DowntownDC گزارش نشان می دهد که قدرت از شهر, هتل, اتاق بازارهای

سالانه “دولت شهر” نگاه کمی متفاوت در این سال به عنوان گزارش سالانه معطوف به یک فروم آنلاین.

“ما می دانیم که مسیر بهبودی طولانی است و معلوم نیست” گفت: d. C. رئیس شورای فیل مندلسون در طول DowntownDC بهبود کسب و کار منطقه سالانه گزارش جلسه پنج شنبه.

این فروم محل حاضر برای اولین بار و تحت پوشش “وزارت امور خارجه از مرکز شهر 2019” گزارش DowntownDC BID.

نیل آلبرت, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت DowntownDC BID گفت: گزارش سالانه خود برای سال 2019 که حساب نمی کند برای تغییرات ناشی از این بیماری همه گیر دقیق زیر متوسط اما با این وجود نتایج نشان داد برخی از منطقه مرکز شهر نقاط قوت.

این هتل در مرکز شهر و بازار هر دو چهارم-قوی ترین در کشور است.

این گزارش نشان داد که 2.3 میلیارد دلار در توسعه های آینده برنامه ریزی شده بود قبل از ماه فوریه است.

آن را نیز نشان داد گردشگری بود و کمی پایین در برخی از مناطق, اما گالری ملی پرتره بود و دوم آن-بهترین سال تا کنون با توجه به محبوبیت اوباما پرتره با توجه به آلبرت.

در سال 2019 در این گزارش آمده است که DowntownDC ارائه یک شبکه مالی تاثیر $869 میلیون دلار به این منطقه است.

همچنین آلبرت اشاره کرد که مرکز شهر در بعد خدمات مرکز افتتاح شد در سال 2019 برای خدمت به مردم دچار بی خانمانی در خیابان های مرکز شهر سی این مرکز در آینده نامشخص است که همه چیز شروع به بازگشایی پس از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس, او گفت:.

“اگر شما راه می رفت و یا biked و یا رانده شده از طریق مرکز شهر سی به تازگی شما می توانید احساس عدم فعالیت همه در اطراف شما” آلبرت گفت.

مندلسون گفت: شورا در تلاش است تا با هم کار کنند با کسب و کارهای محلی در آنچه که او گفت: یک زمان و در نتیجه بی سابقه اقتصادی.

“پیام من به شما این است که ما امیدواریم که شما و همه شما را به ادامه تعامل با شورا و شهردار به عنوان ما به نوبه خود مسیرهای بازگشت به حالت عادی” مندلسون گفت.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de