معترضان به مرکز شهر لس آنجلس به نگرانی پلیس به قتل در مینیاپولیس

معترضان پر از خیابان های مرکز شهر لس آنجلس برای شب دوم در یک ردیف پنج شنبه با تظاهرکنندگان با تجمع در خارج از لس آنجلس اداره پلیس مرکزی به نگرانی یک مرد سیاه و سفید مرگ در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

تظاهرات سازماندهی شده توسط Los Angeles فصل از زندگی ماده در مقیاس کوچکتر نسبت به روز قبل از.

برخی از معترضان به طور خلاصه احاطه کالیفرنیا گشت بزرگراه وسیله نقلیه و حداقل یک لگد رزمناو اما ماشین سوار کردن قبل از آن برطرف کننده آسیب دیده است.

خشم بیش از کشتن جورج فلوید که در هنگام مرگ سفید مینیاپولیس پلیس به زانو در گردن او برای چند دقیقه به هایش در شهرستانها در سراسر کشور.

تبلیغات

روز چهارشنبه تظاهرکنندگان ریخته بر روی 101 آزادراه مرکز شهر مسدود و ترافیک در هر دو جهت. یک مرد مجروح شد و پس از clambering بالای California Highway Patrol رزمناو که به سرعت به عنوان معترضان bashed در شیشه عقب.

روز پنج شنبه یک جمعیت جمع آوری شده در خارج از مقر پلیس لس آنجلس در 1st Street. تظاهرکنندگان به حال مخدوش ساختمان با ضد پلیس گرافیتی شب گذشته بود.

در پاسخ به این ویدئو از افسران زانو در Floyd را گردن پلیس لس آنجلس محافظ لیگ هیئت مدیره در بیانیه ای گفت:` “آنچه ما دیدیم که در تصویری ناسازگار بود و بر خلاف همه چیز ما آموخته اند و نه فقط به عنوان یک آکادمی استخدام و یا یک افسر پلیس اما به عنوان انسان است. احترام برای زندگی در هر حادثه یک افسر پلیس برخورد باید کف و سقف.”

تبلیغات

Long Beach Police Department رئیس Robert G. لونا گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه است که اقدامات ماموران در این نوار ویدئویی “به طور مستقیم در تضاد با سوگند ما گرفته شده برای محافظت و خدمت و همچنین نقض اعتماد عمومی است که ما خیلی سخت کار کرده اند برای ساخت در جوامع ما است.”

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>