شرقی تئاتر راه اندازی یک جمع آوری کمک برای زنده ماندن خاموش

زمانی که دولت سالن های موسیقی تعطیل شد, به سرعت COVID-19 همه گیر در اواسط ماه مارس شرقی تئاتر بود خیلی خوب مالی شکل. در ابتدا شرقی مدیر و شریک اسکات Happel که این محل می تواند صبر کنید تا آن را برای چند ماه تا زمانی که آن می تواند میزبان کنسرت دوباره.

“اما به آن ادامه می دهد و من فکر” من فکر نمی کنم ما باید یک نمایش این تابستان و من مطمئن هستم که ما باید نشان می دهد در پاییز امسال,'” Happel می گوید. “در حال حاضر آن را تبدیل شدن به یک کمی بیشتر مانند شما می دانید چه…شاید ما انجام برخی از مرتب کردن بر اساس از جمع آوری کمک چیز است.”

Happel نمی خواهید برای اجرای یک GoFundMe کمپین مانند دیگر مکانهای اند. در حالی که تولید این نمایش مضحک کارناوال د Sensuale در شرقی چند بار در سال Happel شد آشنایی با لندن-بر اساس مطالب اشتراک خدمات OnlyFans از طریق مردم در رسانه های اجتماعی تغذیه برخی از آنها را مطرح کرده و پول خود را پس از از دست دادن شغل خود.

در حالی که OnlyFans محبوب در صنعت سرگرمی بزرگسالان و با تناسب اندام کارشناسان Happel که این سرویس همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به شرقی. شروع, شنبه, ژوئن 1, محل راه اندازی خواهد شد مبتنی بر اشتراک دوازده هفته کمپین که شامل خصوصی محتوای ویدئو توسط نوازندگان و هنرمندان در میان آنها Nathen ماکسول (شلاق مولی / اسم حیوان دست اموز باند), Trever کیت (چهره به چهره), Mary Lou خداوند Cattle Decapitation علامت Mallman خارش-O Yawpers رنو, طلاق و Eldrene. نیز وجود خواهد داشت امینی کمدین و یک مسابقه کشتی از Lucha Libre و می خندد.

“ما واقعا می خواهید به آن را نماینده ای از آنچه در تقویم ما به نظر می رسد در طول سال” Happel می گوید.

از آنجا که بسیاری از ناشناختهها در مورد کی و چگونه سالن های موسیقی در نهایت شروع به باز دوباره Happel فکر می کند این جمع آوری کمک محتوای منحصر به فرد کمک خواهد کرد که محل جمع آوری پول به اندازه کافی برای زنده ماندن تا زمانی که آن را می توانید کتاب را نشان می دهد.

Happel می گوید اشتراک خواهد شد 20 دلار در ماه و یا از 50 دلار برای سه ماهه. اگر مردم واقعا دوست دارم یک ویدیو خاص مشترکین همچنین می توانید نکته به عنوان آنها در حال تماشای محتوا.

در حالی که جمع آوری کمک می تواند کمک به رسیدن شرقی از طریق چند ماه آینده آن نیز کمک خواهد کرد زمانی که این محل می تواند در نهایت باز دوباره…اما به احتمال زیاد در کاهش ظرفیت.

“بدیهی است که آنها در حال رفتن به اجازه می دهد اتاق ایستاده تنها در هر زمان به زودی” Happel می گوید. “ما همه چیز را و چگونه بسیاری از مردم ما می تواند نشستن در حالی که زیر قوی اجتماعی, فاصله, قوانین, که به پایان رسید تا بودن حدود 100 نفر است که حدود 15 درصد از ظرفیت عادی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>