ساعت خوش برای شما و سگ خود را از محفوظ کارخانه شراب سازی

مانند بسیاری از Coloradans اگر وجود دارد یک فرصت برای نوشیدن در حالی که همچنین آوردن pup همراه من وجود دارد. اما با دنور فقط به سختی در جاده ها برای باز کردن برخی از آن رستوران فضاهای افکار مانند که در آن به نوشیدن با سگ من در حال عبور ذهن من…تا من گذشت محفوظ کارخانه شراب سازی در کنگره پارک محله روز دیگر. خارج محفوظ است taproom و اتاق مزه ای می بالد “شراب و شوخ طبع خود را خزدار همراه برای شراب و شوخ طبع ساعت یک مبارک وانت خاص است.” نه تنها شهری شراب سازی سگ خود را در خانه درمان های یخ زده اما محفوظ می دهد $5-رفتن لیوان شراب برای لذت بردن از در کنار سگ خود را. خوب محفوظ شما خودتان یک معامله است.

من به خانه رفت راست و خواسته ترشی من همراه سگ چگونه احساس او در مورد رفتار های یخ زده و او موافقت کرد و این امر می تواند به ارزش سواری من, دوچرخه panier اگر من تحقق وعده. محفوظ است تعدادی از منظقه pick-up ارائه شده از جمله هیئت مدیره و بطری بایگانی اطلاعات ویژه ای که برای 30 دلار (به علاوه $7 اگر شما نیاز به خرید یک قابل تعویض پارچ) شما یک charcuterie هیئت مدیره خود را انتخاب و یک لیتر خانه سفید و یا قرمز است. نوار شراب است نیز به دور یک بطری رایگان وقتی که شما خرید یک sixer یا دو اگر سفارش شما از یک مورد. از آنجا که من می دانستم که من pup شد گرفتن یک خوراکی درمان, من تصمیم گرفتم من نیاز به چیزی برای رفتن با 5 دلار شراب بنابراین نگاه من به هیئت مدیره و بطری ویژه اقامت در آندره غول پیکر, دسته کوچک موسیقی جاز به عنوان “یک انتخاب داخلی و وارداتی charcuterie مربا, انواع ترشی” که با توجه به دو گزینه دیگر — تابستان 92 (همه پنیر بدون گوشت) و قرمز Rocker (دو پنیر و دو گوشت) — ضمنی که این امر می تواند تمام گوشت و هیچ پنیر.

Carboy was set up for easy takeout on my visit, but is now also seating guests at safe distances.گسترش

محفوظ قرار بود برای آسان takeout در سفر من است اما در حال حاضر نیز محل استقرار مهمانان در فاصله امن.

لی چاوز بوش

با ترشی بسته بندی شده با خیال راحت در خورجین هم اتاقی من و من سوار از کوهستانی محله به محفوظ دوست داشتنی سفر در امتداد Cherry Creek مسیر. کارخانه شراب سازی راه اندازی U شکل مسیر را برای مشتریان به تصویب از طریق روح مزه اتاق در یک جهت. (فقط فراموش نکنید که ID شما مثل من!) در حالی که حل خود من ID snafu های سخاوتمندانه کارکنان به ترشی و شور او را در خانه درمان های یخ زده (که نمی آخرین طولانی). خودی راز: این کره بادام زمینی و ماست و موز رفتار خوشمزه بشر دوستانه میان وعده بیش از حد!

At home with the goods.گسترش

در خانه با کالا.

لی چاوز بوش

در نهایت با یک سالم پور از $5 قرمز یک لیتری از خانه سفید و یک charcuterie صفحه گرامافون در دست ما خوشحال ساعت شروع در صفحه اصلی. ما هدر رفته هیچ زمان تنظیم کردن ما گسترش که معلوم شامل دو پنیر را دو گوشت و چند همراه. متاسفانه ما تا به حال موفق به دریافت سفارش اشتباه (این قرمز بود Rocker) اما حداقل شیرین زغال اخته کمپوت و انجیر خشک زوج با نرم triple کرم پنیر بری (که کمی کثیف بر ما دوچرخه سوار صفحه اصلی) و خوش طعم ترشی sweety قطره در کنار نیمه سخت manchego-esque پنیر بودند چنین لذت شد که در آن همه چیز را ما می تواند انجام آن را به گذشته در حالی که ما sipped شراب ما. محفوظ خانه شراب خوشمزه, اگر پایه: نور در کام نه بیش از حد میوه یا مواد معدنی به جلو اما طراوت در یک روز گرم.

ترشی تا به حال تنها یک شکایت: ما تا به حال هیچ چیز دیگری برای او. نگران نباشید ترشی ما به زودی برگشت خواهد بود.

محفوظ است و دو محل در منطقه مترو (در علاوه بر این به یک در Breckenridge). من takeout منظور از این جدیدتر کارخانه شراب سازی در 400 شرق خیابان هفتم, اما, نیز وجود دارد یک لیتلتون محل در 6885 جنوبی سانتافه رانندگی (اگر چه این یکی را انجام نمی شراب و شوخ طبع خاص). شراب & شوخ طبع خاص اجرا می شود از 2 تا 5 بعد از ظهر روزانه تا اطلاع ثانوی. هر دو در حال حاضر نیز باز اجتماعی فاصله ناهار خوری بنابراین بررسی محفوظ کارخانه شراب سازی وب سایت برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de