شهرستان ونتورا برای تمدید اقامت در خانه سفارش در حالی که در ادامه به سهولت محدودیت

مقامات بهداشتی در شهرستان ونتورا انتظار می رود به گسترش منطقه اقامت در خانه که در محل قرار داده شد به سرعت گسترش coronavirus و برنامه ریزی شده است به پایان می رسد یکشنبه.

به روز شده در بخشنامه ادامه خواهد داد به سهولت محدودیت باعث همه گیر در حالی که گسترش نیاز به اجتماعی فاصله, سلامت, مقامات گفت.

شهرستان ونتورا برای اولین بار در کالیفرنیای جنوبی به دریافت تایید از دولت شروع به بلند کردن اجسام محدودیت در کسب و کار و فضاهای باز است که تا به حال توقیف شده است. افسر بهداشت دکتر رابرت لوین گفت که چنین پیشرفت کلیدی به دستياران سلامت روانی و جسمانی است ادامه داد: نیاز به قرنطینه و جلوگیری از تجمعات.

“ما نیاز به ادامه — در بین بار است که ما با بهره گیری از برخی از این دیگر اقداماتی که ما — به قرنطینه و ما باید به طور مداوم اجتماعی فاصله,” لوین گفت: در یک هیئت ناظران جلسه پنج شنبه. “ما نمی توانیم شکست.”

تبلیغات

ونتورا شهرستان دارای 17 بالاترین تعداد coronavirus موارد میان دولت 58 شهرستانهای استان است. به تاریخ و مقامات تایید کرده اند بیش از 1,060 موارد و 32 مرگ و میر. تعداد کسانی که به طور پیوسته کاهش یافته است بیش از چند هفته گذشته. لوین اعتبارات دستياران پایبندی به اجتماعی فاصله شیوه با این تعداد.

“این شهرستان رفتار شگفت انگیز بوده است,” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom قبلا به بخش چراغ سبز به بازگشایی سالن مو و آرایشگاه و همچنین به عنوان اجازه می دهد تا برای در فروشگاه خرید و حضوری ناهار خوری. لوین گفت: این شهرستان به منظور تجدید نظر نیز اجازه مکان عبادت برای بازگشایی با مجالس تا 100 تغییر خواهد کرد که همچنین اجازه می دهد تا برای خدمات مراسم تشییع جنازه.

تبلیغات

استخر اجرا شده توسط مجتمع های آپارتمانی و مالکان انجمن که در آن افراد و خانواده ها را می توانید قرار ملاقات برای استفاده خواهد بود و مجاز به بازگشایی شده است. تجدید نظر دستورات بهداشتی را شامل نمی شود در استخرهای باشگاه های ورزشی در هتل یا متل است.

دوره های گلف است که بازگشایی ماه گذشته را در حال حاضر اجازه می دهد تا تنها افراد به استفاده از موتوری چرخ دستی. قرار دادن سبزی همچنین اجازه خواهد داشت برای بازگشایی شده است.

فرد در مراسم فارغ التحصیلی هنوز تحت دولت باشد. لوین گفت که شهرستان اجازه می دهد تا برای مراسم که در آن فارغ التحصیلان می توانید ترک یک وسیله نقلیه را انتخاب کنید تا یک دیپلم و یک عکس در یک صحنه منطقه قبل از بازگشت به ماشین خود را. ماشین سرنشینان محدود به همان خانواده است.

تبلیغات

این معلوم نیست چه مدت تجدید نظر سلامت به منظور تمدید خواهد شد اما سرپرست Kelly بلند گفت: آن را نمی خواهد اجرا به طور نامحدود.

“این یک پتو منظور رفتن تا جولای است,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de