در این میان سومین روز از تظاهرات در دنور بیش از مرگ جورج فلوید 46 ساله مینیاپولیس, مردی که پس از دستگیر شدن توسط پلیس وجود دارد شهردار مایکل هنکاک است که تصویب یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی برای شهرستان به صورت دو بعدی شب و همچنین در آوردن از تقویت منطقه ای سازمان های اجرای قانون و گارد ملی.

“چه اتفاقی افتاد در شهر ما شب گذشته شهر ما همه عشق یک شهر هنوز کار به نگه داشتن امن از coronavirus همه گیر برای بازیابی اقتصادی — آنچه اتفاق افتاده بود بی پروا غیر قابل توجیه و غیر قابل قبول” هنکاک گفت: در مارس 30 کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در 1 بعد از ظهر در مقابل تخریب شهر و شهرستان ساختمان.

آغاز مارس 28 معترضان با تجمع در مرکز شهر دنور برای نشان دادن در برابر کشتار فلوید مرگ که منجر به دستگیری مینیاپولیس افسر پلیس که خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن با وجود تقاضای خود را که “من نمی توانم نفس بکشم.” در حالی که کسانی که دنور تظاهرات مسالمت آمیز است در زمان آنها نیز مشخص شده توسط تنش و درگیری بین تظاهرکنندگان و پلیس دنور همراه با خرابکاری.

در طول کنفرانس مطبوعاتی امروز دنور رئیس پلیس پل Pazen گفت که “متاسفانه چند تعدادی از آشوبگران در حال تحریک به خشونت و باعث تخریب در جامعه ما است.” او افزود که بازداشت افراد درگیر در تظاهرات در روزهای اخیر برای جرایم مانند آتش سوزی و دزدی و آسیب به اموال; حداقل سه تفنگ آورده بودند به تظاهرات.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

با برخی از معترضان پرتاب سنگ در افسران پلیس شده است استقرار آنچه در آن اشاره به عنوان “کمتر از نیروی کشنده” برای پراکنده کردن جمعیت. افسران پلیس را راه اندازی کپسول های گاز اشک آور در تظاهرات و همچنین اخراج فلفل اسپری توپ از اسلحه پینت بال. آنها همچنین شات فوم کپسول در افراد هنگامی که یک “سطح بالاتر از زور استفاده می شود در برابر افسران” Pazen اشاره کرد.

دنور مقررات منع رفت و آمد اجرا خواهد شد 8 p. m. امشب تا ساعت 5 فردا و دوباره از 8 p. m. روز شنبه تا 5 صبح دوشنبه, ژوئن 1.

“ما نمی توانیم از بین بردن شهر ما. آشوبگران که در حال خرابکاری و غارت در حال ارسال پیام اشتباه گفت:” کریستین Bronson شهر وکیل. این اولین بار است که “در حافظه اخیر” که در این شهر برقرار جمله مقررات منع رفت و آمد, او گفت:. نقض مجازات خواهد بود تا 300 روز در زندان و 999 دلار جریمه.

وجود دارد برخی از معافیت ها به حکومت نظامی: مقامات اجرای قانون, روزنامه نگاران, مردم, سفر به و از کار و مردم سفر به و از فرودگاه (که باز باقی خواهد ماند). کسانی که در حال فرار از موقعیت های خطرناک, کسانی که دچار بی خانمانی و افرادی که نیاز به مراقبت های پزشکی برای خود و یا خانواده خود را نیز معاف Bronson اضافه شده است.

حکومت نظامی اعمال می شود به تمام اماکن عمومی در این شهرستان از جمله جاده ها و بزرگراه ها پارک ها و پیاده رو و بر مردم سفر با پای پیاده و یا با استفاده از هر حالت از حمل و نقل.

کلرادو از اعضای گارد ملی مستقر خواهد شد به مرکز شهر دنور برای کمک به اجرای. و سازمان های اجرای قانون محلی خواهد بود برای کمک دنور پلیس برای اجرای مقررات منع رفت و آمد.

“کمک به ما در حفظ این جامعه امن است. اجازه نمی دهد این فرد آشوبگران به ربودن پیام خود را. اجازه نمی دهد آنها را به اسکار این شهر زیبا که مردم از دنور ساخته شده اند” Pazen گفت.

مورفی رابینسون شد که این شهر مدیر اجرایی ایمنی عمومی که نظارت پلیس و کلانتر اعلام کرد که او می تواند میزبانی مجازی اعتراض در زوم امشب که خواهد شد در دسترس از طریق وب سایت شهرداری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de