آخرین: سازمان ملل از 2.4 میلیارد دلار کمک به جنگ زده یمن

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— رییس جمهور فیلیپین آرامش بخش مستند در مانیل در هفته آینده.

— کره جنوبی گزارش 58 ویروس جدید, موارد, چین, هیچ کدام.

— فصل طوفان خواهد شد در حال حاضر چالش میان همه گیر.

— ایتالیا با وزیر آموزش و پرورش می گوید: دانش آموزان در مدرسه در ماه سپتامبر.

— رهبر اکثریت سنای آمریکا میچ مک کانل موعظه اهمیت پوشیدن ماسک.

___

مانیل فیلیپین — پزوی فیلیپین جمهور است آرامش یک مستند در پایتخت این کشور در کانون coronavirus عفونت در tightrope حرکت در میان رکود اقتصادی و هزینه های دولت برای کمک به تغذیه میلیون ها نفر از خانواده های فقیر محدود به خانه های خود.

رئیس جمهور رودریگو Duterte گفت: پنج شنبه شب که در شهر مانیل قرار داده خواهد شد تحت آرام تر قرنطینه شنبه پس از بیش از دو ماه از پلیس و نظامی به اجرا گذاشته مستند که مهار تحرک عمومی و بسیاری از فعالیت های اقتصادی. اقتصاد این کشور در سه ماهه اول در آن ضعیف ترین اجرا در دو دهه.

در زیر آرایش جدید بیشتر کار و عملیات کسب و کار همراه با حمل و نقل عمومی خواهد شد مجاز به رزومه, اما, فیزیکی, فاصله, چهره ماسک و دیگر پادمان ادامه خواهد داشت مورد نیاز است. کلاس را به حالت تعلیق باقی می ماند.

Duterte ساخته تلویزیونی اعلام ساعت پس از وزارت بهداشت گزارش داد تنها در روز افزایش 539 عفونت بیش از 60 درصد از آنها در تراکم سرمایه است. آورده است که تعداد کل عفونت به 15,588 از جمله 921 مرگ و میر.

Duterte هشدار داد این خطر به مراتب بیش از.

“به یاد داشته باشید که کل ملت است که هنوز هم تحت قرنطینه” Duterte گفت. “دولت هر راست برای کنترل حرکت خود را اگر شما در عبور از سرایت به مردم.”

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش 58 مورد جدید از coronavirus همه در پر جمعیت سئول شهری به عنوان مقامات تقلا برای جلوگیری انتقال مرتبط عظیم e-commerce انبار در نزدیکی پایتخت است.

ارقام جمعه اعلام کرد توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ارمغان آورد ملی در مجموع به 11,402 عفونت و 269 مرگ و میر.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun به نام برای مقامات به بررسی شرایط کار در انبارها از خرید آنلاین از شرکت های که دیده می شود سفارشات افزایش طول همه گیر و دیگر متراکم محل که در آن خطرات عفونت ممکن است بالا.

مقامات بهداشتی در روز پنج شنبه گفت که آنها در بر داشت حداقل 82 عفونت های مرتبط با کارگران در یک انبار اداره محلی e-commerce غول Coupang در بوچئون در نزدیکی سئول. مقامات در حال برنامه ریزی برای تکمیل آزمایش بر روی 4,000 کارگران و بازدید کنندگان به انبار.

کره جنوبی گزارش کرده 177 جدید COVID-19 موارد بیش از سه روز گذشته یک تجدید حیات آن را تهدید می کند به پاک کردن برخی از آن سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس و بدتر یک شوک عظیم به تجارت در این کشور وابسته به اقتصاد است.

___

پکن — چین روز جمعه دوباره گزارش جدید کروناویروس موارد و یا مرگ و میر.

فقط 70 نفر باقی می ماند بستری برای درمان COVID-19 و دیگری 414 هستند که جدا شده و نظارت به عنوان موارد ممکن است و یا بعد از تست مثبت بدون نشان دادن علائم. چین گزارش کرده است 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری در میان 82,995 موارد است.

___

قاهره — حوثی های یمن باید اذعان کرد برای اولین بار است که coronavirus گسترش یافته است به چندین استان تحت کنترل خود را.

