Mom-and-pop فروشگاه ها در مرکز شهر L. A. غارت شده ‘مهاجر متعلق به, اجرا شده توسط سیاه و قهوه ای و مردمی’

کلودیا اولیویرا, یک عضو هیئت مدیره از مرکز شهر لس آنجلس محله شورا نشان داد تا در برادوی با بیش از ده داوطلب صبح روز شنبه به جارو کردن شیشه های شکسته و گرد و خاک پایین دیوار.

یک برزیلی مهاجر اولیویرا رشد در مینیاپولیس. او گفت که او را درک خشم و خشم آب پز که بیش از پنج شنبه شب گفت: جورج فلوید مرگ در دست یک افسر پلیس در زادگاه او ساخته شده او را می خواهید به پرتاب کردن.

“من سیاه, لاتین, مهاجر مستند نشده” او گفت:. “این به من لطمه می زند. من احساس پریشان و عصبانی و نا امید. ما تو را دیدم یک مرد بی گناه زندگی را از او گرفته.”

اما او گفت: او نا امید شده بود که آسیب در مرکز شهر خواهد نامتناسب صدمه زدن به طبقه کارگر و مردم از رنگ.

تبلیغات

کسب و کار متعدد بودند آسیب دیده ناآرامیکه ساعت به طول انجامید در قلب تاریخی هسته ای و در طول برادوی راهرو.

تظاهرات علیه کشتار فلوید و خشونت پلیس را خروشان در سراسر کشور در روزهای اخیر تبدیل خشونت آمیز در شهرهای مختلف. در مرکز شهر لس آنجلس و در وضعیت وخیم به خرابکاری و غارت اواخر شب جمعه است.

اکثر فروشگاه ها که تخریب و یا غارت هستند mom-and-pop فروشگاه “مهاجر متعلق به, اجرا شده توسط سیاه و قهوه ای مردمی” اولیویرا گفت.

تبلیغات

این فروشگاه های زنجیره ای که آسیب دیده بودند از جمله Walgreens و Fallas Paredes, ارائه, مشاغل, فروش مقرون به صرفه کالا و خدمت به عنوان حیاتی برای فقیر و بی خانمان ساکنان در مرکز شهر اولیویرا گفت.

به عنوان اولیویرا صحبت کرد یک زن مسن با پوشیدن یک ماسک صورت و با استفاده از واکر با نزدیک شدن مراسم کمک در خیابان 5 و برادوی که بسته شد پشت فلزی دروازه. او یک نگهبان ایستاده در خارج از زمانی که آن را بازگشایی کرد و گفت: “من نیاز به نسخه های من.”

استارباکس در 6 و خیابان بهار دیدم برخی از بدترین آسیب با ویندوز شکست و آسیب به داخل فروشگاه. کافه در طبقه اول هتل هیوارد تک مقیم اشغال هتل برای کم درآمد ساکنان اولیویرا گفت.

“این است که من نمی فهمم مبارزه و یا خشم” او گفت:. “من ناجور خشمگین. اما چه کسی می خواهید به صدمه زدن و سرقت از سیاه و قهوه ای متعلق به کسب و کار؟”

تبلیغات

صاحب سالی اسنک فروشگاه در 6 خیابان ایستاده بود بر روی یک نردبان در پیاده رو در صبح روز شنبه با استفاده از یک چکش به سعی کنید به خم شدن خود را از فروشگاه های فلزی دروازه به شکل. جمعیت تا به حال منجر به آن و شکسته های شیشه ای, پشت, آن, او گفت:. او در تلاش برای گرفتن در داخل به ارزیابی خسارت.

فروشگاه شده و در مرکز شهر برای 65 سال و او را متعلق به آن برای 16 گفت: مالک که را فقط نام کوچک خود را به راجر. او گفت: او می دانست که چرا مردم عصبانی بودند اما این تخریب به کسب و کار خود را نابود شده می تواند او را از نظر مالی. فروشگاه خود را فقط در حال آماده شدن برای بازگشایی پس از بسته بودن به مدت دو ماه در طول coronavirus stay-at-home سفارشات.

“چرا من ؟” او گفت:. “چرا اینجا؟”

داخل تخفیف, الکترونیک, لایحه مالک Nabati مالیده و سابقه چندین تماس از سیستم امنیتی شرکت به عنوان او به بررسی این شیشه شکسته و کالا پراکنده در سراسر زمین.

تبلیغات

“آنها غارت فروشگاه من” گفت: Nabati که اجرای نمای کوچک در برادوی از سال 1983. “پس از دو ماه از coronavirus ما نیاز ندارد.”

برخی از الکترونیک گرفته شده بود و ویندوز شکسته شد و قفسه شکست Nabati گفت. او گفت: آسیب را سه هفته به تعمیر اما که او نیاز به انجام موجودی به ارزیابی چقدر دزدیده شده است.آخرین بار او را دیدم این نوع از آسیب شد و در سال 1992 او گفت:.

به عنوان پس از آن Nabati گفت: او نا امید شد که پلیس تا به حال انجام نشده است و بیشتر برای محافظت از کسب و کار کوچک.

“آنها می دانستند آن را به اتفاق می افتد و آنها به من گفت که من نیاز به آماده سازی” Nabati گفت. “وجود دارد تنها تا آنجا که من می توانید انجام دهید. آن را از دست من. اگر آنها می خواهند برای آمدن نابود کردن کسب و کار آنها می توانند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de