L. A. شهرستان می تواند بازگشایی رستوران, آرایشگاه, سالن Newsom می گوید

لس آنجلس روز جمعه از دریافت اجازه از دولت برای بازگشایی رستوران برای فرد ناهارخوری و از سرگیری خدمات در آرایشگاه و سالن مو مارک یک مرحله جدید در منطقه را تلاش برای راه اندازی مجدد ویران خرده فروشی در اقتصاد است.

این حرکت در می آید حتی اگر شهرستان باقی مانده کانون شیوع کروناویروس در کالیفرنیا با بیش از 2,200 مرگ و میر. بیش از نیمی از تمام COVID-19 مرگ و میر در کشور شده اند در L. A. شهرستان است که آهسته تر به بازگشایی از مناطق کمتر سخت-آمار شیوع. تعداد کل تایید عفونت در L. A. شهرستان است که بیش از 50 ، 000.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و دیگر مقامات بهداشت گفت: این شهرستان با وجود ادامه برای دیدن coronavirus مرگ آماده است برای این مرحله بعدی با اشاره به کاهش بستری شدن در بیمارستان, عفونت, نرخ و افزایش تست ظرفیت.

اما هنوز هم یک خطر بالقوه و مقامات هشدار داد که می تواند منجر به شیوع بیماری های جدید, اگر, اجتماعی, فاصله و دیگر قوانین ایمنی در حال اجرا نیست. برخی از مقامات بهداشتی به ویژه در دره سیلیکون بهداشت عمومی افسر ابراز نگرانی که کالیفرنیا بازگشایی بیش از حد به سرعت و خطر شیوع بیماری است که هنوز هم بیش از حد بالا است.

با L. A. شهرستان تغییر و رستوران و آرایشگاه و سالن مو خواهد بود قادر به بازگشایی در اوایل این هفته ارائه آنها می تواند نیازهای شهرستان دستورالعمل ها و پروتکل های ایمنی, مقامات گفت.

تبلیغات

“این یک خط خوب است که ما در حال پیاده روی در شهرستان لس آنجلس” شهرستان سرپرست جانیس هان روز جمعه گفت. “ما در حال نخ سوزن بین نگه داشتن مکان امن و اجازه می دهد اقتصاد ما به بازگشایی شده است.”

او گفت که مقامات در حال همکاری با بخش اقتصادی تابآوری نیروی کار که شامل کارشناسان از انواع بخش ها از جمله صنعت رستوران به منظور توسعه یک مفصل ایمنی طرح توجیهی برای رستوران ناهار خوری. این طرح شامل نمودار نشان میدهد که چگونه برای جدا کردن جداول شش فوت از هم جدا و پیشنهاد قرار دادن موانع فیزیکی بین جداول که در آن چنین فاصله امکان پذیر نمی باشد هان گفت.

به عنوان این برنامه را نشان می دهد, همه چیز نمی خواهد بلافاصله پس از بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول برای تازه بازگشایی موسسات.

شهرستان مقامات بهداشت عمومی در حال انتظار برای اعلام محدودیت در انجام عملیات از جمله 60 درصد ظرفیت محدود برای رستوران ها.

تبلیغات

“بسیاری از آنها را مجبور به پیدا کردن راه های خلاق برای انجام این کار با استفاده از خود را در پارکینگ و خیابان ها در مقابل رستوران” هان گفت.

بلافاصله موثر و رستوران و آرایشگاه و سالن مو مجاز به بازگشایی در شهر لس آنجلس به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال دستورالعمل های رسمی شهردار اریک Garcetti اعلام کرد در یک کنفرانس خبری جمعه.

آرایشگران و آرایشگران تنها می تواند یک مشتری در یک زمان هر دو سبک و مشتری باید پوشیدن ماسک. ناخن سالن و چشمه های معدنی بسته باقی خواهد ماند برای زمان حال شهردار گفت.

تبلیغات

چرا که از آن خواهد شد یک مبارزه برای رستوران ها برای حفظ فاصله دستورالعمل و سودآور باقی می ماند این شهر راه اندازی کرده است یک برنامه به نام “L. A. نقاشی با آبرنگ روی گچ” که شل قوانین برای فضای ناهارخوری بنابراین مشتریان می توانید در جداول تنظیم شده بر روی پیاده رو و پارکینگ خصوصی بسیاری شهردار گفت. او اضافه کرد که کسب و کار خواهد شد و بلافاصله مورد تایید اگر آنها اعمال می شود.

“کسب و کار هستند موظف به باز” Garcetti گفت. “بنابراین اگر شما صاحب یک کسب و کار وقت خود را به حق آن را دریافت.”