حوثی ها وزارت بهداشت به خاک سپرده پذیرش در خاموش بیانیه پنج شنبه گفت که مقامات در حال کار برای ردیابی و جداسازی موارد آلوده شده اند که ثبت شده در پایتخت صنعا و چند استان در سراسر کشور جنگ زده.

شورشیان باید گزارش رسمی فقط چهار مورد از جمله مرگ و میر و محدود پزشکان و روزنامه نگاران که سعی کنید به صحبت کردن در مورد یک افزایش چشمگیر در مرگ و میر در میان کسانی که با COVID-19 علائم.

این بیانیه را متهم به سازمان بهداشت جهانی ارسال “نادرست” و کمبود آزمون و گفت: این امر نشان می دهد نتایج در روزهای آینده.

ایران در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت گزارش 278 موارد و 58 مرگ و میر. عمده شیوع تهدید به پایمال کردن این کشور به نظام سلامت است که ویران پنج سال از جنگ.

___

SPRINGFIELD بیمار است. — فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر در روز پنج شنبه اعلام کرد در پایان 10 هفته اقامت در خانه سفارش به معنای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

از حزب دموکرات گفت که روز جمعه دولت حرکت خواهد کرد به سومین مرحله از پنج مرحله طرح بهبود معنی تولید و کسب و کار خرده فروشی از سر گرفته خواهد شد و وجود خواهد داشت فضای ناهارخوری کوچک و گردهمایی های اجتماعی.

شیکاگو این کشور سومین شهر است که بروز بیماری همه گیر خواهد حرکت آهسته تر. شهردار لری Lightfoot می گوید محدودیت را سست می شود و در هفته آینده با شهرستان و ادارات پارک ها و کتابخانه ها برای بازگشایی در هفته های آینده.

___

HARRISBURG, Pa. — دولت و مجلس تصمیم به نگه داشتن خود را COVID-19 تشخیص یک راز است تقسیم پنسیلوانیا در مجلس نمایندگان.

دموکرات ها می گویند که قانونگذار جمهوری خواه دلیلی قرار داده و سلامت مردم در خطر است.

مبارزه های ریخته شده بر روی زمین خانه در روز پنج شنبه به عنوان دموکرات را محکوم کرد, چگونه آن را گرفته بود مجلس و اکثریت جمهوری خواه رهبری است.

جمهوری خواهان را شکست داد و دموکراتیک تلاش برای پایان دادن به جلسه قانونی بنابراین وجود خواهد داشت زمان برای تغییر سیاست در افشای بیماری. و دولت دادستان کل رد درخواست توسط همکار دموکرات به عنوان جرم جنایی به بررسی چگونگی تشخیص به کار گرفته شد. وی نمایندگان مجلس را به “نشان دادن نجابت رایج است.”

___

واشنگتن — مدیریت اضطراری مقامات توجیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه در مورد چالش های آماده برای آنچه که انتظار می رود به بالا متوسط فصل طوفان در میان یک بیماری همه گیر کوروناویروس.

در طول یک دفتر بیضی جلسه مقامات گزارش داد که کومودو انتظار می رود که 13 تا 19 به نام طوفان و شش تا 10 از کسانی که طوفان می تواند توسعه را به طوفان است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید که زمانی که مردم آواره طوفان گرمسیری یا طوفان آنها استفاده می شود برای تجمع در مدارس محلی یا ورزشگاه. او می گوید وجود خواهد داشت “چالش های مختلف در حال حاضر” و این که سازمان مدیریت اضطراری فدرال ارائه توصیه های محلی و مقامات دولتی در مورد چگونگی پاسخ به بلایای طبیعی در طول یک بیماری همه گیر.

توصیه شامل تشویق evacuees به قصد ماندن با دوستان و خانواده به جای نهایت در پناهگاه.

___

SAN FRANCISCO — San Francisco شهردار اعلام کرده است برنامه ای برای بازگشایی این شهرستان در 15 ژوئن برای فضای باز و سرپوشیده خرید خدمات مذهبی و رویدادهای ورزشی بدون تماشاگر.

