سان فرانسیسکو به اجازه می دهد, هوای آزاد, ناهارخوری, کلاس های ورزش و تماشاگر-رایگان ورزشی در هفته های آینده

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد در دوشنبه پرده برداری از یک طرح برای بازگشایی این شهرستان از جمله اجازه دادن به فضای باز ناهار خوری و اجازه مشتریان داخل فروشگاه های خرده فروشی در ژوئن 15.

“ما در حال ورود به یک مرحله جدید از این بحران و ما احساس راحت است که ما در جایی است که ما می توانید شروع به بازگشایی بخش از اقتصاد ما” نژاد گفت: “اما این که می گویند که این ویروس نیست و همچنان تهدیدی برای شهرستان ما است.”

سان فرانسیسکو طرح شامل سه مرحله است.

علاوه بر اجازه می دهد فضای باز ناهار خوری و محدود در فروشگاه های خرده فروشی خدمات توسط 15 ژوئن شهرستان برنامه اجازه خصوصی خانواده, داخلی, خدمات, خدمات مذهبی و مراسم, هوای آزاد, ورزش, کلاس ورزشی, بازی بدون تماشاگر و عروق کرونر قرار ملاقات های پزشکی.

تبلیغات

مرحله دوم شروع می شود در جولای 13, وقتی رستوران می تواند برای بازگشایی داخل سالن ناهار خوری سالن مو و آرایشگاه می تواند بازگشایی و املاک و مستغلات خانه باز می تواند رزومه تنها با وقت قبلی.

در اواسط ماه اوت مدارس میله ناخن سالن های سالن های ورزشی و زمین های بازی داخل سالن موزه ها تو سرو و استخرهای شنا ممکن است قادر به بازگشایی شده است.

در مرحله نهایی — تاریخ که هنوز به تعیین خواهد شد — شهر خواهد بازگشایی سالن های کنسرت, کاباره ها و جشنواره ها و هتل ها برای گردشگری است.

مقامات شهرستان هشدار داد که این برنامه خواهد بود پس تنها در صورتی سان فرانسیسکو همچنان به پیشرفت در کاهش گسترش COVID-19.

تبلیغات

سان فرانسیسکو در حال حاضر اجازه می دهد تا منظقه وانت برای بسیاری از مکان های خرده فروشی و همچنین ساخت و ساز اعمال جراحی الکتیو و فضای کسب و کار از جمله در کارواش بازارهای کک و باغ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>