ستون: یک برنامه هاکی ارزش صرفه جویی در آلاباما

آنها همیشه یک پرت عمده کالج برنامه هاکی در جنوب عمیق.

همانطور که با بسیاری از پیشگامان آنها teetered در آستانه شکست شانه را از طریق مقدار زیادی از شک و تردید و تمسخر.

که فقط آن را بیشتر ضروری به ذخیره کردن شارژر از دانشگاه آلاباما در هانتسویل.

هنگامی که این کلمه در آمد و در یکی از کسانی که پایان هفته اخبار افسردگی که UAH شد بسیار عظیم آن مردان و تیم هاکی این آمار به خصوص سخت است.

“شوک کامل” گفت: تونی Guzzo یک میشیگان مادری که برای شارژر از 1993-97 و در حال حاضر زندگی در هانتسویل. “آن را از هیچ جا آمد. هیچ کس انتظار آن است.”

خوشبختانه بداهتا کمپین جمع آوری کمک مالی است که افزایش از NHL دروازه بان و UAH آلوم کم تالبوت مطرح شده بیش از $1 میلیون آوردن کلمه جمعه که شارژر را به یخ برای حداقل یک فصل است.

UAH همچنین حذف آن مردان و زنان تنیس تیم در همان زمان آن را اعلام کرد هاکی مرگ — همه به نام متعادل یک خط پایین است که گرفته شده است یک ضربه بزرگ در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در سراسر کشور, نمرات کمتر شناخته شده, کالج, تیم های حذف شده در چند ماه گذشته از تیم بیس بال در بولینگ سبز به کشتی تیم ملی در دومینیون.

هر یک از این ضربات ویرانگر است در حق خود است.

اما UAH هاکی برنامه به معنای بسیار به این ورزش توسعه در سراسر جنوب و, توسط فرمت, در هر جایی که یخ در درجه اول مورد استفاده برای نگه داشتن نوشیدنی های سرد است.

“من نمی دانم اگر من واقعا درک آنچه که آنها را برای رشد هاکی در جنوب تا زمانی که من حذف شد از آن کمی گفت:” تالبوت شعله کلگری دروازه بان که بازی برای این شارژر از یک دهه پیش. “آلاباما هانتسویل بوده است در حال رشد در حال رشد بازی هاکی پایین جنوب. آن را شرم آور خواهد بود به آن را به دور از آنها.”

در سال 1988 اولین بار من در مورد نوشت: این یکی از یک نوع برنامه است NCAA-تحریم تیم جنوبی میسون-دیکسون خط. فقط در چهار سال کوتاه, شارژر رفته بود از یک باشگاه و تیم ملی ارائه هیچ کمک هزینه تحصیلی به واجد شرایط بخش دوم تیم است. من هنوز سوغات جن در قفسه کتاب من است که اعلام هانتسویل به “هاکی غرب تهران.”

نه این که آنها تا به حال بسیاری از رقابت در آن روز.

“من حتی نمی دانم آلاباما تا به حال یک تیم هاکی” Guzzo گفت: به خاطر سپردن استخدام زمین او از شارژر. “اما آن را یک فرصت شگفت انگیز است. بدیهی است که در حال رشد در میشیگان زمستان بسیار خوب است. هنگامی که شما می توانید راه رفتن از (عرصه) در ماه ژانویه و در آن 60 درجه — و شما را وادار به بازی هاکی — که خیلی خوب وضعیت است.”

او در ستایش شهر بسیار است که آن خانه شد.

ده ها تن از دیگر هاکی فارغ التحصیلان قرار دادن ریشه به عنوان به خوبی.

این شارژر را با پیروزی بخش دوم ملی عنوان در هر دو سال 1996 و ’98 و سپس نقل مکان کرد و تا زمان بزرگ است. آنها پیوست کالج هاکی امریکا درآمد مناقصه به مسابقات NCAA در سال 2007 و 2010 (هر دو بار آنها حذف شدند با یک گل شکست در منطقه ای نیمه نهایی از جمله غم انگیز دو-اضافه کاری دست دادن به Notre Dame).

