زندانیان زندان تحت پیگرد پلیس دولت بیش از COVID-19 تهدید

هر روز سندی وینستون دعا برای خدا برای حفاظت از شوهرش, Gary 58 ساله با زمینه ای شرایط پزشکی است که در حال حاضر در زندانی در استرلینگ Correctional Facility.

“آخرین باری که ما به او صحبت کرد او گفت: این ویروس در همه جا که هیچ کس امن در آن وجود دارد” سندی می گوید.

تا کنون سندی نماز پاسخ داده شده است: با وجود اینکه قرار دارد از ماه دسامبر گذشته در یک زندان تبدیل شده است که این سایت از شیوع گسترده از COVID-19 گری تبدیل شده است و نه آلوده. نه اما به کلرادو اسپرینگز ساکن شده است paroled حتی اگر او را به وضوح مستعد ابتلا به این ویروس است و در حال حاضر در خدمت مقدار از یک سال حبس به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر.

در حال حاضر گری وینستون است درخواست برای یک قاضی به منظور آزادی او همراه با دیگر پزشکی-آسیب پذیر زندانیان و یا حداقل مطمئن شویم که آنها بهتر حفاظت از ویروس. در 28 مه او و چهار نفر دیگر کلرادو زندانیان زندان ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در دنور دادگاه منطقه در برابر مقامات دولتی این ادعا که آنها انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت پزشکی-آسیب پذیر زندانیان از COVID-19 تهدید.

“کلرادو وزارت اصلاحات می داند که دقیقا آنچه در آن نیاز به انجام برای نجات زندگی — کاهش جمعیت از آن زندان است. امتناع خود را به اولویت بندی ایمنی مردم آسیب پذیر با انتشار کسانی که یک خطر ایمنی و پیاده سازی کافی پروتکل برای دیگران اساسا تحمیل حکم اعدام در بسیاری از افراد در بازداشت خود” آنا هلند-ادواردز یکی از حقوق مدنی وکیل مدافع که واصل طرح دعوی در دادگاه می گوید, در بیانیه ای. دفتر فرماندار Jared پلیس یکی از متهمان به نام در مورد کاهش یافته است به نظر.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

طرح دعوی در دادگاه است که به درخواست یک دولت قاضی نیاز به کلرادو که مقامات زندان را به یک لیست از تمام زندانیان که به طور ویژه در معرض خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار یا در حال مرگ از COVID-19 سپس دستور است که آن دسته از مقامات یا آزادی زندانیان از طریق مکانیسم هایی مانند آزادی مشروط و یا “بلافاصله اولویت بندی خود را امن مسکن اقدامات حفاظتی و شرایط اجازه می دهد که به صورت فیزیکی فاصله.”

کسانی که می پرسد شبیه به آنچه که آیتالله سیستانی از کلرادو وکیل در این پرونده و سایر حقوق مدنی وکلای تحت فشار قرار دادند برای در های اخیر شکایت حقوقی علیه کلانتر Weld County است. در مقدماتی حکم صادر مارس 11, قاضی Phillip A. Brimmer دادگاه منطقه کلرادو گفت که کلانتر استیو Reams تا به حال انجام نشده است و به اندازه کافی برای محافظت پزشکی-آسیب پذیر زندانیان در شهرستان جوش زندان و لازم است که در کامپایل یک لیست از تمام پزشکی-آسیب پذیر زندانیان در زندان و سند برای دادگاه خود را چگونه خطر ابتلا COVID-19 بود که کاهش.

سندی وینستون امیدوار است که قاضی در او طرح دعوی در دادگاه در پاسخ به سرعت. او شده است قرار دادن کردن عمل جراحی مربوط به مرحله 4 سرطان روده بزرگ را تا زمانی که گری می تواند به خانه و مراقبت از او را. “من نگران هستم درباره من,” او اضافه می کند. “من نگران او. او همه چیز من است.”

مانند گری وینستون دو نفر دیگر از شاکیان به طرح دعوی در دادگاه واصل مارس 28 زندانی هستند در استرلینگ Correctional Facility.

به عنوان از آوریل 27, بیش از 500 زندانی در استرلینگ زندان — که در آن همه زندانیان تست شده اند و بیش از 20 عضو هیات وجود دارد, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19; دو نفر از زندانیان کشته شده اند.

گذشته از فرماندار پلیس دیگر به نام متهم در کت و شلوار دین ویلیامز مدیر اجرایی گروه کلرادو اصلاحات است. پر کردن یادداشت ها که در مارس 21, ایمیل, ویلیامز نوشت که او می داند که “کاهش تراکم زندان است که تنها ابزار سمت چپ” برای رفع این وضعیت در استرلینگ و دیگر زندانها. “من به شدت از رفتن پس از کاهش تراکم در آن زندان و به طور کلی” ویلیامز اضافه شده است.

اما این واژه از ویلیامز و یک فرمان اجرایی از پلیس تشویق بخش از اصلاحات را در نظر بگیرید انتشار بخش قابل توجهی از آن بازداشت جمعیت “ثابت کرده اند که کمی بیشتر از خدمات لب” طرح دعوی در دادگاه اتهامات عنوان شده علیه. کمتر از 300 حدود 16000 زندانی است که می تواند منتشر شده است تحت این فرمان اجرایی که در واقع بدست با توجه به شکایت اضافه می کند که: “اگر فرماندار و خود سازمان انجام داده بود آنچه را که آنها اذعان لازم بود برای نجات زندگی, دادگاه نخواهد بود خواندن این شکایت است.”

برای شنی وینستون شکایت است در مورد بیش از, گرفتن, گری, صفحه اصلی.

“این فقط او را” او می گوید. “وجود دارد مردان دیگر در آن وجود دارد که در همان وضعیت است. آنها انسان است. همه آنها هستند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net