دادگاه عالی وزن کالیفرنیا محدودیت در کلیسا جمعیت در طول همه گیر

دیوان عالی کشور تنظیم شده است برای تصمیم گیری در مورد آزادی مذهبی ادعا می کنند از یک south San Diego County کلیسا است که می خواهد معافیت از کالیفرنیا COVID-19 قوانین که حد اجتماعات بزرگ برای خدمات.

وکلای جنوب خلیج United Pentecostal Church در چولا ویستا استدلال می کنند که 1 قانون حفاظت از “ورزش” دین اهمیت بیشتری نسبت به قدرت دولت به اجرای قرنطینه در طول یک بیماری همه گیر حداقل زمانی که کلیساها به معرض محدودیت های سختگیرانه تر نسبت به دیگر کسب و کار و یا گروه.

آنها گفتند که به حمایت از رئیس جمهور تهمت های وکلای آمریکا در کالیفرنیا و تعداد فزاینده ای از محافظه کاران مذهبی که ادعا می کنند دولت محدودیت در خدمات کلیسا رفتن بیش از حد.

“یک سوال اساسی است که می رود به قلب خیلی از ما, قانون اساسی در نظم حقوقی است که آیا و تا چه حد دولت و مقامات محلی قانونی ممکن است اجرای قطعی محدودیت در عبادت عمومی” آنها گفت: از جمله “ثابت محدودیت” در تعدادی از نمازگزاران.

تبلیغات

وکلای دولت گفت: دستورالعمل های ایمنی برای کلیساها و مکان های دیگر که در آن مردم جمع آوری در حال تغییر و از آنها خواست دادگاه عالی به ایستادگی در حال حاضر.

کلیسا و اسقف آرتور هاجز III به دنبال حکم دادگاه به عنوان یک سپر در برابر اجرای خود را از دست داد قبل از یک قاضی فدرال در سان دیگو و توسط یک 2-1 رای در ایالات متحده 9th مدار دادگاه تجدید نظر. دادگاه تجدید نظر تایید کالیفرنیا قوانین در کوتاه تصمیم در مارس 22.

“ما در حال خرید و فروش در اینجا با شدت مسری و اغلب بیماری کشنده است که برای آن وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان شناخته شده” نوشت: قاضی بری سیلورمن منصوب از رئیس جمهور کلینتون.

مخالفت آمد از قاضی Daniel P. کالینز جدید منصوب از مغلوب ساختن پیشی جستن است که به ذکر است که کارخانه ها و انبارها باز بود و عامل در حالی که کلیساها بسته شد.

تبلیغات

آخر هفته گذشته کلیسا ثبت یک درخواست اضطراری و خواست قضات به سرعت عمل برای باز کردن خدمات برای این یکشنبه, مارس 31 “مسیحی القدس در روز پنطیکاست.”

قبل از قاضیان می تواند در درخواست تجدید نظر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom با صدور دستورالعمل های جدید در روز دوشنبه است که اجازه خواهد داد که خانه عبادت برای بازگشایی, اما با محدودیت. قوانین جدید می گویند “مکان های عبادت باید حد حضور و غیاب به 25 درصد از ظرفیت سازی و یا حداکثر 100 شرکت کنندگان هر کدام که کمتر است.”

کلیسا در زمینه یک تجدید نظر درخواست تجدید نظر در روز سه شنبه و گفت: دادگاه عالی باید آن را از کسانی که محدودیت. خود را “پناهگاه صندلی 600 نفر و از هر یک از خدمات به طور معمول به ارمغان می آورد در بین 200 و 300 عبادت” کلیسای گفت.

“برخی از خانه های بزرگتر از پا در کالیفرنیا می تواند صندلی 1,000 عبادت یا بیشتر. اما تحت کالیفرنیا دستورالعمل شاکیان تنها مجاز به استقبال 100 عبادت بدون توضیح به عنوان توجیهی برای این خودسرانه کلاه.”

تبلیغات

“در مقابل وجود دارد و نه در صد محدودیت برای تولید و امکانات انبارداری — به سادگی اجتماعی فاصله مورد نیاز” کلیسا وکلا اضافه شده است. “کالیفرنیا هرگز توضیح داد که چرا اجازه دادن به تعداد زیادی از مردم با هم نشستن در داخل خانه به صورت هشت ساعت در یک کارخانه و یا یک مدرسه اما نه برای یک ساعت عبادت را فراهم می کند ‘واقعی یا قابل توجهی سود به مهار COVID-19 pandemic” آنها نوشت.

عدالت النا کاگان که مسئول نظارت بر تجدید نظر از 9 مدار خواسته برای پاسخ از دولت در مورد خلیج جنوبی United Pentecostal مقابل Newsom.

روز پنج شنبه ایالتی کالیفرنیا وکلای توصیه دادگاه به رد درخواست تجدید نظر.

“کار در امکانات تولید, انبار و دفاتر نمی کند به طور معمول شامل تعداد زیادی از مردم آواز خواندن و یا خواندن با صدای بلند با هم در همان محل در مجاورت نزدیک به یکدیگر برای طولانی مدت” دولت وکلا گفت.

تبلیغات

آنها اشاره کرد که اجتماعات کلیسا در ساکرامنتو, سیاتل, کنتاکی و کره جنوبی مقصر شناخته شده اند برای اوایل گسترش ویروس.

تحت دستورالعمل جدید کلیسا ممکن است نگه دارید یک عبادت خدمات در روز یکشنبه و آن را می تواند در خود جای دهد بیشتر مردم با برنامه ریزی خدمات مختلف در طول روز دولت وکلا گفت.

آن است که بسیار بعید است “که هر دادگاه خواهد نتیجه گیری کرد که سیاست های فعلی که اجازه می دهد تا آنها را به نگه داشتن در فرد مذهبی خدمات موضوع به مناسب ایمنی محدودیت نقض حقوق اساسی” و یا تبعیض در برابر دین آنها گفت.

دوم مشابه درخواست تجدید نظر به دادگاه آمد چهارشنبه از ایالت ایلینوی است.

تبلیغات

وکلا برای یک رومانیایی کلیسای پنطیکاستی گفت: دولت “تحمیل منحصر به فرد 10-فرد محدود مذهبی در خدمات عبادت است که تحمیل شده به مشتریان و یا کارکنان ‘جعبه بزرگ’ فروشگاه های خرده فروشی فروشگاه های مشروبات الکلی در رستوران ها و ساختمان های اداری و انبار و کارخانه ها و یا دیگر کسب و کار و فعالیت های که مانند عبادت خدمات تلقی شده است ‘ضروری’ توسط فرماندار (جی) پریتزکر.”

عدالت برت M. Kavanaugh خواسته برای پاسخ از دولت اواخر پنج شنبه.

وکلای ایالت ایلینوی گفت: درخواست تجدید نظر باید اخراج شود چرا که فرماندار منظور بود که با توجه به پایان می رسد در روز جمعه. کلیسا “نگرانی در مورد محدودیت در اندازه تورات و پس از آن تاریخ است نظری” گفتند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>