Livestream کنسرت تقویم برای 30 مه-ژوئن 13

زمانی که من در fardia electronics ترافیک مرکز, شانس شما در پیدا کردن من در زندگی نشان می دهد. بزرگ سالن کوچک, باشگاه, جشنواره — مهم نیست. من آن را ببینید همه همین دلیل است که آن بوده است چنین تنظیم برای من در طول COVID-19.

چه زنده و عاشق موسیقی به انجام دهید ؟ کنسرت زنده جریان! چیزی برای همه وجود دارد از ملی عمل می کند در خانه های خود را برای امور خیریه به محلی faves با یک گیتار و آی فون در تلاش برای نگه داشتن پول در جریان در آینده از طریق پی پال و Venmo.

آن را سخت به پیگیری آن پس از بررسی خلاصه ما از گزینه های در دسترس برای شما را به نگه داشتن موسیقی جریان از آسایش خود را از نیمکت. احساس رایگان به ما یک سر بر روی هر چیزی که شما در حال تماشای در جریان زندگی جامعه با تیراندازی به من یک ایمیل در [email protected]

مه 29:

3 p. m. – ذبح کردن در خانه است و 2 روز مجازی موسیقی متال و جشنواره هنر در حمایت از MusiCares و جهانی ، هنرمندان برنامه ریزی شده به نظر می رسد شامل اعضای Megadeth, GWAR این فرقه گرایش به خودکشی, نوع O منفی و سیاه زخم و عهد. سازمان دیده بان livestream اینجا.

3:30 p. m. – Microsoft Surface خود را راه اندازی RE:سطح زنده موسیقی پروژه با یک عملکرد از جید پرنده. سازمان دیده بان livestream اینجا.

5 p. m. – شارون Van Etten جشن سالگرد اولین آلبوم “از آنجا که من در عشق” با livestream. بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به نفع NIVA (ملی مستقل برگزاری انجمن) و گروه او/خدمه. دریافت بلیط و اطلاعات بیشتر در اینجا.

6 p. m. – Dropkick Murphys شما را به جریان بری Fenway تبدیل شدن به اولین گروه به بازی در زمین زیر کشت الماس از Fenway پارک در بوستون. آن را نیز برای اولین بار نمایش کامل در خالی استادیوم ورزشی. بروس اسپرینگستین خواهد شد پیوستن به آنها از راه دور برای livestream که آن هم جمع آوری کمک برای بوستون تابآوری صندوق زیستگاه برای بشریت و تغذیه امریکا است. شب هر دو Dropkick و اسپرینگستین آهنگ ها در اینجا دیده می شود

9 p. m. – لایل Lovett و جان Hiatt انجام خواهد شد همراه با پخش آهنگ. سازمان دیده بان livestream اینجا.

10:30 p. m. – Soul Asylum بازی یکی دیگر از قرنطینه جلسات w/ Dave & Ryan. سازمان دیده بان livestream اینجا.

مه 30:

3 p. m. – Led Zeppelin فیلم کنسرت جشن روز خواهد بود در دسترس آنلاین برای 3 روز تنها. در سال 2007 نشان می دهد این گروه عملکرد برای اولین بار در 27 سال و شما باید از طریق ژوئن 2nd, به تماشای آن را در اینجا.

7 p. m. – David Guetta انجام یونایتد در خانه – جمع آوری کمک های مردمی زنده از نیویورک به نفع تغذیه امریکا شهردار صندوق برای پیشبرد نیویورک شهرستان, سازمان بهداشت جهانی COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق بیمارستان بنیاد پاریس – بیمارستان فرانسه. دریافت اطلاعات بیشتر در livestream, نحوه اهدا و از کجا به اینجا تماشا کنید.

7:30 p. m. – DJ Kopec پخش زنده از Merriweather Post Pavillion. لذت بردن از یک شنبه شب رقص در اینجا.

