متن منتشر شده از فلین تماس با دیپلمات های روسیه

واشنگتن (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید اطلاعات ملی مدیر به waded سیاسی آب در هفته اول خود را در کار declassifying اسناد و مدارک است که متحدان رئیس جمهور می گویند تقویت مشاجره آنها که سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین بود غلط دنبال شود.

فوق العاده تصمیم به انتشار متن فلین تماس با یک کشور خارجی سفیر محرمانه محافظت برای بیش از سه سال است که بخشی از جریان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش برای افشای اطلاعات از روسیه تحقیقات به امید نقاشی اوباما-دوران مقامات در نور بد و پیشنهاد آنها عمل نادرست.

متن تماس با سرگئی Kislyak این سفیر روسیه در زمان ارائه فرصت برای پارتیزان در هر دو طرف برای پیشبرد دیدگاه های خود را بررسی.

آنها به نظر می رسد نشان می دهد به عنوان دادستان ها گفته اند که فلین خواست Kislyak به خودداری از افزایش تنش با ایالات متحده آمریکا در واکنش به تازگی اعمال تحریم ها علیه روسیه است. فلین التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد آن تماس بگیرید.

اما جمهوری خواهان که حفظ آن فلین بود به سادگی در تلاش برای جلوگیری از تشدید این وضعیت با کرملین به سرعت با اشاره به متن برای گفتن تماس بودند مناسب است. مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری را رد کرد و در مورد این ماه گفت: FBI ندارد اساس به سوال فلین در وهله اول.

اسناد و مدارک منتشر شد جمعه توسط جمهوری خواهان مجلس سنا پس از محرمانه با جان Ratcliffe سابق تگزاس کنگره و وفادار رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که قسم خورده به کار در اوایل این هفته.

Ratcliffe را سلف به عنوان هوش مدیر ریچارد Grenell این ماه محرمانه یک لیست از نام های اطلاعاتی و مقامات دولت اوباما که در اواخر سال 2016 و اوایل سال 2017 درخواست برای دیدن هویت یک شهروند آمریکایی که پنهان بود, در گزارش های اطلاعاتی طبقه بندی شده. که نام نازل شد به فلین.

وجود دارد هیچ چیز غیر عادی در مورد آن فرایند شناخته شده به عنوان دریدن و آن بوده است بیشتر شایع در ابتدای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آن بود که در پایان دولت اوباما. اما حامیان رئیس جمهور پیشنهاد کرده اند که این درخواست ها ساخته شده بودند به دلایل سیاسی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de