دفتر کسب و کار نیز می تواند بازگشایی, اما تنها اگر teleworking از خانه امکان پذیر نیست شهردار گفت.

دیگر county جوامع از جمله سن پدرو و ساحل طولانی به طور مشابه به آماده شدن برای بستن خیابان به ترافیک و تسریع اجازه واریانس رستوران ها می توانید با قرار دادن میز و صندلی در خارج.

تبلیغات

هر دو رستوران ها و سالن انتظار می رود که نیاز به حفظ سوابق دقیق از مشتریان از جمله شماره های تماس بنابراین مقامات بهداشت عمومی می تواند به سرعت پیگیری با مشتریان در صورت شیوع.

بهداشت محیط بازرسان خواهد شد بازرسی و ارائه راهنمایی به تازگی بازگشایی موسسات اما کسب و کار ملزم به انجام بازرسی قبل از آنها رزومه خدمات باربارا فرر, شهرستان, بهداشت, مدیر روز جمعه گفت.

“همانطور که ما وارد تعطیلات آخر هفته و ما خارج از خانه ما و بازدید از بسیاری از بازگشایی موسسات زیرا همه ما واقعا تشنه برای برخی بازگشت به حالت عادی من می خواهم به فقط توجه داشته باشید که طبیعی است که شما در حال رفتن برای دیدن منعکس شده در کسب و کار نشان دهنده این واقعیت است که COVID-19 است که هنوز هم بسیار فعال در جوامع ما وجود دارد یک معامله بزرگ در معرض خطر در بازگشایی,” او گفت:.

او گفت که آن را همچنان به حیاتی برای مردم به عمل فیزیکی فاصله پوشیدن پارچه پوشش چهره و ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار.

تبلیغات

“ما دوباره می خواهید به یاد داشته باشید که اقدامات ما را در حال حاضر ضروری است به مطمئن شوید که مردم نمی شوند به طور جدی بیمار ما نمی پایمال بیمارستان های ما و ما صرفه جویی در زندگی مردم است,” او گفت:.

“این هرگز مهم تر بوده است برای کسب و کار افراد و نهادها به استفاده از ابزار ما در دسترس است که به مراقبت از یکدیگر و در ادامه به سرعت گسترش COVID-19.”

اوایل این هفته این شهرستان بازگشایی مراکز خرید بسیاری از کسب و کار خرده فروشی و کلیساها با سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. اما بازگشایی رستوران ها و مراقبت های شخصی کسب و کار در نظر گرفته شده است بزرگتر گام به جلو چون هر دو در نظر گرفته شده بالاتر خطر از فروشگاه های معمولی.

L. A. شهرستان می پیوندد اکثریت قریب به اتفاق سایر استان ها در کالیفرنیا به بازگشایی رستوران ها و سالن های اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

تبلیغات

رستوران و دیگر صاحبان کسب و کار تا به حال واکنش به اخبار جمعه.

“من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به تلاش برای باز” گفت: Jon یائو آشپز-صاحب کاتو در غرب L. A. “من فکر می کنم ما زمانی خواهد بود بیشتر در خط با ما چگونه مبارزه با این بیماری به جای آن از آنچه در این شهر می گوید خوب است.”

برخی از موسسات ابراز نگرانی با سرعت از بازگشایی.

تبلیغات

“من شخصا فکر می کنم این همه فاجعه” گفت: Josiah Citrin آشپز صاحب رستوران از جمله ذغال عزیز جان و Melisse. “این همه رفت و خیلی سریع چیزی بوده هوشمندانه انجام می شود.”

Citrin گفت: او قصد دارد برای بازگشایی زغال چوب خود را steakhouse در ونیز, در روز پنج شنبه. اما همه چیز را نگاه قابل ملاحظه ای متفاوت است: به جای به عنوان بسیاری از 110 diners در سراسر غرفه جمعی جدول و بار او را محدود کردن ظرفیت به 40 شام در یک زمان همه خود را در جدول.

او حذف بطری سس استیک, chimichurri و سس باربیکیو استفاده می شود که به باقی می ماند بر روی میز در تمام طول روز. هیچ قابل فهم خواهد شد مجاز است. به جای 56 کارکنان او باید حدود 35.

با عجله به بازگشایی زغال او گفت: به این دلیل که پول او را از فدرال PPP وام “است که تقریبا از.”

تبلیغات

“من به دنبال قوانین و من تقریبا هیچ پول,” او گفت:. “من یک زن و شوهر هفته باقی مانده است.”

