RTD تعلیق همه خدمات در مرکز شهر مارس 29

RTD به حالت تعلیق در تمام اتوبوس و راه آهن و خدمات در داخل و خارج از مرکز شهر دنور تا اطلاع ثانوی به دلیل تظاهرات برنامه ریزی شده در این آخر هفته بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در اوایل این هفته.

اولیه اعتراض که آغاز شده در دولت و کنگره در 5 p. m. 28 مه گسترش در سراسر مرکز شهر ادامه داد و برای چند ساعت مسدود کردن خیابان ها و منجر به یک رویارویی با دنور افسران پلیس. دوم اعتراضات شروع شد و در ظهر امروز در کنگره.

این کنگره است خالی امروز: قانونی رهبران مشخص است که کلرادو مجمع عمومی که تا به حال فقط در مارس 26, را برآورده نمی دوباره تا 1 ژوئن پس از تظاهرکنندگان مخدوش ساختمان و وسایل نقلیه آسیب دیده در اطراف کنگره آمریکا از جمله وانت متعلق به رئیس جمهور مجلس سنا Leroy گارسیا. “من احساس می کنم یک حس عمیق از غم و اندوه برای شهرستان بزرگ ما و برای همه جوامع ما که در حال تجربه عمیق و درد و خشم و غم و اندوه” رهبر جناح اکثریت مجلس الک Garnett گفت: در بیانیه صادر شده در اواخر مارس 28. “اجازه می دهد تا فضا برای تظاهرات که ما انتظار می رود برای ادامه روز جمعه و به آخر هفته که تشکیل فردا یا شنبه.”

RTD تخمین می زند که امروز اعتراض می تواند جذب به عنوان بسیاری از 2000 نفر از شرکت کنندگان که فردا می تواند در قرعه کشی به عنوان بسیاری از 10 ، 000 نفر. به عنوان یک نتیجه, راه, است که به طور معمول شروع و توقف در مرکز شهر — از جمله اتحادیه ایستگاه و بازار و خیابان ایستگاه — شده اند جایگزین.

“RTD را به نظارت بر وضعیت در طول روز امروز برای تعیین زمانی که آن را می تواند عاقلانه برای از سرگیری خدمات” اعلام می شود. “این تعلیق از خدمات ممکن است همچنان از طریق پنج شنبه. RTD حمل و نقل پلیس در حال همکاری نزدیک با دنور اداره پلیس و مقامات محلی و ادامه خواهد داد به انجام این کار در طول تعطیلات آخر هفته.”

برای به روز رسانی بررسی RTD وب سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>