استرالیا قوانین دادگاه ملکه حروف را می توان ساخته شده

کانبرا استرالیا (AP) — استرالیا بالاترین دادگاه در روز جمعه را نامه بین ملکه الیزابت دوم و نماینده خود را که نشان می دهد چه دانش او تا به حال اگر هر کدام از اخراج یک دولت استرالیا در سال 1975.

دادگاه عالی را 6-1 تصمیم اکثریت در مورخ جنی هوکینگ درخواست تجدید نظر لغو پایین احکام دادگاه که بیش از 200 نامه بین 94 ساله پادشاه بریتانیا و استرالیا و فرماندار کل آقا جان کر قبل از او را رد کرد نخست وزیر گاف Whitlam دولت بودند شخصی و ممکن است هرگز ساخته شده است.

تنها-همیشه اخراج از انتخاب دولت استرالیا در قدرت از یک پادشاه ایجاد یک بحران است که موجب بسیاری برای تماس با استرالیا به قطع آن در قانون اساسی روابط با بریتانیا و ایجاد یک جمهوری با استرالیا جمهور. سوء ظن از آمریکا و سازمان اطلاعات مرکزی توطئه باقی بماند.

هوکینگ یک دانشگاه موناش علمی و Whitlam شرح حال گفت که او انتظار می رود به خواندن 211 نامه در آرشیو ملی استرالیا در کانبرا در هفته آینده زمانی که یک coronavirus مستند برداشته شده است.

او به عنوان توضیح داده شده پوچ است که ارتباطات بین چنین کلید مقامات در استرالیا سیستم دولت می تواند به عنوان شخصی و محرمانه است.

“که آنها را می توان به عنوان شخصی است که کاملا رک و پوست کنده توهین به همه ما هوش جمعی — آنها در حال صحبت کردن در مورد مسابقه و corgis,” هوکینگ گفت: آسوشیتد پرس با اشاره به ملکه بهره در مسابقه اسب و سگ نژاد است.

“این نه تنها از این واقعیت است که آنها شرح داده شده کاملا bizarrely به عنوان شخصی بلکه که آنها تحت تحریم مجموعه در هوی و هوس از ملکه,” او اضافه شده است.

کر رد Whitlam دولت و جایگزین او با مخالفت رهبر Malcolm Fraser به عنوان نخست وزیر برای حل و فصل یک monthold بن بست در مجلس. فریزر ائتلاف برنده در انتخابات هفته بعد.

بایگانی برگزار شده بود مکاتبات شناخته شده به عنوان کاخ حروف از سال 1978. به عنوان سوابق دولت آنها باید ساخته شده 31 سال پس از آنها ایجاد شد.

زیر توافق زده بین کاخ باکینگهام دولت و خانه فرماندار کل رسمی اقامت ماه قبل از Kerr استعفا داد و در سال 1978 نامه پوشش سه پر سر و صدا سال ها از سیاست استرالیا بودند به راز باقی می ماند تا سال 2027. خصوصی دبیران هر دو مستقل و استاندار در 2027 هنوز هم می تواند وتو آزادی خود را به طور نامحدود تحت این توافقنامه ،

یک قاضی دادگاه فدرال پذیرفته archives استدلال که نامه شخصی و محرمانه است. یک دادگاه تجدید نظر تایید کرد که حاکم در یک 2-1 تصمیم گیری است.

کاخ باکینگهام قبلا کاهش یافته AP درخواست برای اظهار نظر در این مورد و بلافاصله پاسخ به درخواست تجدید روز جمعه. دولت در بیانیه ای گفت archives شد مسئول حروف و آزادی خود را.

هوکینگ مبارزه شده است از سال 2016 برای دسترسی به نامه های نوشته شده توسط کر به ملکه از طریق او سپس دبیر خصوصی مارتین Charteris.

خانواده سلطنتی بریتانیا مشهور است برای محافظت از حریم خصوصی خود را و نگه داشتن مکالمات محرمانه است.

خانواده رفت و به طول قابل توجهی برای پنهان کردن حروف نوشته شده توسط ملکه پسر و وارث شاهزاده چارلز در مقایسه با مورد در بریتانیا بود که مبارزه از طریق دادگاه برای پنج سال.

بریتانیا دیوان عالی کشور حکم در سال 2015 که 27 یادداشت نوشته شده توسط چارلز به دولت انگلیس وزرای عمومی می تواند ساخته شده با وجود ایراداتی که انتشار آنها ممکن است آسیب برداشت عمومی از آینده سیاسی پادشاه بی طرفی.

سال گل نشسته تحقیقات توسط روزنامه نگاران و مورخان باید با هم مسأله را حل پاسخ به بسیاری از پرسش های اطراف چگونه و چرا Whitlam دولت اخراج شد و کسانی که در پشت آن بود.

کر که در سال 1991 را رد کرد و در خاطرات خود گمانه زنی رسانه ها است که سازمان سیا دستور داد Whitlam اخراج بیش از ترس است که دولت خود خواهد دید از بالا راز اطلاعاتی ایالات متحده تسهیلات است که هنوز هم وجود دارد در کاج شکاف در جای دور افتاده استرالیا.

در سال 1985 هالیوود جاسوسی درام “شاهین و آدم برفی” سیا توطئه ای برای سرنگونی Whitlam انگیزه سرخورده غیر نظامی پیمانکار دفاعی با بازی شان پن برای فروش ایالات متحده آمریکا امنیت اسرار به اتحاد جماهیر شوروی.

استرالیا راک نفت نیمه شب هم مقصر “عمو سام” برای Whitlam سقوط در شعر خود اعتراض آهنگ “قدرت و شور و شوق است.”

استرالیا, جمهوری, جنبش, که در کمپین برای استرالیا جمهور به جای سلطنت بریتانیا به عنوان رئیس دولت استقبال حاکم به عنوان یک پیروزی برای استرالیا حاکمیت.

“این نامه ارائه مهم بافت تاریخی اطراف یکی از بی ثبات ترین و بحث برانگیز فصل در استرالیا تاریخ سیاسی” جنبش صندلی پیتر FitzSimons گفت.

فیلیپ Benwell ملی رئیس استرالیا Monarchist League و آوازی حمایت از سلطنت بریتانیا باقی مانده استرالیا رئیس دولت هشدار داده بود قبل از دادگاه عالی تصمیم گیری است که انتشار این نامه را ایجاد یک بحران قانون اساسی “اگر ملکه نظرات شخصی شناخته شد.”

او گفت: پس از این حکم که نامه’ قرار گرفتن در معرض را تقویت استرالیا روابط به سلطنت.

“این نشان می دهد که ملکه در حال انجام همه چیز را که او می تواند به حفاظت از منافع مردم,” Benwell گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>