او چهره رفتن به یک رستوران است که امن تر از خرید در شلوغ فروشگاه مواد غذایی و معتقد است شام را بازگشت پس از cooped برای مدت طولانی.

“اگر موارد شروع خونتان و آن را می شود واقعا بد پس شاید مردم نمی رفتن” او گفت:. “اما در حال حاضر چه چیز دیگری می توانید انجام دهید ؟ شما نمی توانید به رفتن به یک فیلم و شما نمی توانید به رفتن به یک کنسرت, شما نمی توانید به یک بازی ورزشی, بنابراین رستوران ها خواهد شد در تقاضا بالا است.”

هنوز هم با تنها 40 diners حداکثر در یک زمان او نیروبخش برای یک درآمد قابل توجهی رسید.

تبلیغات

“این واقعا درد نکنه من پایین خط. از هم اکنون تا از این است که بیش از این در مورد ساخت پول آن را در مورد زنده ماندن. آن را در مورد پیدا کردن راه هایی برای دیدن یک روز دیگر.”

جانی Ciccone, 42 صاحب Headbetter یک سالن مو در شرمن اوکس که تا به حال هشت صندلی چهار کار توسط کارکنان و چهار با سبک که اجاره فضای خود را. آن بسته شده گذشته 2½ ماه.

“ما فقط نابود شده است این,” او گفت:.

حتی با برنامه ای برای بازگشایی مجدد Ciccone ترس است که به عنوان بسیاری از نیمی از شهر مو سالن هنوز به مقصد به شکست است. “تنها دلیل من هنوز هم قادر به اویختن در سالن است و از آنجا که شده است وجود دارد یک مهلت قانونی برای اخراج. من دریافت PPP بودجه بود که شش هفته و در من شده اند قادر به پرداخت هر کسی و یا آنها را به بازگشت به کار” او گفت:. “برای بسیاری از سالن رفتن بستگی به صاحبخانه. آنها مایل به معاملات? شاید صاحبخانه من را مقابله با من, شاید نه.”

تبلیغات

Ciccone گفته شد نزدیک به 15 مارس. Prepandemic, Headbetter را 25 تا 30 مشتریان در روز است. Ciccone برآورد او قادر خواهد بود برای خدمت به حدود نیمی از این تعداد زیر دستورالعمل های جدید. حتی به عنوان او در مورد بازگشایی کارگران بودند از بین بردن چهار نفر از هشت صندلی به منظور تطابق با فاصله مورد نیاز است. Ciccone اضافه شده است که آن را به عنوان اگر او فقط می تواند بازگشایی و انجام کسب و کار به عنوان معمول — او باید همه را با ارائه ضد عفونی کننده دست, صفحه نمایش, مردم برای تب قبل از آنها را وارد کنید و نیاز به هر دو کارکنان و مشتریان به پوشیدن ماسک.

“یکی از بزرگترین تغییرات این است که وجود دارد نمی تواند هر گونه راه رفتن در خدمات,” او گفت:. “مشتریان در حال رفتن به خارج صبر کنید تا زمانی که ما را برای آنها آماده هستند.”

او گفت که او را خریداری هزاران نفر از ماسک و دستکش و گالن مواد ضد عفونی کننده و الکل به عنوان به خوبی به عنوان جدید نقطه فروش کارت خوان.

حتی علامت نیاز به یکی دیگر از مبلغ سرمایه گذاری پول Ciccone گفت. “شهر منتشر کرده است نمونه نشانه نیاز اجتماعی فاصله دست شویی و دیگر الزامات چگونه ما در حال رفتن به عامل با خیال راحت” او گفت:. “ما باید به همه ارسال شده که پس از من خرید و فروش می شود که در این آخر هفته.

تبلیغات

“برای یک کسب و کار کوچک مانند معدن ما صرف چند هزار دلار آماده شدن برای بازگشایی, تغییر صندلی پوسته چیزهای دیگر.”

با وجود این همه Ciccone گفت: “من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به پاس این روز را به مشتریان خود, به خصوص اگر آنها مواجه بیکاری است. آنها در حال رفتن به باید صبر کنید دیگر برای دریافت قرار ملاقات. این مردم هستند من یک رابطه نزدیک با. آنها شده اند از طریق همان سختی بار من رفته.”

Anre Anduha, 35, که صاحب اخوان سلمانی در شرمن اوکس گفت: او را نیز گرفته و در بسیاری از بدهی.

