دانشگاه کلرادو شمالی جاز برنامه نگه می دارد کيسه جوایز

هد: باند بزرگ
دانشگاه کلرادو شمالی, جاز, برنامه گرفتن در سواحل شرق conservatories.

دیوید بیکر مورد مطالعه کلاسیک باس در حالی که در حال رشد در آتلانتا در ’90s اما او همیشه می دانستم که او می خواست به بازی موسیقی جاز. او در نظر گرفته برخی از سواحل شرق conservatories برای تحصیلات تکمیلی اما یکی از معلمان خود را مورد مطالعه قرار داده بود در دانشگاه کلرادو شمالی در گریلی و پیشنهاد کرد که بیکر اتمام آن جاز برنامه که به دست آورده است برخی از جدی تمجید.

بیش از سه دهه گذشته UNC برنامه مفتخر شده است و 152 بار توسط بدبینی مجله دانشجویی جوایز موسیقی. و پس از وارد بیکر در دانشگاه پنج سال پیش این جایزه را همچنان به رول در.

اخیرا دانشگاه جاز آزمایشگاه گروه من که بیکر نقش باس برای دعوت شد Wynton Marsalis به انجام در یک جاز در مرکز لینکلن کنسرت در ژانویه سال 2020 است. این گروه همچنین در سال جاری بدبینی فارغ التحصیل کالج برنده در گروه موسیقی جاز دسته در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان بالاترین افتخار برای دانشگاه گروه موسیقی جاز. این بود که هیچ اتفاق: گروه صدر این رقابت ها در چهار پنج سال گذشته. UNC را آوازی آزمایشگاه مدرسه آوازی موسیقی جاز گروه نیز به رسمیت شناخته شده این سال است.

چه بیکر دوست دارد در مورد دانشگاه این است که انجام کارهای مشابه به عنوان بزرگ نام ساحل شرقی conservatories اما با کمتر معلمان است.

“و آنچه که من به معنای به عنوان یک دانش آموز بود که معلمان در حال ساخت بیشتر با کمتر و به صورت پیش فرض دانش آموزان خود را در حال رفتن به یادگیری را بیشتر با کمتر,” او می گوید. “حفاری کمی عمیق تر متوجه شدم آنها تا به حال دانش آموزان قرار گرفتن در مشاغل به طور مداوم. و این معنای زیادی برای من به عنوان یک ورودی تحصیلات تکمیلی دانشجو. من می خواستم برای رفتن به یک محل که در آن من بود رفتن به یاد بگیرند که چگونه بسیاری با کمی جایی که تا به حال سابقه خوب برای گرفتن مردم را نه تنها به عنوان نوازندگان بزرگ اما به عنوان بزرگ معلمان است.”

گریلی با بیش از 100,000 ساکنان ارائه می دهد حواس او را پرت کمتر از شهرهای بزرگ است که اجازه می دهد تا دانش آموزان به تمرکز بر روی مطالعات خود را در حالی که هنوز به سنگ تیز کردن لغو احکام صادره ی خود را در چند سالن که کتاب اعمال جاز در شهر مانند برج 56, Kress سینما و سالن و Moxie تئاتر است. دانش آموزان نیز فرفره در دنور و تخته سنگ که هر دو بیش از یک ساعت فاصله دارد.

زمانی که بیکر رفت و به UNC خود را برای استماع, او در بر داشت مردم وجود دارد فوق العاده پسند.

“[وجود دارد] نبود حس رقابت و یا تشریفات با اساتید و دانشجویان” او می گوید. “اما وجود دارد یک حس اجتماعی که بیش از بیگانه که حضور من در برخی از مدارس دیگر من به دنبال.”

بیکر جاز آزمایشگاه گروه من است گروگان توسط مدیر جاز مطالعات و استاد موسیقی دانا Landry.

در سال 2002 Landry در زمان بیش از ژن Aitken که تا به حال در راس برنامه برای نزدیک به سه دهه و قرار UNC بر روی نقشه با در نظر گرفتن گروه به انجام در انجمن بین المللی جاز مربیان همایش و رشد سالانه مدرسه, جاز, جشنواره آغاز شده است که پنج دهه پیش.

