او خواهش کرد که غارتگران به حمله خود تلاش رستوران: “من فقط … تلاش برای زنده ماندن’

این بود 10:30 p. m. روز شنبه و 19 ساله الکسا Huizar مشغول به کار بود در داخل D-شهر برگر نوار لس آنجلس هنگامی که او شنیده ویندوز شکست بودن.

Huizar بیرون رفتم و دیدم جمعیت شکستن به استارباکس در گوشه ای از 6 و خیابان بهار.

او بلافاصله پیامک رئیس یک ویدیو از تظاهرکنندگان شکستن به استارباکس.

در خانه در دروازه جنوبی پدرو Mojarro, 32, آن را کردم و با عجله. او چند ساعت بعد صرف حفاظت از خود در تلاش کسب و کار در طول یک شب و صبح از غارت و خرابکاری.

تبلیغات

او التماس کرد با هر کسی که آمد به آسیب رستوران خود را.

“اگر شما در حال ایستاده در خارج از کسب و کار خود را, آنها در حال رفتن به آن را,” او گفت:.

Mojarro گفت که او به حمایت از تظاهرکنندگان اما او نمی خواهم که آنها هدف قرار دادن کسب و کار.

“ما با شما من در برابر شما,” او گفت:. “اگر شما نیاز به اعتراض به انجام آن در مقابل ایستگاه پلیس. بود در آنها عصبانی است.”

تبلیغات

این اعتراضات در واکنش به مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. برخورد او با پلیس آغاز شد و دوشنبه شب پس از فلوید یک سیاه پوست متهم شد که تلاش برای استفاده از یک تقلبی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی است.

تلفن همراه تصویری از فلوید بازداشت خارج از کسب و کار نشان می دهد افسر درک چوین که سفید است, رانندگی زانو خود را به 46 ساله را به عنوان فلوید پنجه نرم می کند که او نمی تواند نفس بکشد. پس از چند دقیقه فلوید به نظر می رسد به از دست دادن هوشیاری و اطرافیان شنیده می شود فریاد که فلوید بینی خونریزی. حتی به عنوان امدادگران وارد به بررسی فلوید را نبض چوین زانو باقی مانده قرار است در گردن در این ویدئو.

Mojarro گفت که او بیشتر ناراحت است که تظاهرکنندگان را در نظر نمی چقدر دشوار است برای کسب و کار خود را مانند.

او گفت که او تا به حال به تعطیل دوم خود را کسب و کار در بیل هایقتس به دلیل شیوع کروناویروس. یک ماه پیش کسی شکست پنجره مغازه همبرگر خود را در مرکز شهر لس آنجلس که به پایان رسید تا هزینه او را 7500 دلار. در بالا از آن فروش در رستوران بودند توسط بیش از 70 ٪ است.

تبلیغات

“ما شکستن,” او گفت:. “ما مقدار زیادی در رفتن در حال حاضر.”

همراه 6th Street بین خیابان بهار و خیابان برادوی ساکنان تماشا از lofts و آپارتمان گاهی اوقات egging به روی تظاهرکنندگان به آنها نوشیدن آبجو و ثبت تصویری از هرج و مرج است.

در مرکز شهر انبار district, فروشگاه طلا و جواهر ضربه شد. یک نفر ارائه یک خبرنگار از یک تعداد انگشت شماری از جواهرات به سرقت رفته. نزدیک داروخانه CVS بود غارت عنوان شد کسب و کارهای دیگر در نقاط دیگر شهر است.

برخی از التماس کرد با تظاهر به آسیب اتومبیل خود را پارک شده در خیابان. تقریبا هر دیوار یک ساختمان شده بود با ناسزا و ضد پلیس اظهارات

تبلیغات

آتش بازی بودند در خیابان جرقه هدف قرار دادن ساختمان. دود پر هوا و معترضان شد غارتگران شکستن به فروشگاه سرقت تنیس, کفش, لباس و آیتم های الکترونیکی مانند تلویزیون صفحه نمایش و بلندگو.

تظاهرکنندگان به فروشگاه طلا و جواهر عجله در فوق العاده, نمایش موارد و در نظر گرفتن هر چیزی که ممکن است از سمت چپ. طلا و جواهر دراز در پیاده رو و خیابان و مردم را به حرکت شبیه چمچه زنی تا برخی از آن دیگران شروع توزیع به افراد دیگر و یا به دیگران که در آن به غارت.

“شما نیاز به کفش های تنیس? فقط برو تا خیابان شما می توانید هر آنچه شما می خواهید” یکی مرد گفت: یکی دیگر از.

یک کسب و کار در 6th Street حال امضا است که به عنوان خوانده شده “سیاه و سفید متعلق به.” ویندوز از سالن در کنار آن شکسته شد.

تبلیغات

آن 2 صبح و Mojarro و Huizar هنوز ایستاده در خارج از رستوران در نظر گرفتن تصویری که معترضان زد بالا و پایین خیابان, فوق العاده همه چیز.

پرسید که چه او می خواست تظاهر به دانستن: “من فقط یک صاحب کسب و کار در تلاش برای زنده ماندن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de