7 شات در لوئیزویل در اعتراض به تیراندازی پلیس

LOUISVILLE, Ky. (AP) — حداقل هفت نفر در لوییویل به عنوان معترضان تبدیل به تقاضا عدالت برای Breonna تیلور یک زن به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در ماه مارس است.

لویی مترو پلیس تایید کرد در یک بیانیه زود جمعه که وجود دارد حداقل هفت قربانیان تیراندازی حداقل یکی از آنها در شرایط بحرانی است. در این بیانیه گفته بودند “برخی از بازداشت” اما پلیس نمی ارائه یک شماره.

“هیچ افسران مرخص خدمات خود را به سلاح” سخنگوی پلیس گروهبان. لمانت واشنگتن نوشت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس. واشنگتن گفت که تمام هفت مردم بودند.

حدود 500 تا 600 تظاهر کنندگان راهپیمایی از طریق کنتاکی, شهرستان, مرکز شهر, خیابان, در روز پنج شنبه شب پیک مجله گزارش شده است. تظاهرات کشیده برای بیش از شش ساعت در ساعات اولیه جمعه به عنوان باران ریخت پایین.

“طبعا احساسات بالا هستند” لویی شهردار گرگ فیشر توییتی درست قبل از نیمه شب و به اشتراک گذاری Facebook ارسال درخواست برای صلح ” که نوشته شده بود از طرف تیلور ، “به عنوان Breonna مادر می گوید بیایید صلح آمیز به کار ما نسبت به حقیقت و عدالت است.”

تیلور 26 ساله اضطراری پزشکی تکنولوژی به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار در مارس 13 بعد از لویی مواد مخدر کارآگاهان زدم درب جلو. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه است.

توجه تیلور مرگ تشدید کرده است پس از خانواده اش در اداره پلیس شکایت کرد در اوایل این ماه. مورد را به خود جلب کرده سرفصل های ملی در کنار عکسبرداری از Ahmaud Arbery در گرجستان محله در ماه فوریه است.

روز پنجشنبه تظاهرات به معترضان در سراسر کشور — از لس آنجلس به ممفیس تنسی به نیویورک به مینیاپولیس خود نشان داده اند در برابر مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

حدود 12:20 صبح فیشر توییتی تصویری که او گفت: یک پیام از تیلور خانواده است.

“لویی با تشکر از شما بسیار برای گفتن Breonna نام امشب. ما در حال رفتن به توقف تا زمانی که ما عدالت” یک زن می گوید: در این ویدئو. “اما ما باید متوقف امشب قبل از اینکه مردم صدمه می بینند. لطفا رفتن به خانه امن و آماده برای مبارزه نگه دارید.”

در ضمن ویدئو زنده از مرکز شهر لوییویل در حدود 12:30 صبح نشان داد برخی از معترضان در پشت موقت چوبی سنگر که به نظر می رسد ساخته شده از جداول پیک نیک اسپری نقاشی با کلمات “شما نمی توانید کشتن همه ما است.” یک آتش سوزی کوچک در داخل یک سطل زباله می تواند قابل رویت بود در وسط خیابان.

پلیس در بدن زره و سپر چهره برگزار شد باطوم و صف در اطراف شهرستان لوییویل سالن. آنها به نظر می رسد به آتش گلوله های لاستیکی و استقرار گاز اشک آور در قوطی اسپری هوا و ايجاد سرفه در میان اعضای باقی مانده از جمعیت است. معترضان نشان داده شد فیلمبرداری پلیس با تلفن های همراه خود.

Kentuckians هنوز تحت اجتماعی فاصله حکم رانده coronavirus بیماری همه گیر. بسیاری از معترضان عینک ماسک.

شعارهای اوایل جمعه شامل “بدون عدالت بدون صلح” و “که در خیابان ؟ خیابان های ما.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>