سن کلمنت حذف بحث برانگیز ساحل شمشیربازی در میان فشار از county sheriff

دسترسی خواهد بود کمی ساده تر برای beachgoers بازدید از سان کلمنت در این هفته پس از رهبران شهر رای به بازگشایی پارکینگ و حذف شمشیربازی که باعث اعتراض جامعه و استرن ملامت از شهرستان های برتر بر اساس قانون ،

شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا روز شنبه برای بازگشایی پارکینگ در 50 درصد ظرفیت و بلافاصله حذف بحث برانگیز شمشیربازی که باعث اعتراض هفته گذشته و منجر به یک نامه از Orange County Sheriff همین بارنز تهدید به فسخ آژانس قرارداد با شهر.

هفته گذشته حدود 200 معترض همگرا در نزدیکی اسکله به تقاضا است که مسئولان شهرستان حذف حصار که برخی از ساکنان و مقامات ادعا کرده بود تبدیل به یک نماد از محدودیت های قرار داده شده در جوامع محلی توسط ساکرامنتو در میان شیوع کروناویروس.

هشت نفر از جمله 55 ساله Alan Hostetter سابق لا هبرا رئیس پلیس و کلانتر معاون سازمان اعتراض دستگیر شدند به ظن فعالیت های غیر قانونی.

تبلیغات

در نامه ای به موقت شهرستان مدیر باب Dunek هفته گذشته بارنز اشاره کرد که این وضعیت می تواند اجتناب شده است با از بین بردن حصار پیش از تظاهرات.

“متاسفانه پس از سال ها از ادامه درگیری میان اعضای شورای شهر من دیگر نمی تواند می گویند که منافع ما در خدمت سان کلمنت ساکنان متقابلا تراز وسط قرار دارد,” او نوشت. “علاوه بر این شیوه ای که در این شهرستان حاکم بر خود و تصمیم گیری ساخته شده در حال حاضر بازتاب منفی در بخش کلانتر.”

اعضای شورا در ابتدا برنامه ریزی شده به بحث در مورد محدودیت های پارکینگ و در طول یک جلسه در ماه ژوئن. اما در پاسخ به بارنز نامه آنها تصمیم گرفتند به حرکت می کند تا مکالمه آن را “موضوع امنیت عمومی.”

تحت قوانین جدید بخش های خاصی از پارکینگ خواهد شد برای رسیدن به 50% ظرفیت وجود دارد اما نمی خواهد موانع مسدود کردن هر نقطه پارکینگ. کارکنان قادر خواهد بود به طور کامل بازگشایی بسیاری پس از شهرستان و دولت نیز به طور کامل بازگشایی خود را در مناطق پارکینگ.

تبلیغات

شهردار Pro Tem لورا فرگوسن استدلال کرد که پارکینگ ها باید به طور کامل بازگشایی شد و در خط دیگر در نزدیکی شهرهای ساحل. نیوپورت بیچ و لاگونا بیچ باید حذف تمام محدودیت ها در ساحل پارکینگ در حالی که هانتینگتون بیچ را بسیاری عامل در بین 50% و 75% ظرفیت با توجه به کارکنان شهرستان.

“ما قرار بود بازگشایی جامعه ما و بازگشایی اقتصاد ما در اینجا,” او گفت:, و اضافه کرد که در سن کلمنت نباید انتظار برای دیدن آنچه که دیگر جوامع را قبل از اقدام.

پس از مبارزه کلامی با فرگوسن عضو شورای کریس هام تحت فشار قرار دادند برای این شهرستان به یک روش دقیق بازگشایی بخشی از بسیاری بلافاصله و دادن اختیار به کارکنان شهرستان باز کردن آنها را به طور کامل در روزهای آینده.

“در حالی که ما به دنبال بهترین شیوه های دولت و county, من نمی خواهم بگویم که ما در حال انتظار برای دیدن آنچه که دیگران انجام,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای ارائه برای ایمنی از ساکنان ما کارکنان ما و بازدید کنندگان به ساحل ما. که ما باید اولویت شماره 1.”

تبلیغات

بارنز نوشت: در نامه ای که او است که ارزیابی آژانس گزینه به فسخ قرارداد خود را با این شهر است. روشن نیست که او قصد دارد برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به ادامه پلیس در سان کلمنت.

“امید من این است که شورای شهر می تواند حرکت فراتر از موجود خود را اختلال در عملکرد و اولویت بندی ایمنی از معاونان من به عنوان به خوبی به عنوان عمومی به آنها خدمت می کنند به شیوه ای که قرار نیست آنها را در یک موقعیت غیرقابل دفاع و در خطر غیر ضروری,” او نوشت.

این شل محدودیت می آیند به عنوان coronavirus-ارتباط مرگ و میر در ادامه به افزایش در سراسر اورنج کانتی.

مقامات بهداشت در روز پنج شنبه گزارش شش اضافی مرگ و میر بالا بردن منطقه تلفات به 142. پنجاه و نه از آن مردم ساکن در پرستاری ماهر امکانات با توجه به شهرستان داده است.

تبلیغات

مقامات همچنین گزارش 100 موارد اضافی از COVID-19 آوردن این شهرستان تعداد کل عفونت به 5,744. این رقم شامل حدود 2,209 افرادی که پس از بهبود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>