زیتون ملا جدید نقاشی دیواری در غیر قانونی پیت: “این خوب نیست به OK”

احساس شکسته ؟ ما آن را دریافت کنید. و پس از انجام آن پشت یک دیواری جدید که دنور هنرمند زیتون ملا خواهد شد رنگ این آخرین آخر هفته در ماه مه و در غیر قانونی پیت در سال 1744 شرق Evans خیابان در نزدیکی دانشگاه دنور.

بیش از یک پس زمینه سیاه و چرخش رنگ های روشن نقاشی دیواری آمده است: “این خوب نیست به OK” را با یک لینک به وب سایت امید برای بعد. کنار پنجره خواهد بود رایگان جزوات مثال روان-سلامت منابع است.

“من این نقاشی دیواری به طور خاص برای نشان دادن تغییر در یک روش ساده و آرام راه” ملا می گوید. “انتزاعی شکل meanders را بالا و پایین چرخاندن و به تدریج در حال تغییر رنگ است. من می خواستم این پیام به عنوان خوانده شده که تغییر اتفاق خواهد افتاد. آن را ممکن است احساس ناگهانی در لحظه, اما هنگامی که شما ایستاده در پشت هر تغییر را احساس می کند بسیار نرم تر از زمانی که شما در آن بودند. شما می توانید ببینید که چگونه هر یک از انتقال تأثیرات بعدی.”

امیدوارم که برای روز روان-سلامت آگاهی و خودکشی-پیشگیری غیر انتفاعی تاسیس شد و در شیکاگو در سال 2011 توسط Jonny بوچر به عنوان یک پاسخ به از دست دادن دوستان و اعضای خانواده به خودکشی.

“امید برای روز مفتخر است به کار با همه درگیر به عنوان هدف ما این است که همیشه به کار در جامعه و با جامعه به شکستن سکوت در اطراف بهداشت روان” بوچر می گوید: در بیانیه ای در مورد هنر. “این خوب نمی شود خوب است یادآوری همه ما با این نسخهها کار در حال پیشرفت است و ما سزاوار کمک در دسترس است که در جوامع ما است.”

این قطعه همچنین به عنوان راه اندازی غیر قانونی پیت در سال RE:تازه های هنرهای پروژه بزرگداشت رستوران 25 سال در کسب و کار.

دنور عضو شورای شهر پل Kashmann کمک به صندوق ملا نقاشی دیواری با $2,020 هنرهای چالش اعطای داده شده به هر یک شورای منطقه در شهر دنور هنر و سالن های.

این هنرمند هدف این است که به پایان کار توسط یکشنبه, مارس 31 افتخار از سلامت روان آگاهی ماه به پایان می رسد که در آن روز.

“من و بسیاری از بسیاری از مردم من شناخته شده و دوست داشتنی رنج اند با سلامت روان مشکلات در برخی از نقطه” ملا توضیح می دهد. “هنر یکی از چیزهایی که به من می دهد هدف بهبود می یابد و من, و من احساس می کنم که هنر به طور کلی دارای قدرت بسیار بر مردم است. من فکر می کنم زیبایی از انسان است که توانایی ما برای ایجاد موسیقی و هنر و داستان و غیره…. کسانی که همه چیز می تواند رسیدن و لمس افراد در راه قدرتمند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de