تالبوت بومی انتاریو شروع به پریدن کرد و در شانس بازی برای شارژر زمانی که آنها به او پیشنهاد یک بورس تحصیلی کامل.

هر چند این یک بیت از یک شوک فرهنگی ،

“لهجه خود را کمی ضخیم است. آن زمان برخی از زمان برای به دست آوردن از آن آویزان گویش” او کنایه آمیز روز شنبه در یک مصاحبه تلفنی. “اما من سقوط در عشق با آن پایین وجود دارد.”

پس از چا منحل شده در سال 2010 UAH شد دوری باقی مانده کنفرانس ها و trudged در کشور تنها مستقل از برنامه است. آن نگاه مانند فصل 2011-12 خواهد بود آن, آخرین, اما, فارغ التحصیلان بسیج و جدید دانشگاه رئیس جمهور لغو این تصمیم به شاتر این برنامه است.

زمانی که شارژر بودند در نهایت پذیرفته شده به غرب دانشگاهی هاکی انجمن آینده بسیار روشن تر نگاه.

در واقع این برنامه در نهایت به دست آورد برخی از آفتاب کمربند زمانی که شرکت یک بخش من تیم راه اندازی شد در ایالت آریزونا. وجود داشته است بحث در مورد مدارس دیگر با شروع تیم در غیر بازارهای سنتی زیر منجر شود تعیین شده توسط UAH.

پس از آن همه گیر.

“من می توانم فقط یک نقطه انگشت در دانشگاه” Guzzo گفت. “ما به نوعی در زمان ما پا کردن گاز به عنوان فارغ التحصیلان هنگامی که ما آن را نجات داد اولین بار. ما مثل, ‘OK ما خوب ما برگشتیم.’ این شده است یک بیدارباش برای ما است.”

تالبوت به سرعت امضا در کمپین برای نجات شارژر کمک به انتشار یک GoFundMe صفحه با عنوان “UAH هاکی — نگه داشتن رویا و سنت زنده است.”

سازمان تنظیم یک هدف بالا بردن $500,000 که به نظر می رسید مانند یک رویا لوله. شگفت آور, آنها پیشی گرفته است که در مجموع در روز جمعه با کمک های مالی در آینده از بسیاری از تالبوت را همکار NHL بازیکنان و همچنین مردم سراسر جهان است.

“من نمی دانم که من به طور کامل انتظار می رود ما را به این هدف” تالبوت گفت. “به خصوص در زمان هایی از این زمانی که همه چیز بسیار سختی برای همه است. قادر به افزایش است که مقدار پول در چهار, چهار و نیم روز غیر قابل باور است. میزان حمایت ما از هاکی جامعه و فراتر از آن است که فقط باور نکردنی است.”

با دو بوستر تبادل نظر در $125,000 هر بداهتا کمپین جمع آوری کمک مالی به رهبری دانشگاه به آن می گویند تا به حال به اندازه کافی پول برای آوردن برنامه در 2020-21 (با فرض وجود دارد که یک فصل).

اما چالش های دیگر باید برای اطمینان از شارژر بقای طولانی مدت.

UAH خواهد شد که برای پیدا کردن یک کنفرانس جدید خانه از WCHA است که در آخرین آن پس از آن اعلام کرد که هفت میانه اعضای روم به صورت یک لیگ جدید در 2021. این شارژر به احتمال زیاد به نیاز به یک جدید پردیس عرصه نیز به جای 45 ساله Von Braun مرکز در مرکز شهر هانتسویل.

“بسیاری وجود دارد و کار است که هنوز باید انجام شود” Guzzo گفت. “ما فقط می توانید انجام این کار و پس از آن راه دور و یا ما در حال رفتن به سمت راست در همان وضعیت سال آینده است.”

بیایید امیدواریم که شارژر را از جیبش در آخرین پیروزی دوم است که برای مسافت های طولانی.

آنها آن را سزاوار است.

___

پل نیوبری یک ورزشی نویس برای اسوشیتد پرس.نوشتن به او را در pnewberry(در)ap.org به دنبال او در توییتر در https://twitter.com/pnewberry1963 و پیدا کردن کار در https://apnews.com

____

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de