“من $15,000 در بدهی در حال حاضر زمانی که من در نظر گرفتن اجاره, my $400 به $500 DWP صورتحساب صورتحساب کابل و که حتی شمارش درآمد از دست رفته” او گفت:. “وقتی که من باز دوباره تا من فقط می خواهم به استفاده از چهار صندلی است.”

تبلیغات

قبل از COVID-19 زده برادری سلمانی بود که همیشه مشغول ملاقات و پیاده روی به طور متوسط بین 75 تا 100 مشتریان در روز است. آن بسته شده است پس از 19 مارس ،

Anduha نیز هزینه های اضافی مانند capes “برای هر مشتری که می آید به جای بسیاری از سوئیچینگ capes دو یا سه بار در یک روز.”

همچنین در مقابل سالن مو انجام به طور معمول تکیه بر پیاده روی به صورت قابل توجهی تکه از کسب و کار خود را. که در مورد آرایشگاه که آیا تکیه بر آنها. Anduha گفت که نیمی از کسب و کار خود بودند افرادی که فقط راه می رفت در امید به سرعت پیدا کردن یک صندلی خالی و حاضر به نشستن در اطراف در داخل فروشگاه به صبر که اجازه داده نخواهد شد در حال حاضر.

“این قرار ملاقات در حال حاضر تنها” گفت: Anduha بود که در حال حاضر فکر کردن در مورد راه حل بسته به صلح از ذهن از خاص باربر به خصوص اگر در برخورد با غریبه ها. “آرایشگران ممکن است بخواهید به یک مشتری متوسط بپرسید که آیا آنها سفر شده است. برای اکثر کسانی که ما احتمالا می خواهم فقط نوشتن اطلاعات خود را بپرسید و آنها را به صبر در خارج در مورد یک صندلی باز می شود. شما فقط می توانید می گویند: “بیا در نشستن در یک صندلی” مثل ما استفاده می شود.”

تبلیغات

با وجود بودن در بدهی او فقط به عنوان تمایلی به Ciccone به افزایش قیمت به عنوان قابل توجهی به عنوان شرایطی ممکن است حکم و اشاره کرد که مشتریان خود را نیز رنج می برد از مسائل از جمله از دست کار و درآمد.

“من فکر می کنم من زنده خواهد ماند ؟ من واقعا نمی باید گزینه دیگری است. من باید به. اما ما در حال حاضر در یک قیمت مناسب و معقول در سطح 40 دلار کاهش” Anduha گفت. “ما ممکن است به $45 اما من قصد ندارم به افزایش قیمت بسیاری از حق دور.”

L. A. شهرستان ارائه آن واريانس برنامه در روز چهارشنبه به دولت است که تصمیم می گیرد که آیا استان ها می تواند بازگشایی در یک سرعت اگر آنها در دیدار با برخی COVID-19 معیار.

“من فکر می کنم تنها دلیلی که ما احساس راحتی درخواست فرماندار برای واریانس بود چرا که ما باید مسطح منحنی و ما تا کنون دیده نمی شود که سنبله و افزایش موارد ما پیش بینی یک زن و شوهر از سال پیش” هان روز جمعه گفت. او اشاره کرد که این شهرستان بیمارستان و در بخش مراقبت های ويژه به ظرفیت و سیستم بهداشت و درمان نیست غرق می شوند.

تبلیغات

او گفت: مقامات نظارت بر معیارهای به سرعت شناسایی و پاسخ به هر گونه بالقوه سنبله در موارد.

“ما می دانیم که با هر بخشی از اقتصاد است که ما نگاه به بازگشایی ما در حال صحبت کردن در مورد میلیون ها نفر از افرادی که در حال حاضر ممکن است جسارت خارج برای انجام کاری جدید و متفاوت” او گفت:. “البته ما در حال رفتن به نگه داشتن یک چشم ناظر در این و توجه بسیار نزدیک به این موارد است.”

Newsom که تاسیس واريانس روند در اوایل این ماه به ساکنان هشدار داد که اگر چه کسب و کار در سراسر کشور شروع به بازگشایی تهدید coronavirus نشده است.

در کاربرد آن به دولت L. A. مقامات شهرستان را مورد شهرستان ملاقات معیارهای ایجاد شده توسط California Department of Public Health به بازگشایی شده است.

تبلیغات

برای مثال لس آنجلس تا به حال به اثبات است که شيوع COVID-19 موارد به اندازه کافی کم است که اگر اقامت در خانه سفارش کاسته است و موارد بدون شک افزایش این شهرستان را دارای ظرفیت برای پاسخ.

شهرستان گزارش کاهش در تعداد کل بیماران بستری هفت روز به طور متوسط از روزانه, درصد تغییر -1% با توجه به واريانس نرم افزار.

