L. A. مسئولان شهرستان امید بازگشایی طرح های تایید شده در جمعه

لس آنجلس مقامات امیدوار به پیدا کردن به عنوان اوایل به عنوان جمعه که آیا آنها مجاز به بازگشایی رستوران برای فرد ناهار خوری همراه با آرایشگاه و سالن مو.

شهرستان ارائه آن واريانس برنامه در روز چهارشنبه به دولت است که تصمیم می گیرد اگر استان ها می تواند بازگشایی در یک سرعت اگر آنها در دیدار با برخی COVID-19 معیار.

تا کنون که واريانس تصویب صادر شده است در روز 47 شهرستان از جمله همه را احاطه کرده است که L. A. شهرستان است. واریانس برای شهرستان ونتورا تصویب شد ظرف 48 ساعت.

“اطلاعات منطقه ای نشان می دهد که ما باید مسطح منحنی نشان می دهد ما آمادگی برای حرکت به جلو در فاز بهبودی” سرپرست کاترین Barger در بیانیه ای گفت. Barger ابراز امیدواری کرد که تصویب می شود جمعه. “این را لوس آنجلس در یک سطح میدان بازی با شهرستانهای اطراف که در حال حاضر اعطا شده واریانس.”

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom که تاسیس واريانس روند در ماه مه به ساکنان هشدار داد که اگر چه کسب و کار در سراسر کشور شروع به بازگشایی تهدید coronavirus نشده است.

“واقعیت این است که به تازگی آغاز شده است” Newsom گفت: در کنفرانس خبری روز سه شنبه. “آن به پایان نرسیده است. و در حالی که ما در حال حرکت رو به جلو به دلیل ثبات به خاطر کار خوبی که انجام شده توسط مقامات بهداشتی در سراسر این کشور در سراسر ایالت کالیفرنیا به طور خاص را به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس توسط هیچ کشش از تخیل است که این ویروس در پشت سر ما است.”

برخی از استان ها در حال حاضر مخروطی انتظارات پس از گرفتن تایید برای بازگشایی شده است. این هفته مقامات در سونوما کانتی یکی از شهرستانهای استان به آغاز بازگشایی شد و مجبور به تصمیم گیری آنها نمی بازگشایی در فروشگاه خرده فروشی, مو سالن و اماکن عبادت پس از کاهش محدودیت در اوایل این ماه و در این مورد رای دو.

و در سانتا کلارا کانتی شهرستان افسر بهداشت دکتر سارا کودی ابراز نگرانی شنبه کالیفرنیا که خطرات افزایش موارد اگر آن را بازگشایی بیش از حد بسیاری از بخش های جامعه بیش از حد به سرعت.

تبلیغات

از اوایل ماه مه “دولت منتقل شده و دور از اقامت در خانه مدل و ساخته شده است تغییرات قابل توجهی با افزایش فرکانس” کودی گفت. “سرعت که در آن دولت ساخته شده است که این تغییرات است که مربوط به من است.”

در کاربرد آن به دولت L. A. مقامات شهرستان را مورد شهرستان ملاقات معیارهای ایجاد شده توسط California Department of Public Health به بازگشایی شده است.

برای مثال لس آنجلس تا به حال به اثبات است که شيوع COVID-19 موارد به اندازه کافی کم است که اگر اقامت در خانه سفارش کاسته است و موارد بدون شک افزایش این شهرستان را دارای ظرفیت برای پاسخ.

لس آنجلس گزارش کاهش در تعداد کل بیماران بستری هفت روز به طور متوسط از روزانه, درصد تغییر -1% با توجه به واريانس نرم افزار.

تبلیغات

L. A. شهرستان نیز تا به حال به اثبات است که شيوع coronavirus كردن در جامعه کم بود به اندازه کافی برای بازگشایی شده است. دولت معیار است: کمتر از 25 نفر در هر 100 ، 000 ساکنان در گذشته 14 روز و یا کمتر از 8% تست مثبت در هفت روز گذشته.

L. A. شهرستان قادر به ملاقات دوم با 6.5 درصد مردم آزمایش مثبت در هفت روز گذشته با توجه به واريانس نرم افزار. در ضمن این شهرستان دیدم تقریبا 100 مورد (98.7) در هر 100000 نفر در گذشته 14 روز چهار برابر بالاتر از معیارهای.

یکی از این بیشتر مربوط به بخش هایی از این شهرستان برنامه های مرتبط با نشان دادن خانه های پرستاری در حال آماده باید COVID-19 همه گیر به شدت.

از روز شنبه تنها 33 درصد از 381 خانه های پرستاری در L. A. شهرستان تا به حال به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی به گذشته بیش از 14 روز با توجه به برنامه. کمتر از نیمی از 47 درصد را به اندازه کافی N95 ماسک به دو هفته گذشته و تنها یک سوم کافی لباس.

تبلیغات

دکتر کریستینا Ghaly مدیر خدمات درمانی L. A. شهرستان گفت: هفته گذشته که در شروع coronavirus شیوع هر یک نفر که قرارداد این ویروس آلوده تر از دیگران است. پس از اقامت در خانه دستور صادر شد که نرخ انتقال کاهش یافته و به یکی — هر کسی که قراردادی به این ویروس آلوده تنها یکی دیگر.

اما Ghaly هشدار داده است که شماره می تواند به افزایش دوباره اگر استفاده از پوشش صورت و اجتماعی فاصله شیوه ادامه نمی دهند.

برای چهار روز گذشته تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در L. A. شهرستان باقی مانده است نسبتا بدون تغییر از 1,440 به 1,477 مردم در بیمارستان مراقبت و بین 28% و 27% در بخش مراقبت های ویژه. شهرستان نیز گزارش شده برای چهار روز گذشته که 8 ٪ از کسانی که تست شده برای این ویروس مثبت بوده است.

در این برنامه به دولت این شهرستان شامل یک پیش نویس از آن جامعه کاهش طرح که به تشریح چگونگی این بیماری همه گیر می تواند در ماه های آینده در لس آنجلس.

تبلیغات

با توجه به این که کاهش طرح تکمیل مارس 15, مقامات بهداشتی پیش بینی اضافی امواج از موارد در سطوح مختلف شدت رخ خواهد داد و طی 18 تا 24 ماه در سراسر آمریکا از جمله لس آنجلس و ادامه خواهد داد تا زمانی که مردم به اندازه کافی — حداقل 60% تا 70% از جمعیت — ایمنی به ویروس.

“فوق العاده و از لحاظ تاریخی بی سابقه تلاش منجر به انتقال بيماري کاهش در لس آنجلس کانتی” این طرح خواند. “با این حال آینده آن دوره است که هنوز هم بسیار غیر قابل پیش بینی.”

بار کارکنان نویسندگان Rong-گونگ Lin دوم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de