7 p. m. – کوه جم جشنواره ارائه بهترین از کوه جم با منحصر به فرد, ویدئو, اجرای, از, Michael Franti Warren Haynes و بیشتر به علاوه والاتر از لوون هلم 70 تولد جشن از کوه جم 2010. سازمان دیده بان livestream اینجا.

8 p. m. – دیو Tieff از خنده رنگ نقش الگوی دانه های صوتی در تمامیت آن. سازمان دیده بان livestream اینجا.

9 p. m. – Oracle زنده/Veeps حاضر Yachtley خدمه (یک قایق بادبانی راک باند ادای احترام) “زندگی در نوار غروب آفتاب” – یک عملکرد از ویسکی برو در لس آنجلس. بلیط ها $10 و شما می توانید در اینجا.

مه 31:

3 p. m. – Joe Bonamassa و نگه داشتن بلوز زنده بنیاد در حال حاضر یک جریان مراسم به نفع خود سوخت نوازندگان برنامه. علاوه بر Bonamassa این رویداد ویژگی های اجرای برنامه از Dion, John Oates, جورج Thorogood و بیشتر. سازمان دیده بان livestream اینجا.

در تمام طول روز – ستاره دنباله دار پینگ پنگ ارائه زنده از خانه 2 شامل 15 منطقه DC هنرمندان از جمله اعضای واشنگتن اجتماعی باشگاه کشتن لینکلن مارک کیسنرس و بهار نقره ای. سازمان دیده بان livestream اینجا.

ژوئن 1:

8 p. m. – هر دوشنبه در ماه ژوئن Waxahatchee بازی خواهد کرد یک آلبوم در تمامیت خود را به حمایت از گروه او و خدمه. امشب آلبوم آمریکایی آخر هفته. بلیط ها $15 و شما می توانید در اینجا.

ژوئن 5:

8:30 p. m. – کابوی دهان خواهد جریان یک اجرای زنده از بالتیمور. سازمان دیده بان livestream اینجا.

ژوئن 6:

8 p. m. – همیلتون ارائه خواننده و ترانه سرا Carsie Blanton به صورت مجازی یک ساعت یک مبارک در انبار. بلیط شروع در $10 و شما می توانید خرید اینجا.

10 ژوئن:

10 p. m. – آمازون ارائه تمام در و: یک کنسرت برای COVID امداد بهره کارگران و خانواده ها را تحت تاثیر COVID-19 سراسر ایالت واشنگتن. این برنامه شامل اجرای, از, WA state بهترین و شناخته شده از جمله نوازندگان Pearl Jam, Macklemore Brandi Carlile, Ciara, Dave Matthews و آلن سنگ شما می توانید اطلاعات بیشتر در livestream اینجا.

ژوئن 13:

6 p. m. – 2020 ابرنواختر Ska جشنواره: قرنطینه نسخه مجازی جشنواره های, اسکا گروههای موسیقی از سراسر جهان برای کمک به صندوق موسیقی های جدید آموزش و پرورش ابتکار برای آلفا موسسه در جامائیکا. سالانه ska متحرک است که معمولا در ویرجینیا برگزار شد اما می رود آنلاین در این سال های اجرای برنامه از کمتر از جیک خودکشی ماشین آلات Pietasters این توستر باک-O-و نه بیشتر. سازمان دیده بان livestream اینجا.

روزانه/هفتگی:

The Rolling Stones اعلام کرد شش قسمت هفتگی سری از livestreams از گذشته اجراهای دیجیتالی در دسترس برای اولین بار. فوق العاده کون اجرا از طریق ژوئن 7th, و همه نشان می دهد را شامل می شود هرگز دیده-قبل از اینکه فیلم جایزه. پیدا کردن کسانی که livestreams اینجا.

