عقاب طاس بازگشت به لانه در اورنج کانتی محله

در سه سال گذشته دو طاس عقاب فرود آمد در شمال اورنج کانتی محله که در آن آنها ساخته شده است یک لانه و تمایل به تخم مرغ در, مرده درخت نشسته در نزدیکی یک خندقها.

به عنوان جهان دست و پنجه نرم با ادامه COVID-19 گیر عقاب های اخیر ورود کرده است یک منبع از خوش بینی و شادی برای محله.

“آن را فقط زیبا برای دیدن طبیعت پر رونق در عصر COVID. زندگی می رود,” ساکن منطقه مری کرامر گفت.

کرامر 65 به تازگی برگزار شد, اجتماعی دور, مشاهده در حیاط خلوت خود برای همسایه ها که می خواستم به نگاهی به نزدیک در این عقاب که نشسته در یک درخت حدود 25 پا از اموال خود را. هر کس خود را به ارمغان آورده صندلی چمن دامن زده و نشسته در جلوی خانه به رعایت.

تبلیغات

آن را غیر معمول برای گروه های کوچک از کشورهای همسایه به جمع آوری برای اجتماعی دور کوکتل ساعت و potlucks بیش از گذشته چند هفته کرامر گفت. هنگامی که یک گروه را تماشا عقاب پرواز بیش محله کرامر پیشنهاد بعدی هم را در خانه اش که در آن پرندگان مستقر هستند.

A juvenile bald eagle perches on a branch in north Orange County.

یک نوجوان طاس عقاب perches در یک شعبه در شمال اورنج کانتی.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

کرامر زندگی می کردند در خانه با شوهر خود به 22 سال گذشته و گفت که عقاب در حال با شکوه ترین موجودات او را خال خال در این منطقه است. یک کارآفرین که به طور معمول کار می کند حتی قبل از کالیفرنیا صادر شده آن stay-at-home سفارشات مشاهده از او کاری می دهد او یک شات روشن از عقاب است که اجازه می دهد تا او را به مشاهده محل خود را هر روز.

کارول Hemminger یکی دیگر از ساکنان این منطقه کشف کرده است hummingbirds egrets herons و hawks — اما این تنها عقاب او دیده می شود در این محله در سه دهه او زندگی می کردند وجود دارد.

تبلیغات

Hemminger, 68, یک بازنشسته شیمی با هوافضا Corp. او صرف بیشتر وقت خود را در خارج به خصوص در حال حاضر که بسیاری از های اجتماعی جمع آوری لکه های تحت مستند.

“این قطعا یک برطرف کننده استرس به خارج از منزل,” او گفت:. “شما می توانید به یاد داشته باشید که نه همه چیز تبدیل شده بر روی سر خود را.”

او جرأت به دیدن عقاب برای اولین بار در ماه مارس است. از دوربین دوچشمی, او گفت که او می تواند همچنین دو جوجه در لانه.

تبلیغات

“آنها در حال حاضر به اندازه کافی بزرگ است که شما می توانید آنها را ظاهر در کنار لانه,” او گفت:. پرندگان جوان پریدند تا بر اندام درخت و craned گردن خود را. روز دوشنبه Hemminger بازدید لانه منطقه دوباره اما نمی بینم پرندگان جوان — نشانه آن است که آنها به احتمال زیاد گرفته پرواز.

عقاب طاس به طور معمول زندگی می کنند بین 15 و 20 سال است. اولین پرواز به طور معمول می توانید شروع به در نه یا 10 هفته سن با توجه به خدمات شیلات و حیات وحش.

بالغ زن بال مشخصه برچسب شناسایی او به عنوان یکی از ساکنان جزایر کانال. مانند نهنگ ها که شنا آب و بازگشت آشنا به مناطق کرامر معتقد است که پرندگان در حال جذب به این منطقه بیابان است که به کویوتس possums یک سنگهایی از ماهی و مقدار زیادی از یارو به گرفتن.

کاهش ترافیک و افزایش بیشتر مردم بودن در خانه برای مدت زمان طولانی به نظر نمی رسد که تحت تاثیر قرار پرندگان رفتار و یا هر گونه دیگر موجودات در منطقه کرامر گفت.

تبلیغات

“حیوانات نمی تواند بگوید که هر گونه تفاوت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de