دو سال پس از Landry در زمان بیش از جاز مطالعات UNC شروع به ارائه جاز درجه در instrumental, موسیقی, آواز, کسب و کار و عملکرد و ترکیب. و پنج سال پیش مدرسه معرفی دکترای خود را در موسیقی جاز مطالعات. قبل از سال 2004 تحصیل در رشته جاز بود فقط یک گزینه در یک بزرگتر برنامه های موسیقی.

Landry, ویژگی های موسیقی جاز آزمایشگاه گروه من را ادامه موفقیت به رفاقت و شیمی در میان بازیکنان و همچنین آهنگ ها آنها را انتخاب کنید که اغلب تشکیل شده و مرتب توسط دانش آموزان در برنامه است. این آهنگسازان را در دوک الینگتون سنت نوشتن موسیقی خود را و خیاطی هر بخش برای تکمیل نقاط قوت خاص بازیکنان.

علاوه بر این Landry یادداشت مزایای مربی گری در میان دانشجویان در هجده قطعه.

“من دوست دارم که بخشی از آن از آنجا که شما در حال دیدن این آموزشی اتفاق می افتد در داخل گروه برای افرادی که تجربه بیشتری و که در آن وجود دارد با افرادی که بازیکنان بسیار خوب است اما ممکن است با داشتن همان تجربه است. شما می توانید به تماشای رشد خود را,” او می گوید. “[و] من فکر می کنم آن کار می کند هر دو راه: کسانی که از زیر که دانشجویان سال اول و رشته و نوجوانان می تواند در نهایت سوق دادن دانشجویان دکترا و کارشناسی ارشد دانش آموزان است.”

بخش بزرگی از UNC برنامه شده است سالانه خود, جاز, جشنواره, یکی از بزرگترین در کشور است. در این سال تحصیلی را جشن گرفتند این مراسم پنجاهمین سالگرد, اما آن به تعویق افتاد تا سال آینده به دلیل COVID-19. زمانی که جشنواره بازده در سال 2021 را شامل مجازی جزء دوبله جهانی جاز جشن.

“ما واقعا در حال گسترش دامنه این جشنواره به جهانی تر” Landry توضیح می دهد. “ما تا به حال گروه آمده است که از آلمان و چین و تایلند و همه جا به جشنواره اما این اجازه خواهد داد که آنها را به انجام آن را تقریبا به عنوان به خوبی.”

بیشتر از صد دانش آموزان در UNC را جاز برنامه ها از خارج از کشور و برخی از عنوان دور به عنوان آسیا و اروپا و آمریکای جنوبی آوردن بین المللی برای تلفن های موبایل به این گروه و اجرای برنامه ها و ترکیب.
تعدادی از UNC فارغ التحصیلان رفته اند به مشاغل حرفه ای مهمترین گیتاریست جاز لایحه Frisell سابق Lumineers نوازنده و خواننده Neyla Pekarek, خواننده, Trist Curless منهتن انتقال و خواننده و ترانه سرا آنجلا محله بود که در این فیلم برجسته لا لا زمین.

نوازنده ساکسیفون Amaya Arevalo, که همچنین نقش در موسیقی جاز آزمایشگاه گروه من یکی از دانش آموزان چند از کلرادو. این گریلی بومی شده است علاقه مند در این برنامه پس از او با حضور UNC جاز اردوگاه برای میانه و دبیرستان دانش آموزان است.

مانند بیکر که Arevalo آغاز شده در UNC او در بر داشت دانشجویان و استادان به نوع و دلگرم کننده است. او دوستان که مطالعه در سواحل و گزارش که در محیط زیست وجود دارد که به طرز وحشیانه ای رقابتی است. در مقابل او می گوید: دانش آموزان در UNC نیست خدمت غرور خود را; آنها در خدمت موسیقی است. او توصیف یک خانواده پرنیان که او معتقد است که می آید از طریق موسیقی است.

“من فکر می کنم آن است که یک درس خوبی برای من فقط به یاد داشته باشید که من اینجا نیست برای تحت تاثیر قرار دادن هر کسی” Arevalo می افزاید. “من اینجا هستم به موسیقی را با مردم و موسیقی شبیه به این معنا از جامعه است. این فقط یک کار; این همه کار دسته جمعی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de