معجزه باز کردن آرشیو خود را بنابراین شما می توانید عملکرد گذشته از همه از خود گلشیری برگزار شد در سراسر جهان است. پنج شنبه ها و یکشنبه ها Lolla از طاق و پری ساعت قدرت خواهد بود جریان از خود شما Tube کانال و مزایای خدمه ملت غیر انتفاعی طراحی شده توسط موسیقی رو به جلو پایه و اساس برای جمع آوری پول برای همه اعضای خدمه که کمک به قرار دادن در جشنواره ها و کنسرت های شما شرکت کنند.

نیلی دختران انجام تمام درخواست livestream هر پنج شنبه در 7 p. m. به نفع سازمان های مختلف. درخواست آهنگ و تماشای livestream اینجا.

جواهر ارائه زندگی می کنند از سن قرنطینه: موسیقی و سلامت روان هر پنج شنبه در 6 p. m. سازمان دیده بان livestream اینجا.

دیپلو ارائه می دهد با مضمون #COVIDseries مجموعه هر جمعه و شنبه. سازمان دیده بان livestream اینجا.

Major Lazer ارائه می دهد با مضمون #COVIDseries مجموعه هر یکشنبه. سازمان دیده بان livestream اینجا.

Radiohead میزبان یک سری از هفتگی livestreams هر پنج شنبه در یوتیوب. سازمان دیده بان livestream اینجا.

Edwin McCain می کند مک کین روزهای دوشنبه – زنده از Fast Eddie کریسمس تاج سالن کنسرت و جمع آوری کمک هر هفته در 8 بعد از ظهر ذینفع متفاوت از هفته به هفته. سازمان دیده بان livestream اینجا.

فرانک ترنر انجام شده است هفتگی نفع جریان از خانه خود را. در حال حاضر او را به انجام یک #IndependentVenueLove سری به نفع کوچک موسیقی سالن که نزدیک و عزیز را به او. سازمان دیده بان livestream اینجا.

لوکا تونی شناخته شده برای خود را نانامی به بازی در “صدا” و “باشگاه میکی موس” آیا livestreams هر یکشنبه و چهارشنبه در رسانه های اجتماعی. سازمان دیده بان خود را در Facebook livestream در اینجا و خود را Instagram livestream اینجا.

مارک Roberge از O. A. R. کند زنده Instagram نشان می دهد به نام “من احساس می کنم در صفحه اصلی با مارک” هر جمعه در ساعت 4 بعد از ظهر به تماشای livestream اینجا.

Grouplove انجام هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه در Instagram زندگی می کنند. سازمان دیده بان livestream اینجا.

Dave Koz تمام درخواست جمعه در Facebook صفحه. سازمان دیده بان livestream اینجا.

Dillon Francis میزبان هفتگی livestreams از جمله تاکو سه شنبه ها و Humpday بخاری در علاوه بر این به ظاهر روزهای شنبه در دیپلو را Coronight تب. سازمان دیده بان livestream اینجا.

دالی پارتن همچنان او را “شب بخیر با دالی” سری خواندن کتاب های کودکان از تخیل کتابخانه هر پنج شنبه در 7 p. m. سازمان دیده بان livestream اینجا.

Kongos برنامه ریزی برای انجام یک livestream هر جمعه خود را در Facebook صفحه برای چند آهنگ و سپس در ادامه به آنها Patreon صفحه بیشتر محتوای منحصر به فرد برای مشترکان خود را.

محلی fave جیمی دیویس بهترین و شناخته شده به عنوان جیمی HaHa از روز خود را با Jimmie مرغ زیستن, انجام, جمع آوری اعانه خود را با Quarantour 2020 نیمکت کنسرت. سازمان دیده بان livestream اینجا.

فرانک Raines که شما ممکن است می دانم که به عنوان دیویی الویس میزبان “فرانک جمعه زنده در پنج” شامل شام و موسیقی از ’50s 60 و ’70. سازمان دیده بان livestream اینجا.

دیگر مکرر سی و بالتیمور جریانهای محلی شامل جاستین Trawick کتی DiToro و 19 خیابان باند.

شما همچنین می توانید ببینید Fells نقطه در جریان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de