L. A. شهرستان نیز تا به حال به اثبات است که شيوع coronavirus كردن در جامعه کم بود به اندازه کافی برای بازگشایی شده است. دولت معیار است: کمتر از 25 نفر در هر 100 ، 000 ساکنان در گذشته 14 روز و یا کمتر از 8% تست مثبت در هفت روز گذشته.

L. A. شهرستان قادر به ملاقات دوم با 6.5 درصد مردم آزمایش مثبت در هفت روز گذشته با توجه به واريانس نرم افزار. در ضمن این شهرستان دیدم تقریبا 100 مورد (98.7) در هر 100000 نفر در گذشته 14 روز چهار برابر بالاتر از معیارهای.

تبلیغات

یکی از این بیشتر مربوط به بخش های از شهرستان نرم افزار مربوط به نشان می دهد که خانه های پرستاری در حال آماده باید COVID-19 همه گیر به شدت.

از روز شنبه تنها 33 درصد از 381 خانه های پرستاری در L. A. شهرستان تا به حال به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی به گذشته بیش از 14 روز با توجه به برنامه. کمتر از نیمی از 47 درصد را به اندازه کافی N95 ماسک به دو هفته گذشته و تنها یک سوم کافی لباس.

دکتر کریستینا Ghaly مدیر خدمات درمانی L. A. شهرستان گفت: هفته گذشته که در شروع coronavirus شیوع هر یک نفر که قرارداد این ویروس آلوده تر از دیگران است. پس از اقامت در خانه دستور صادر شد که نرخ انتقال کاهش یافته و به 1 — هر کسی که قراردادی به این ویروس آلوده تنها یکی دیگر.

تبلیغات

اما Ghaly هشدار داده است که شماره می تواند به افزایش دوباره اگر استفاده از پوشش صورت و اجتماعی فاصله شیوه ادامه نمی دهند.

برای چهار روز گذشته تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در L. A. شهرستان باقی مانده است نسبتا بدون تغییر از 1,440 به 1,477 مردم در بیمارستان مراقبت و بین 28% و 27% در بخش مراقبت های ویژه. شهرستان نیز گزارش شده برای چهار روز گذشته که 8 ٪ از کسانی که تست شده برای این ویروس مثبت بوده است.

در این برنامه به دولت این شهرستان شامل یک پیش نویس از آن جامعه کاهش طرح که به تشریح چگونگی این بیماری همه گیر می تواند در ماه های آینده در لس آنجلس.

با توجه به این که کاهش طرح تکمیل مارس 15, مقامات بهداشتی پیش بینی اضافی امواج از موارد در سطوح مختلف شدت رخ خواهد داد و طی 18 تا 24 ماه در سراسر آمریکا از جمله لس آنجلس و ادامه خواهد داد تا زمانی که مردم به اندازه کافی — حداقل 60% تا 70% از جمعیت — ایمنی به ویروس.

تبلیغات

“فوق العاده و از لحاظ تاریخی بی سابقه تلاش منجر به انتقال بيماري کاهش در لس آنجلس کانتی” این طرح خواند. “با این حال آینده آن دوره است که هنوز هم بسیار غیر قابل پیش بینی.”

دکتر سارا کودی افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا و یک کلید معمار از کشور برای اولین بار coronavirus پناهگاه در محل سفارش این هفته با انتقاد کالیفرنیا به طور فزاینده ای سریع سرعت از بلند کردن اجسام اقامت در خانه محدودیت.

کودی ابراز نگرانی می کند که کالیفرنیا خطرات افزایش موارد اگر آن را بازگشایی بیش از حد بسیاری از بخش های جامعه بیش از حد به سرعت. بازگشایی خیلی سریع او گفت: به این معنی وجود ندارد به اندازه کافی زمان برای پیاده سازی روش های جدید را بازگشایی فعالیت های امن.

از اوایل ماه مه “دولت منتقل شده و دور از اقامت در خانه مدل و ساخته شده است تغییرات قابل توجهی با افزایش فرکانس” کودی گفت. “سرعت که در آن دولت ساخته شده است که این تغییرات است که مربوط به من است.”

تبلیغات

کارشناسان بهداشت و درمان باید در همان نقطه است.

“بدون نیاز اجتماعی فاصله داریم قطعا دیدن برخی از افزایش خوشه و انتقال اتفاق می افتد. که قطعا اتفاق خواهد افتاد گفت:” دکتر رابرت Kim-فارلی اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی.

بار نویسنده کارکنان کالین Shalby کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de