کنیسه در L. A. می تواند بازگشایی اما بسیاری از خاخام ها در حال برگزاری

زمانی که جوان اسرائیل از قرن شهر بازگشایی آن را نگه دارید خدمات ماهواره ای در حیاط اجتماعی زیر فاصله پروتکل های. مردم کمتر خواهد شد و در تماس نزدیک با تورات. وجود خواهد داشت محدود آواز و هیچ موعظه.

حتی اگر این کنیسه که در حدود 500 خانواده در حال حاضر اجازه از شهر و شهرستان از لس آنجلس به بازگشایی در مد محدود آن خاخام بصورتی پایدار و محکم تصمیم به نگه دارند. خاخام Elazar Muskin است که در میان یک گروه محلی خاخام ارتدوکس که باید امضا نامه ای بیان کرد آنها را به صبر کنید حداقل دو هفته برای دیدن اینکه آیا coronavirus موارد افزایش است.

“این یک سوال از halacha [قانون یهودی] و به مطمئن شوید که شما لازم نیست خدای ناکرده قرار داده و هر کسی را به خطر,” او گفت:. “کنیسه زندگی — چیزی در جامعه ارتدوکس که بسیار اجتماعی می تواند بسیار مسری است. می توان آن را وسیله ای برای گسترش این ویروس. ما می خواهیم به مطمئن شوید که نمی خواهد رخ می دهد.”

زیر اطلاعیه ها توسط مقامات سهشنبه به اجازه از سر گیری مبتنی بر ایمان خدمات خاخام شده اند دست و پنجه نرم کردن با چیزی که حق انجام دهد. برخی از آنها دعوت خود را از عبادت به عقب در زمان برای غسل تعمید تعطیلات آغاز می شود که پنج شنبه شب در حالی که دیگران خواهد شد صبر کنید دیگر. برای بسیاری از بازگشایی به معنی شروع کردن با تغییرات قابل توجهی از جمله حیاط خلوت خدمات هیچ آواز و از هیچ غذا یا اجتماعی پس از نماز.

تبلیغات

کالیفرنیا حرکت به عقب coronavirus مربوط به محدودیت در خانه از عبادت آمد در میان رشد محلی فشار بر رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به آدرس بازگشایی کلیساها. اما در این دولت و در سراسر کشور عفونتهای مرتبط شده اند برای چنین باشد. در اوایل ماه مارس شیوع پس از تمرین گروه کر در یک کلیسا در ایالت واشنگتن منجر به بیش از 40 نفر مبتلا به این ویروس و یا بیمار با علائم آن و همچنین چندین مرگ و میر با وجود این واقعیت است که شرکت کنندگان در آورده موسیقی خود را و اجتناب از تماس فیزیکی مستقیم.

تحت دولت جدید دستورالعمل های خانه عبادت باید حد مجموع حضور و غیاب به 25 درصد از یک ساختمان ظرفیت و یا حداکثر 100 نفر هر کدام که کمتر است. قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک لوس آنجلس منتشر کرده است دستورالعمل برای بازگشایی کلیساها برای نماز خصوصی و عمومی جرم به عنوان اوایل هفته آینده. کلیساها باید دریافت های منطقه ای خود را به تایید اسقف برای بازگشایی پس از ملاقات با معیارهای ایمنی برای جلوگیری از ازدحام و تماس فیزیکی به عنوان آنجا که ممکن است.

در مه 14, 18, محلی خاخام ارتدوکس امضا نامه ای بیان کرد که تحت دستورالعمل های منتشر شده توسط ارتدوکس اتحادیه و شورای خاخامی آمریکا آنها را تجدید بازگشایی کنیسه های خود حداقل دو هفته پس از دولت محلی اجازه داده است مجامع عمومی از بیش از 10 نفر است و دیده نمی شود یک چشم انداز مثبت در موارد. آنها همچنین اجازه نمی جمعی دعا خدمات و یا گروه آموزش خارج از خانواده بیش از شاوت تعطیلات.

“ما تعهد خود را به رفاه جامعه ما به ویژه در افراد مسن و ایمنی بدن به خطر بیافتد خواسته چیزی کمتر” در این نامه گفت.

تبلیغات

خاخام شارون Brous از IKAR غیر مذهبی جماعت در اواسط Wilshire است در انتظار شاخص از قبیل اینکه آیا موارد سنبله در هفته بعد از آخر هفته روز یادبود. جامعه است که بیش از 800 خانواده با هدف در نهایت مردم را هم در فضاهای باز با عبادت نشسته در خانواده خوشه. خدمات ممکن است پخش آنلاین شامل کسانی که ممکن است حضور نداشت زیرا آنها در معرض خطر ابتلا به شدت بیمار است.

بیش از گذشته چند ماه IKAR برگزار کرده است خدمات بیش از زوم هر روز صبح از جمله در شبات با مردم از سراسر جهان حضور می یابند.

“آن را نمی تقریبی تجربه زندگی واقعی و ما را از دست ندهید که بسیار اما خطر است بیش از حد بالا” Brous گفت.

