بالا بکشد و حزب: FoCoMX درایو راه اندازی یک تابستان رانندگی در سری کنسرت

در حالی که بسیاری از تابستان کنسرت در حال لغو و یا تعویق بیش از COVID-19 فورت کالینز نوازندگان انجمن (FoCoMA), Odell دم حفظ موسیقی و طبیعت و غیرمتعارف بنیاد باید تیمی را به تولید FoCoMX Drive & Jive اجتماعی فاصله دوستدار خانواده سری کنسرت در تعطیلات دوقلو رانندگی در تئاتر در فورت کالینز.

بسیاری از کنسرت های این مجموعه آغاز می شود که در تاریخ 9 ژوئن خواهد بود هر سه شنبه تمام تابستان طولانی است. آنها را شامل کلرادو شمالی باند بازی و موسیقی زنده برای مخاطبان از اتومبیل های پارک شده حداقل ده فوت از هم جدا. صندلی چمن مجاز در جلوی کنسرت را برانگیخت’ وسایل نقلیه.

“درست مثل هر کس دیگری موسیقی ما صحنه تلاش برای پیدا کردن راه های خلاقانه برای ادامه کار و انجام در این زمان نامشخص” توضیح می دهد که FoCoMA جمهور گرتا Cornett, در بیانیه ای. “ما سپاسگزار برای چنین حمایتی جامعه است که مشغول به کار با FoCoMA برای تولید یک بازی سرگرم کننده (و امن) سری کنسرت. ما هیجان زده به ادامه حمایت از ما نوازندگان موسیقی ما صنعت و برای این فرصت را به انجام بخشی از ما را به برخی از زندگی و موسیقی محلی به فورت کالینز در این تابستان.”

اجرای موسیقی زنده از یک مرحله خواهد بود و پیش بینی شده بر روی تعطیلات دوقلوها رانندگی در بزرگ صفحه نمایش و پخش از طریق رادیو FM transmitter برای طرفداران برای لذت بردن از ایمنی وسیله نقلیه خود را.

بلیط که تنها می تواند خریداری آنلاین برای محدود کردن تعامل بین مشتریان و کارکنان در حال 30 دلار در هر وسیله نقلیه که شامل ورودی برای دو نفر و 10 دلار به ازای هر مهمان اضافی. نشان می دهد که در تمام سنین.

ژوئن کنسرت صف شامل:

ژوئن 9: شکر Britches و بانی و Clydes (کشور)
16 ژوئن: Holdfast. و TBD (راک)
ژوئن 24: نوشتن فکر و رئیس عقاب (hip-hop/rap)
30 ژوئن: دلم Shamen (شامل سرباز Bartley از Firefall, نیک فرستر داغ ریزه و جان Magnie و استیو Amedee از Subdudes) و کری مورن & شبح سگ (Americana/blues)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de