شهردار لندن نژاد می گوید محلی coronavirus آمار مثبت هستند به اندازه کافی برای راه اندازی مجدد اقتصاد محلی اما او هشدار داد که ساکنان باید همچنان با پوشیدن ماسک و پناهگاه در محل.

نژاد راهنما اجازه می دهد تا برای آرایشگری و سالن مو برای بازگشایی در ماه جولای و ناخن سالن سرو خال کوبی, ورزشگاه, و میله های برنامه ریزی شده برای بازگشایی در ماه اوت است.

سان فرانسیسکو یکی از شش منطقه خلیج شهرستانهای که هماهنگ خاموش شدن در اواسط ماه مارس. تمام بازگشایی خرما آزمایشی.

___

آتلانتا گرجستان — رژیم صهیونیستی. برایان کمپ در روز پنج شنبه اعلام کرد قصد دارد به اجازه می دهد بارها و کاباره ها به بازگشایی شبانه اردوهای تابستانی و تابستان مدارس برای شروع و حرفه ای و آماتور ورزش برای از سرگیری عملیات و شیوه های, همه با اجتماعی فاصله و فاضلاب محدودیت در محل.

جمهوریخواهان همچنین گسترش بهداشت عمومی وضعیت اضطراری توصیف جاده پیش رو به عنوان یک “آهسته و دقیق انتقال به یک جدید طبیعی است.”

ادامه کاهش محدودیت می آید به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که روزانه تایید موارد جدید کروناویروس در گرجستان در حال تیک تاک به سمت بالا پس از دو هفته کاهش است.

___

مصر — سودان دادستان عمومی و انقلاب می گوید که یکی دیگر از مقامات ارشد رییس مستبد Omar al-Bashir رژیم باید قرارداد coronavirus در بازداشت است.

دادستان کل گفت که معاون رئیس جمهور سابق علی Muhamed Taha و وزیر دفاع سابق مصر و Raheem محمد حسین تست مثبت در حالی که زندانی در پایتخت خارطوم.

هر دو در 70s و آخرین چهار سابق رهبران حزب به کامپیوتر, بالا بردن ترس این ویروس به سرعت در حال گسترش از طریق سلول های Kober زندان است. آنها انتقال به انزوا مراکز درمان است.

مقامات ramped تا تست از دیگر چهره های سیاسی که فرود در زندان پس از گسترده جنبش اعتراضی سرنگون al-Bashir در مارس سال گذشته است.

سودان منتشر کرده است بیش از 4000 کم خطر زندانیان برای جلوگیری از عمده شیوع. اما آزادی رهبران سابق می تواند به اثبات سیاسی منفجره به این کشور باعث شکننده گذار به دموکراسی است.

___

رم — ایتالیا با وزیر آموزش و پرورش قول داده است دانش آموزان آنها را به مدرسه بازگشت در ماه سپتامبر.

وزیر لوسیا Azzolina گفته تلویزیون دولتی RAI شنبه شب آمده است که ماه سپتامبر تمام ملت را در مدرسه کودکان “را بشنود مدرسه بل حلقه” دوباره. او گفت: دانش آموزان بیش از شش را مجبور به پوشیدن ماسک محافظ در مدرسه و ماندن در یک فاصله امن جدا از همکلاسی ها.

مدارس تعطیل شد به عنوان یک اندازه گیری ایمنی پس از ایتالیا شروع به دیدن صدها نفر از موارد قبل از تمام ملت رفت به مستند در اوایل ماه مارس. این COVID-19 شیوع در اروپا در ایتالیا آغاز شد.

در حالی که دولت ایتالیا کاسته محدودیت های این ماه در بخش های بسیاری از زندگی روزمره از جمله اجازه می دهد موزه ها و تمام مغازه های خرده فروشی به باز کردن رستوران ها به سر ناهار خوری در خدمت مردم و مکرر پارک ساختمان مدرسه خواهد ماند توقیف برای بقیه سال تحصیلی. تنها استثنا این است که دانش آموزان دبیرستانی در سال آخر خود را. آنها را به بازگشت به مدرسه در تاریخ 17 ژوئن را به فرد آزمون شفاهی مورد نیاز برای فارغ التحصیلی.