معبد بث هستم, یک محافظه کار کنیسه در سمت غرب با بیش از 900 خانواده را نیز چند هفته برای تعیین پروتکل های ایمنی از جمله این که آیا آن را اجازه می دهد آواز. آن را ممکن است برای اولین بار برگزاری روزانه نماز خدماتی که دریافت تا به چند ده نفر قبل از شروع مجدد شبات خدمات به طور معمول با حضور صدها خاخام ارشد آدم Kligfeld گفت.

تبلیغات

کنیسه برنامه همچنین تمرکز بر روی نوار و بت mitzvahs که ممکن است با حضور تعداد کمی از مردم با بقیه مهمانان تماشای بیش از زوم.

“وجود دارد این مفهوم را به فراتر از حرف و روح قانون” Kligfeld گفت. “ما نمی خواهیم به تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن هر کسی حداقل از همه خودمان را با تقوا و گفت ما در حال رفتن به آنهایی که برای اولین بار باز کردن… حتی اگر این بدان معناست که دیگر کنیسه در حال رفتن به باز قبل از ما می خواهید برای باز کردن در چنین راهی که در آن ما مجبور به بستن اگر ما آن را انجام نمی هوشمندانه به اندازه کافی.”

دیگران باید تصمیم به حرکت به جلو. خاخام Avraham Hirschman از پیکو بیس Medrash یک ارتدوکس جماعت در پیکو-رابرتسون, ایمیل خود را عبادت مدت کوتاهی پس از مقامات مجاز خانه عبادت برای بازگشایی این هفته است. آنها را فقط در زمان برای تعطیلات خدمات در پنج شنبه شب, او گفت:.

حضور و غیاب خواهد بود محدود به مردان که تحت ارتدوکس تفسیر از قانون یهودی موظف به شرکت در اجتماعی نماز با امید به زودی گسترش به زنان است. عبادت باید ماسک می پوشند و خود را نماز شال و کتاب. تنها یک نفر را تحمل تورات.

تبلیغات

Hirschman برگزار می شود لازم است برای پیدا کردن یک تعادل بین سلامت خطر و تعهد جمعی نماز.

“دولت احساس کردند که همه چیز امن برای بازگشایی و در طرف دیگر ما یک قانون تعهد نسبت به خدا به انجام این کار گفت:” Hirschman که جماعت متشکل از حدود 100 عضو دارد. “من فقط احساس می کنم مثل در حال حاضر زمان مناسب به جلو بروید و آن را انجام دهد.”

خاخام Yitzchok تابستان Anshe Emes در پیکو-رابرتسون نیز در نظر گرفتن گام بعدی.

زمانی که Anshe Emes — یک کنیسه ارتدوکس تا 100 خانواده — بازگشایی پنج شنبه شب, کاربران آموزش داده خواهد شد نه به بوسه mezuzahs کوچک کتیبه به زبان عبری در مورد محافظ در ساختمان را درب. در طول این خدمات که به دنبال بخش مقدماتی مانند مزامیر حذف خواهد شد برای کوتاه کردن زمان نماز. وجود خواهد داشت هیچ آواز و خاخام نمی دهد, خطبه های خود که او به شوخی برخی از مردم ممکن است خوشحال است.

تبلیغات

کنیسه نخواهد میزبان همه شب در یادگیری این نمونه از شاوت تعطیلات که جشن خدا نزول تورات در کوه. سینا. در حالی که عبادت می تواند مطالعه به صورت جفت در تابستان نگران انطباق آنها را با اتاق به اندازه کافی برای اجتماعی فاصله.

“انتقال همیشه سخت است و من امیدوارم که آن را به خوبی می رود,” او گفت:. “البته من نگران هستم اما در برخی از نقطه شما باید برای پرش.”

اما برخی از اعضای جامعه مطمئن نیستند که اگر آنها آماده برای حضور در خدمات فقط رتبهدهی نشده است, و در حالی که تصمیم گیری های بیش از بازگشایی ادامه خاخام شده اند فیلدینگ تماس از مردد عبادت. خاخام Avrohom Czapnik مدیر یهودی یادگیری ارز در, Hancock, پارک, یک موسسه آموزشی است که میزبان تا 50 نفر برای شبات و تعطیلات خدمات دریافت یک متن از یک مرد درخواست برای مشاوره به خاطر همسر خود را نمی خواهید او را به حضور در خدمات چند هفته دیگر.

“من پیامک او برگشت: ‘گوش دادن به همسر خود است. نمی رویم,'” Czapnik گفت. “او را به احساس راحتی و آنها را مجبور به کار به عنوان یک تیم است.”

تبلیغات

Czapnik که ارتدوکس تصمیم به بازگشایی در این هفته اما امیدوار به خدمات بعدی شبات اشاره او نیاز به زمان بیشتری برای هماهنگ کردن چیزهایی مانند صندلی کارت و ضد عفونی کننده برای حمام.

“وجود دارد هیچ درست یا غلط و به ما بگویید که ما عبادت اگر شما احساس نمی راحت, شما لازم نیست که برای آمدن” او گفت:. “من هر دو طرف سکه بسیار واضح است. از یک طرف ما نمی خواهیم هر کس به توان و حذف. از سوی دیگر جهان خارج در حال رفتن دیوانه — نگاهی به سواحل نگاهی به همه چیز. این یک تعادل ظریف.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>