L. A. مراکز خرید بازگشایی شده است. این احساس است که بیشتر به شهر ارواح از جمعه سیاه

جمعه سیاه آن را به عنوان کالیفرنیای جنوبی مراکز خرید و مراکز باز به جمعیت و سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus.

لس آنجلس در این هفته اجازه بسیاری از خرده فروشان و مراکز به بازگشایی درهای خود را, اما مشتریان تا کنون آهسته بوده است به بازگشت. و بسیاری از فروشگاه های باقی مانده بسته را به عنوان به خوبی.

صحنه تأکید کرد که آن را در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان برای اقتصاد به راه اندازی مجدد حتی به عنوان stay-at-home سفارشات در حال کاسته.

تنها 25 از 130 فروشگاه در ارگ رسانه ها در تجارت افتتاح شد درهای خود را روز شنبه در یک دلپذیر اولین گام را برای آشوری سبک آیکون در کنار 5 آزادراه.

تبلیغات

پارکینگ ساختار تقریبا خالی و پراکنده جمعیت ترک مقدار زیادی از اتاق را برای مردم به حفظ بیش از توصیه می شود شش فوت از جدایی. تقریبا همه کودکان و بزرگسالان — عینک ماسک.

خطوط کوتاه به نظر می رسد در چند مغازه اما صبر کنید بار به ندرت بیش از 10 دقیقه است.

ارگ مدیر کل دیوید Blagg گفت: تصمیم گیری که آیا برای باز کردن باقی مانده بود تا به مستاجران به طور کلی زنجیره ای ملی است که ساخت تعیین مورد بازگشایی در مقیاس منطقه ای.

Blagg گفت: هیچ مستاجران اعلام کردند که آنها قصد بازگشایی در حالی که چندین گفت: آنها با توجه به زمان به کار کردن روش برای دست زدن به مشتری فاصله. دیگران به او گفت آنها در نظر گرفتن زمان به کارکنان صف, او گفت:.

تبلیغات

Blagg گفت که او انتظار بیشتر فروشگاه ها برای باز کردن بیش از آخر هفته.

Candace تریپ مدیر در Lucky Brand Outlet شد اجازه می دهد 10 نفر در یک زمان به کوچک فروشگاه لباس.

زیرا مشتریان نمی تواند سعی کنید لباس را قبل از خرید دوره بازگشت به حال تمدید شده است و از 30 تا 60 روز و اعتباری برچسب ارائه شد به بازگشت از طریق پست استقراض عمل به صورت آنلاین خرید.

عدم انتخاب یک ناامیدی برای اوکتاویو اکودو و دختر خود را دانا که انتظار در خط در خارج پاپایا اما اکودو اذعان “بهتر است در اینجا از خانه.”

تبلیغات

آنها در پس صبر کنید حدود 10 دقیقه است. دانا در سمت چپ با یک لباس و یک ژاکت.

برای مانی Deluna و خانواده اش که نشسته بودند روی نیمکت خرید شد در کنار نقطه.

“من تنها به اینجا آمد به راه رفتن” او گفت:.

بر خلاف کسانی که به فهرست ماریا Villock لس آنجلس آمد برای پیدا کردن لباس تابستان در نیروی دریایی است. او می دانست که این امر می تواند باز. “شما باید آنلاین نگاه کنید. من تو را دیدم که در آن باز بود.”

تبلیغات

کریستین پارسونز, 29, سوار به گلندیل ایرانیان برای اولین بار در پنج شنبه صبح. شب قبل از او موفق به دریافت یک هشدار است که بازار بازگشایی شد.

به عنوان او راه می رفت از طریق عمدتا دردار بازار او چنگ یک کیسه با محصولات به بازگشت به Pacsun که او برگزار شده بود بر روی برای 30 روز. اما به بی میلی او پارسونز تبدیل شده بود دور قفل درب, لباس پراکنده در سراسر زمین و توجه داشته باشید ضبط پنجره — یک واقعیت دیده می شود در بسیاری از فروشگاه ها در سراسر بازار.

“من درک نمی کنم که چگونه این فروشگاه بسته است اما فروشگاه های سراسر سالن باز هستند” پارسونز گفت. “چه بازدارنده برخی از فروشگاه های انتخاب برای ماندن بسته ؟ … هر کس دیگری است پس از آن هیچ معنی ندارد به همین دلیل برخی از باز هستند و برخی نیستند.”

Flavio آستوریا یک کارآفرین از شرق هالیوود آورده خانواده اش به بازار برای لذت بردن از روز خود را خاموش.

تبلیغات

او تا به حال کمی شانس پیدا کردن یک باز, فروشگاه, گرفتن دور اطراف بیشتر بسته راهرو منتهی به Bloomingdale. بدون در نظر گرفتن, او می خواست برای رفتن به یک درک بهتر از زمان خرده فروشی ،

“من احساس امن زیر CDC دستورالعمل. جهان را به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو است. ما نمی تواند راکد. ما باید آن را چند روز در یک زمان و به دنبال توصیه می شود اقدامات ایمنی” Astoria گفت.

L. A. مقامات شهرستان در این هفته گفت کلیساها و بسیاری از کسب و کار خرده فروشی می تواند بازگشایی با سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. و امید وجود دارد L. A. شهرستان می تواند به زودی مناطق اطراف آن اجازه می دهد محدود در شخص ناهار خوری در رستوران.

اما مقامات بهداشت تاکید کرده اند که با کاهش stay-در-خانه سفارشات می آید خطرات بالقوه. جلوگیری از شیوع بیماری های جدید بستگی دارد مردم با پوشیدن ماسک اجتناب از فضاهای شلوغ و نگه داشتن حداقل شش فوت از هم جدا.

تبلیغات

تمام موسسات خرده فروشی از جمله کسانی که در محیط داخلی و خارجی مراکز خرید می تواند برای کسب و کار باز در 50 درصد ظرفیت; کک بازارهای مبادله ملاقات و رانندگی-در سینما نیز می تواند از سرگیری عملیات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de