___

بوگوتا, کلمبیا — U. N. کودکان سازمان هشدار داده است که امریکا می تواند ویرانگر پرش در دوران کودکی فقر است.

یونیسف و کودکان را نجات پنج شنبه هشدار داد که 46 درصد از کودکان در این منطقه می تواند زندگی در خانواده های فقیر در پایان سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید. که امریکا دوم سخت ترین ضربه منطقه در جهان است.

اضافی از 16 میلیون کودک پیش بینی شده برای زندگی در خانواده های فقیر این سال است.

مونیکا روبیو یونیسف ‘s, اجتماعی, سیاست, مشاور می گوید چنین افزایش خواهد “به طور قابل توجهی معکوس” سود ساخته شده در کاهش دوران کودکی فقر در دو دهه گذشته.

سازمان ملل متحد تخمین می زند که اقتصاد منطقه می تواند قرارداد 5.3% در این سال رکود خواهد بود که بدتر از رکود بزرگ.

این برنامه جهانی غذا می گوید به سمت بالا از حداقل 14 میلیون نفر در آمریکای لاتین و کارائیب می تواند گرسنه این سال است.

___

رالی, N. C. — کارولینای شمالی فرماندار دموکرات می گوید دولت او دریافت نکرده نوشته های ایمنی برنامه ریزی برای آینده کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه که خود را وزیر بهداشت خواست برای میان اصطکاک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این رویداد ظرفیت.

رژیم صهیونیستی. Roy کوپر گفت: در طول یک بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه توجیهی که دولت او هنوز به دیدن برنامه برای چگونه RNC پیش بینی با خیال راحت برگزاری این کنوانسیون در شارلوت در ماه اوت در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

تهمت و تهدید در یک صدای جیر جیر دوشنبه به حرکت کنوانسیون مگر اینکه کوپر می تواند تضمین کامل-ظرفیت جمع آوری است. مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد: این ایده گفت: او می خواست یک جواب از کوپر در عرض یک هفته و یا او را مجبور به در نظر گرفتن حرکت کنوانسیون جای دیگری است.

کوپر گفت: دولت لازم است مشابه برنامه نوشته شده از نسکار پیش از آن در مسابقه های اخیر در منطقه شارلوت که اجرا شد بدون فن. او گفت: او در بحث های مشابه با دیگر تیم های ورزشی از جمله فوتبال را Carolina Panthers.

___

شهر اوکلاهما — اوکلاهما وزارت امور خارجه وزارت آموزش و پرورش روز پنج شنبه به تصویب شنبه کلاس در مورد موج دیگری از coronavirus موارد است.

هیئت مدیره تصویب یک طرح شروع در پاییز که شنبه کلاس محسوب می شود نسبت به حضور حداقل مورد نیاز است. شنبه کلاس در حال حاضر ممنوع شده توسط قانون دولت است.

مقامات بهداشت هشدار داده اند ممکن است موج دوم از coronavirus موارد و مدارس دولتی سرپرست شادی Hofmeister گفت: او می خواهد مدارس برای آماده سازی چندین تقویم برای سقوط در مورد یکی دیگر از شیوع بیماری است.

اوکلاهما مدارس لغو کلاس های حضوری و نقل مکان به آموزش از راه دور در اواسط ماه مارس به عنوان ویروس گسترش در دولت است.

___

اوونزبروو, Ky. — رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز پنج شنبه موعظه اهمیت پوشیدن ماسک در عنوان اقتصاد کشور بازگشایی از “زمین شناسی” آسیب های وارده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

در طول یک تور از بیمارستان در خانه اش در ایالت کنتاکی, رهبر جمهوریخواهان تاکید کرد با پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل.

“باید وجود داشته باشد هیچ ننگ متصل به پوشیدن ماسک” مک کانل گفت: در طول یک ظاهر دوشنبه در اوونزبروو. “و حتی در میان گروه های سنی هستند که حداقل به احتمال زیاد به یکی از دو قرارداد این بیماری و یا مرگ از آن شما می تواند یک حامل است. بنابراین من فکر می کنم چیزی که همه ما نیاز به انجام این است که بگو: “من قصد دارم به مسئولیت نه تنها برای خودم بلکه برای دیگران است.'”

