله می تواند بازگشایی زمانی که نوازندگان می توانید دوباره سنگ خانه, زمانی که شهر استخر و دیگر حد.

اما در اینجا چیزی است که هر کس واقعا می خواهد به دانستن:

هنگامی که دنور شروع به شارژ برای پارکینگ دوباره ؟

افسوس که آن روز در راه است و به زودی. شروع جمعه, ژوئن 1, Denver, اداره حمل و نقل و زیرساخت (DOTI) از سر گرفته خواهد شد برخی — و نه همه — از پارکینگ اجرای فعالیت بودند که به حالت تعلیق در مارس به عنوان بخشی از این شهر در پاسخ به COVID-19 و اقامت در خانه سفارش دهید.

در آن روز غم انگیز, مرکز شهر-منطقه متر پارکینگ خواهد شد و باقی خواهد ماند و عملیاتی از ساعت 8 صبح تا 10 شب پس از 10 p. m., آنها خواهید بود و…نیست که وجود خواهد داشت بسیار به انجام در مرکز شهر در آن ساعت از میله بسته باقی می ماند و در حالی که رستوران خواهد بود قادر به باز باقی می ماند پس از 10 شب شروع May 27, چند در حال برنامه ریزی برای انجام این کار است. خارج از مرکز شهر که در آن وجود دارد به احتمال زیاد حتی کمتر عمل استاندارد ساعت و هزینه پارکینگ متر اعمال خواهد شد.

اجرای محدود به زمان غیر پارکینگ محفظه فضاهای مسکونی و پارکینگ برنامه ها نیز سر در ژوئن 1.

اما شما باید تا ژوئیه 1 به برنامه ریزی مجدد مغز خود را به یاد داشته باشید خود را در خانه و خیابان-فراگیر برنامه; اجرای آن نوشته شده محدودیت پارکینگ آغاز خواهد شد و سپس. این نیز زمانی که شهر را دوباره اجرا 72 ساعت در پارکینگ محدودیت.

حتی پس از آن, اگر شما یک کمی بیشتر رایگان می گذرد. برای مثال با توجه به DOTI, “اتومبیل نخواهد بود بوت تا اطلاع ثانوی.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

لذت بردن از این مباحث در حالی که شما می توانید به دلیل گرانتر پارکینگ می تواند در آینده است. یک شهر نیروی کار است و با توجه به توصیه که بیش از سه سال آینده متر پارکینگ افزایش نرخ به 3 دلار در یک ساعت بیش از زمان $1. این گروه تخمین می زند که “بالا بردن موجود متر از $1 به $2 ساعت در دنور می تواند در $8 میلیون در سال. از $1 به $3 یک ساعت می تواند در $16 میلیون.”

در حالی که نیروی کار خود را آغاز کرد ماه پیش به عنوان بخشی از شهرستان را با تمرکز بر تغییر آب و هوا, پول خواهد شد به طور فزاینده مهم در بسته های پول در روز های آینده.

نیروی کار نیز نشان می دهد که این شهرستان در نظر گرفتن سرمایه گذاری در متر مربع اجرای و کاوش قرار دادن متر در قطعات جدید از شهر.

“پارکینگ ایده و پیشنهاد شد با این اقدام آب و هوا نیروی کار خواهد بود و خارج از توصیه به شهر برای در نظر گرفتن اما این شهرستان که نیاز به به درستی دامپزشک و انجام تجزیه و تحلیل در تمام طرح های پیشنهادی قبل از تصمیم گیری یا راه” توضیح می دهد که الیزابت Babcock از دنور از اقدام آب و هوا پایداری و انعطاف پذیری است. “این بخشی از یک مقدار بزرگتر بسته از سیاست های برنامه های آموزش و پرورش و توسعه و درآمد گزینه های سراسر همه از دولت شهرستان مربوط به تغییر آب و هوا و تابآوری.”

نیروی کار دارای دو بیشتر جلسات قبل از آن قرار به انتشار گزارش نهایی خود را به این شهر در اواسط ماه ژوئن. در این میان وجود دارد دنور تغییرات آب و هوایی, نیروی کار مجازی جلسه از 8:30 صبح تا 11 صبح روز شنبه 28 مارس در کدام بخش های مختلف این طرح بحث خواهد شد. به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس جلسه مجازی است بنابراین بدون نیاز به پارک در یک متر (حتی رایگان) برای تماشای این اقدام در تالار شهر; شما می توانید انجام این کار در Facebook Live.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آب و هوا عمل ذینفعان فرآیند اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de