مک کانل که در اواخر 70s و در میان خود را دوباره انتخابات پوشیده شده ماسک در ظاهر خود را. در روز پنج شنبه او پر صورت پوشش خود را به کت, ژاکت به صحبت می کنند و سپس ملبس به آن را دوباره پس از آن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن پوشش صورت. Manw coronavirus بیماری همه گیر از دو هفته پیش. کشور شده و به تدریج بلند کردن ویروس محدودیت تعداد موارد جدید کاهش یافت و به هیچ یک و یا یک و یا دو روز.

___

مادرید — اسپانیایی مقامات گزارش هیچ عقب نشینی در کاهش تدریجی محدودیت در جنبش طی ماه گذشته به برخی از مناطق آماده برای بیشتر شل محدودیت شروع دوشنبه.

فرناندو سیمن سر از اسپانیا اورژانس پزشکی در پاسخ گفت: پنج شنبه که بهبود کیفیت داده ها در مورد گسترش کروناویروس جدید است که اجازه می دهد مقامات به سرعت عمل برای مهر کردن هر گونه تجدید حیات. او گفت: شیوع این هفته در اسپانیا و شمال آفریقا تحت محاصره از سبته است که “کاملا قابل کنترل است.”

مقامات در سبته می گویند چند “تعطیلات” و سهل انگاری در رعایت اجتماعی فاصله قوانین در کافه ها و رستوران تراس مجبور مقامات به منظور خود جداسازی 271 نفر در طول هفته گذشته. آنها تا به حال شده است در تماس با نه موارد جدید وجود دارد.

مناطق مختلف سخت-آمار اسپانیا در حال ظهور در سرعت های مختلف از ملی مستند به عنوان آنها با اهداف مندرج توسط مقامات بهداشتی.

مقامات روز پنجشنبه اعلام کرد 182 موارد جدید بیش از قبلی 24 ساعت مصرف رسمی کل تقریبا به 238,000.

___

ریو دو ژانیرو — جدید coronavirus را کشته است بیشتر پرستاران در برزیل از هر کشور دیگری با توجه به شورای بین المللی پرستاران.

این گروه نه ارائه آمار و ارقام دقیق است اما گفته است که در روند به روز رسانی داده های خود را و خواهد بود با انتشار یک بیانیه جدید با توجه به وضعیت جهانی در اوایل هفته آینده, ریچارد الیوت شورا مدیر ارتباطات گفت: در یک e-mail به آسوشیتد پرس.

برزیل ثبت شده 157 مرگ و میر پرستاران, پرستار, تکنسین ها و دستیاران پرستاری از COVID-19 تا کنون با توجه به برزیل شورای فدرال پرستاری. شورای گفت: روند مرگ و میر در میان کارگران برای ادامه رشد و هشدار داد ابعاد آن بستگی به عوامل متعددی از جمله تامین تجهیزات حفاظت شخصی و ویروس’ گسترش در جمعیت عمومی است.

برزیل به گزارش در مورد 411,000 عفونت و 25,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر تا کنون, تا کنون سخت ترین آمار کشور در آمریکای لاتین است.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد ناتو هشدار رهبران جهان که COVID-19 همه گیر خواهد شد و علت “غیر قابل تصور ویرانی و درد و رنج در سراسر جهان” با تاریخی میزان گرسنگی و قحطی و تا به 1.6 میلیارد نفر قادر به امرار معاش مگر اینکه عمل گرفته شده است در حال حاضر.

دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: سطح بالا در جلسه روز شنبه که COVID-19 همچنین می تواند منجر به “از دست دادن $8.5 تریلیون جهانی در خروجی بیشترین انقباض پس از رکود بزرگ دهه 1930.”

اشاره به این حادثه تلخ به نام به صورت فوری و اقدام جمعی در مناطق مختلف بحرانی: بالا بردن مالی جهانی نقدینگی; ارائه بدهی; جذاب طلبکاران خصوصی; ترویج سرمایه گذاری خارجی; متصل کردن نشت در فرار از پرداخت مالیات; پول شویی و فساد است. او همچنین می خواهد به مطمئن شوید که بازیابی پردازد بحران آب و هوا.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>